Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

zdecydowanie nie jest :) dziala ze wszystkimi wersjami :) ek rozni sie tylko tym ze jest specjalna podkladka:) i niczym innym :) pozostale elementy sa identyczne jak w wersjach cd i dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nasz patch współpracuje ze wszystkimi wersjami gry - zarówno w wersji z dodatkiem (2.0) jak i podstawowej (1.4)

Właśnie skończyłem poprawę tekstów w pierwszej Kampanii Kuźni przeznaczenia. Było trochę śmiesznych błędów, np.: "Panikuję! Pomóż mi!" oraz tekstu "spadaj" (nawiasem mówiąc, dobrze, że nie spie...aj dziadu :D). Po za tym kilka niegramatycznie złożonych zdań i parę literówek.

Gdy skończę poprawki wszystkich trzech kampanii, wyjdzie patch v2.0B :) Prawdopodobnie jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:26, Luke PL napisał:

chcialem zainstalowac HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated1
tylko nie wiem ktory plik text.pak mam zastapic
w opisie jest napisane zeby zastapic plik a1-texts.pak i p2-texts.pak ale tego drugiego (p2-texts.pak)
nie ma w katalogu dataa1 (wogole go nie ma) :/


A nie prościej skorzystać z wersji z instalatorem, która sama pozamienia to co trzeba?? Taka mała sugestia:)

P.S. Wszystkim życzę Wesołych Świąt i obyśmy się w przyszłym roku doczekali drugiego, tym razem już profesjonalnie zrobionego dodatku i żeby patch''e nieoficjalne nie były już potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienajprosciej gdyz wersje updated ktore sa wydawane przeze mnie przez poczatkowy okres nie posiadaja instalatora i dopiero kiedy zmienia sie literka przy patchu instalator dodaje Didivor...

wersje updated sa zawsze najbardziej aktualne do czasu pojawiaenia sie kolejnego pelnego wydania patcha nieoficjalnego - taka przyjelismy zasade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - człowiek się uczy całe życie:) Dzięki za uściślenie sytuacji:) jakoś mi to umknęło do tej pory, a z Waszych patch''y korzystam nie od dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy da się jakoś przyśpieszyć ruch gracza SI? Kiedy gram na 8 przeciwników to ten ''''pasek'''' ich ruchu STRAAAAAAAAAAASZNIE się długo ładuje... mam patcha 1.04 PL i 1.25gb ram''u procek 2.10 Ghz i radeona 9600 pro 256bm

Jest jakiś sposób aby przyśpieszyć tę ich ture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 23:23, Jackal-pl napisał:

Mam pytanko:
Czy da się jakoś przyśpieszyć ruch gracza SI? Kiedy gram na 8 przeciwników to ten ''''pasek''''
ich ruchu STRAAAAAAAAAAASZNIE się długo ładuje... mam patcha 1.04 PL i 1.25gb ram''u procek
2.10 Ghz i radeona 9600 pro 256bm
Jest jakiś sposób aby przyśpieszyć tę ich ture?


Obawiam się, że jedyna możliwość to wymiana kompa:/ Nie jesteś pierwszym, który ma taki problem... Zakładam, że w opcjach szybkość ruchu przeciwnika podkręciłeś na maxa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 23:26, Rafal G napisał:

> Mam pytanko:
> Czy da się jakoś przyśpieszyć ruch gracza SI? Kiedy gram na 8 przeciwników to ten ''''pasek''''

> ich ruchu STRAAAAAAAAAAASZNIE się długo ładuje... mam patcha 1.04 PL i 1.25gb ram''u procek

> 2.10 Ghz i radeona 9600 pro 256bm
> Jest jakiś sposób aby przyśpieszyć tę ich ture?

Obawiam się, że jedyna możliwość to wymiana kompa:/ Nie jesteś pierwszym, który ma taki problem...
Zakładam, że w opcjach szybkość ruchu przeciwnika podkręciłeś na maxa??


Tak podkręciłeem... NIBY NA JAKIEJ PODSTAWIE MAM WYMIENIĆ MOJEGO KOMPA?!
nie zamierzam go wymieniać gdyż jest, DOBRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 09:47, Jackal-pl napisał:

Tak podkręciłeem... NIBY NA JAKIEJ PODSTAWIE MAM WYMIENIĆ MOJEGO KOMPA?!
nie zamierzam go wymieniać gdyż jest, DOBRY


To był żart oczywiście:) Nie ma się co denerwować:) Niestety musimy się pogodzić z tym, że jeśli któryś z patchy nie zrobi czegoś z kodem gry, na ruch przeciwnika trzeba będzie sobie zaparzyć herbatkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:39, morthi napisał:

luzik :) szykujemy dla was kolejna niespodzianke :) ale musicie troche poczekac :) obiecuje
- warto :) na prawde warto poczekac :)

Zdradź jakiś sekrecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam przejscie bez kodow za soba;) Tylko ze bardzo trudno zdobyc najlepsze umiejetnosci rasowe bez kodo(np Szczescie natury) i tylko do ich wyprobowania sa mi one potrzebne. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze znalazlem ten folder jakis czas temu. Probowalem wykonac tamte instrukcje na rozne sposoby. Zanim zainstalowalem jakikolwiek patch wystarczylo dodac linijke w autotecec.cfg. Masz moze poprawnie podmienione pliki?? Jesli tak to czy moglbys mi je podeslac na maila ad1108am@tlen.pl?? Podejrzewam ze problem lezy po prostu w mojej wersji gry, ale moze warto sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś to wpisywać w plikach w katalogu z grą czy w profilu o tutaj: C:\Documents and Settings\<UŻYTKOWNIK>\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V ?
Bo powinieneś w tej lokalizacji co podałem. Działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem mapki stworzone przez graczy, musze powiedzieć że niektóre są nawet fajne jednak nie wiem jak je zainstalować :/
Prosze o pomoc


Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kończę poprawiać teksty kampanii, jednak natknąłem się na dziwną rzecz. W 4 misji 3 kampanii w Kuźni Przezanczenia wszędzie w tekstach jest bohaterka Isabel. Więc moje pytanie - czy chodzi o tu o Izabelę. Jeśli tak, to trochę dziwne, bo wszędzie występuje przetłumaczona wersja tego imienia. Proszę o odpowiedź ludzi, którzy grali już tą misję.

A Unofficial''a v2.0B i aktualizacji na stronie należy spodziewać się za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:07, DiDivor napisał:

Więc moje pytanie - czy chodzi o tu o Izabelę.


Tak chodzi o Izabelę. W celach 5 misji też pojawia się imię Isabel, podczas gdy bohaterka którą się kieruje ma na imię Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem poprawiać teksty kampanii i zacząłem przeglądać teksty map SinglePlayer. Szybko natknąłem się na tekst, która jest przynajmniej śmieszny jak dla mnie:

Imp przydupas: Eee, tak, ty. No to super. Wiesz co, Władca Demonów by cię naprawdę polubił, jakby ci się to udało...

Warto przeglądać teksty tej gry, bo to doskonały humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować