Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie wchodzi mi ta strona cos takiego mi pisze

Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can''t connect to local MySQL server through socket ''/var/lib/mysql/mysql.sock'' (111)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy warto inwestowac w kampanii Lochu w najwyższą umiejetność "Gniew Żywiołow" ?? (pytam sie bo w innych kampaniach nawet nie udało mi sie najwyższych umiejętności zdobyc, mimo że miałem grubo ponad 30 lvl i postepowałem zgodnie ze wskazówkami opisanymi w KS GRY 8/06)...
prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:11, pkrzysiek25 napisał:

Mam pytanko. Czy warto inwestowac w kampanii Lochu w najwyższą umiejetność "Gniew Żywiołow"
?? (pytam sie bo w innych kampaniach nawet nie udało mi sie najwyższych umiejętności zdobyc,
mimo że miałem grubo ponad 30 lvl i postepowałem zgodnie ze wskazówkami opisanymi w KS GRY
8/06)...
prosze o odpowiedzi

a ja powiem dłużej:
Przy każdej kampanni staraj się dojść do głownej umiejętności dziekiczemu zazwyczaj finalowe walki benda o wiele prostsze ( agrael i przywołujące się natychmiastowo demony ...... to bylo cos :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydłużę swoją wypowiedz ;)

zawsze staram się osiągnąć coś co mnie fascynuje w grze.W H5 np ta główna umiejętność, nie zawsze sie uda ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z Totalnej Noworocznej Wyprzedaży i kupiłem dziś w Empiku Kuźnię Przeznaczenia. :)
Na dzień dobry porządna analiza Unofficial Patcha pod KP. ;)
Mam już zresztą kilka poprawek do 2.0b (kilka zaginionych spacji, jedna literówka i trochę błędów z pozycjonowaniem tekstu w podstawce), pod koniec tygodnia podeślę poprawione pliki Morthiemu i DiDiVorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede bardzo wdzieczny za wszelkie poprawki :) jesli chcesz to moge Ci wstawic (ale dopiero poznym wieczorem) osobne foldery a1texts i p3-texts wchodzace w sklad unofficial patcha:) by Ci sie wygodniej pracowalo a nie na calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:23, morthi napisał:

bede bardzo wdzieczny za wszelkie poprawki :) jesli chcesz to moge Ci wstawic (ale dopiero
poznym wieczorem) osobne foldery a1texts i p3-texts wchodzace w sklad unofficial patcha:) by
Ci sie wygodniej pracowalo a nie na calosci :)

Byłbym wdzięczny, choć skorzystam z nich dopiero w piątek... a możliwe że nawet w sobotę.
No, ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:16, Krejt napisał:

Skorzystałem z Totalnej Noworocznej Wyprzedaży i kupiłem dziś w Empiku Kuźnię Przeznaczenia.
:)
Na dzień dobry porządna analiza Unofficial Patcha pod KP. ;)
Mam już zresztą kilka poprawek do 2.0b (kilka zaginionych spacji, jedna literówka i trochę
błędów z pozycjonowaniem tekstu w podstawce), pod koniec tygodnia podeślę poprawione pliki
Morthiemu i DiDiVorowi.


ile stoi KP w empik/noworczna_wyprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak co sądzicie o sadze Herosów i porównaniu jej do Piątej odsłony(łącznie z dodatkiem), czego wam brakuje a co jest w H5 a nie ma w pozostałych częściach sagi co się wam podoba lub nie oraz jakie są wasze ulubione rasy i jak się wam podobała kampania z H5 w stosunku do pozostałych części sagi.

Mnie osobiście kampania w H5 się podobała najbardziej, gdyż była nie za długa(jak w H3), nie za krótka oraz nie tak monotonna jak w H3. H5 jest lepiej rozbudowane pod wzgledem rozwoju bohaterów oraz wprowadziło to co najlepsze z H4 czyli Karawany(coprawda w KP ale lepiej późno niż wcale) Po za tym generator map losowych, co też jest fajne.
W dotychczasowej sadze mamy 7 armii (moje ulubione to lochy i elfy, chociaz krasnoludy też są fajne) Ciekawe co dojdzie nowego, jaka rasa, jaka armia i którą stronę w odwiecznym konflikcie obierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe co dojdzie nowego, jaka rasa, jaka armia i którą stronę w odwiecznym konflikcie obierze??

Wg mnie będą Orkowie. Każdy kto uwielbiał tłuc przeciwników Behemotami w H3 czy H4 nie odpuścił by chyba Nivalowi gdyby ich nie dali. :P
Jeśli chodzi o kampanię... uważam ją za najmocniejszy punkt H5. Niestety niektóre misje mogłyby być skrócone, niektórych w ogóle nie musiałoby być... Przynajmniej tak mi się wydaje. Nowa odsłona sagi ma bardzo ciekawy rozwój bohaterów (Tajemna Wszechwiedza i Szczęście Natury rox :D)... Ale i tak bardziej podoba mi się H3. :P może to dlatego, że bardzo dużo zmian w samej rozgrywce nie ma, a w część trzecią grałem kilka lat? Nie wiem.
Co do KP... Nie mam jeszcze dodatku. Zamówiony, termin dostawy 9-10 stycznia... No cóż, chyba dzisiaj już nie dojdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:50, Adham napisał:

Wg mnie będą Orkowie. Każdy kto uwielbiał tłuc przeciwników Behemotami w H3 czy H4 nie odpuścił
by chyba Nivalowi gdyby ich nie dali. :P
Jeśli chodzi o kampanię... uważam ją za najmocniejszy punkt H5. Niestety niektóre misje mogłyby
być skrócone, niektórych w ogóle nie musiałoby być... Przynajmniej tak mi się wydaje. Nowa
odsłona sagi ma bardzo ciekawy rozwój bohaterów (Tajemna Wszechwiedza i Szczęście Natury rox
:D)... Ale i tak bardziej podoba mi się H3. :P może to dlatego, że bardzo dużo zmian w samej
rozgrywce nie ma, a w część trzecią grałem kilka lat? Nie wiem.
Co do KP... Nie mam jeszcze dodatku. Zamówiony, termin dostawy 9-10 stycznia... No cóż, chyba
dzisiaj już nie dojdzie. :(


Ciekawe, ja też uważam, że będą orkowie, chociaż chciałbym i wolałbym Bagna z H3(więcej możliwości), chociaż w H3 były bardzo słabe, to tutaj mogą być mocne i mieć fajne nowe bestie, ale jak zrobią fajnie zamek orków także z nowymi fajnymi jednostkami to też będzie fajnie. Zastanawia mnie jednak czy i jakie bedą stare jednostki(zapewne autorzy tak jak w innych armiach dodadzą trochę nowych jednostek), więc starych sporo wyleci, tylko ciekawe, które wylecą i które jednostki będą miały pozmieniane poziomy np czy behemoty będą miały poziom 7 czy 6 a na ich miejsce wejdą roki(ptaki gromu) lub odwrotnie, jak będą wygladały początkowe jednostki w tym zamku i czy orkowi bohaterowie będą jeździć na wargach/wilkach oraz jaka będzie ich rasowa zdolność oraz jaki będzie ich teren rodowy(pustynia tak jak magów, chyba tak bo to od nich uciekły i zapewne nie będą ich dażyć sympatią). Zastanawia mnie jednak czy dodadzą jedną rasę czy dwie, jak by dodali dwie było by fajnie, mógłbym wtedy poczekać trochę dłużej (ale dodanie orków i bagien, było by super) i całkowicie by wystarczyło, chyba, że autorzy mają swój indywidualny i własny pomysł na nową rasę(armię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:45, moonman napisał:

ile stoi KP w empik/noworczna_wyprzedaz?


Niestety z tego co ja zauważyłem, to noworoczna wyprzedaż nie dotarła do Empiku:/ Mam nadzieję, że jest niechlubny wyjątek, a nie reguła, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

Ciekawe, ja też uważam, że będą orkowie,

Wypowiedź Raelaga jednoznacznie na to wskazuje i niespodzianką będzie każde inne rozwiązanie.

Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

chociaż chciałbym i wolałbym Bagna z H3(więcej możliwości),

Jeśli brać pod uwagę mapę z EK, to może się doczekasz ;] (Karthal spełnia wymogi).

Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

chociaż w H3 były bardzo słabe, to tutaj mogą być mocne i mieć fajne nowe bestie,

Myśle, że akurat co do balansu, to nie musimy mieć żadnych obaw.

Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

jaka będzie ich rasowa zdolność oraz

Orkowie to, w Ashan, wynik połączenia krwi Demonów z ludzkim ciałem, więc może jakieś wzmocnienie albo specjalne stany (przeistoczenie)... Poza tym Orkowie nie muszą być rasa dominującą w Zamku.

Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

jaki będzie ich teren rodowy(pustynia tak jak magów, chyba tak bo to od nich uciekły i zapewne
nie będą ich dażyć sympatią).

Ja bym może obstawiał stepy, ale pustynia też w gruncie rzeczy może być.

Dnia 10.01.2007 o 18:14, Bosper napisał:

chyba, że autorzy mają swój indywidualny i własny
pomysł na nową rasę(armię).

Patrząc na sposób wykonania Fortecy nie martwie się o ich pomysły i wizje - będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>noworoczna wyprzedaż nie dotarła do Empiku:/

Jak nie dotarła jak dotarła. U mnie, w lubelskim empiku oprócz obniżonych cen nawet reklamy wyprzedaży są.
Jednak nie pamiętam ile HoF kosztuje. Patrzyłem, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:02, Daimon_Frey napisał:

Jak nie dotarła jak dotarła. U mnie, w lubelskim empiku oprócz obniżonych cen nawet reklamy
wyprzedaży są.
Jednak nie pamiętam ile HoF kosztuje. Patrzyłem, ale nie pamiętam.


Hmmm, chyba trochę niepotrzebnego zamieszania wprowadziłem:) Sprawdzałem nie bezpośrednio w salonie, ale na empik.com, gdzie do tej pory ZAWSZE było to samo co jest dostępne w salonach i to po jeszcze niższych cenach niż w rzeczonych. Więc jako, że na empiku.com nie ma śladu po promocyjnych cenach wyszedłem z założenia, że salonach ich też nie będzie... Mój błąd;) Po prostu od dość dawna korzystam z Empiku jedynie w taki sposób bo jest taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 20:02, windows00 napisał:

> chociaż chciałbym i wolałbym Bagna z H3(więcej możliwości),
Jeśli brać pod uwagę mapę z EK, to może się doczekasz ;] (Karthal spełnia wymogi).


Możesz pokazać ta mapę w wersji elektronicznej bo chciałbym zobaczyć jak świat H5 wygląda a nie mam EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci pytam bo nie dlugo przyjdzie mi skonczyc Kuznie.Czy sa jakies info nieoficjalne na temat kolejnego dodatku ewentualnie jakis innych niespodzianek.Na pewno wiem ze wyjdzie patch 1.5 i 2.1 ale czy jakies spekulacje niepotwierdzone przecieki nt moze nowego zamku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:29, bokoyeb napisał:

Tak z ciekawosci pytam bo nie dlugo przyjdzie mi skonczyc Kuznie.Czy sa jakies info nieoficjalne
na temat kolejnego dodatku ewentualnie jakis innych niespodzianek.Na pewno wiem ze wyjdzie
patch 1.5 i 2.1 ale czy jakies spekulacje niepotwierdzone przecieki nt moze nowego zamku?

Przecieki masz już po tym jak skończysz kuźnie Przeznaczenia, jak obejrzysz ostatni filmik dokładnie to się dowiesz jaki zapewne nowy zamek dojdzie do H5(chociaż możliwe, że nie będzie on jedyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować