Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 12:20, chopin06 napisał:

A czy widaomo juz cos o tym nieoficjalnym dodatku?

Na razie jest w fazie produkcji. Tutaj masz stronę tego projektu: http://www.celestialheavens.com/lota/index.html

Dnia 12.01.2007 o 12:20, chopin06 napisał:

Bo nie mam juz co robic w H5 :)))

A w scenariusz na dziesięciolecie Nivalu grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 10:34, morthi napisał:

sorki ze dopiero teraz ale wczesniej nie dalem rady :(
prosze oto pliki:

Dzięki. Na razie mam przygotowane kilkanaście poprawek z własnych obserwacji (drobiazgi typu pozycjonowanie tekstu, brakujące spacje, jedna czy dwie literówki, ujednolicenie tekstów w menu z podstawki i Kuźni Przeznaczenia...). Dodatkowo przejrzę to, co dostałem i odeślę poprawki najprawdopodobniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:44, Krejt napisał:

Podoba mi się. :)

Ja też to odczuwam :D
Fabuły poszczególnych kampanii z H4 podobały mi się. Najciekawszs jest (IMO) osoba Gauldotha Poł-Martwego. Niby zły, a jednak dobry :P
Ale czemu jeszcze tego nie ma... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko. Jakie propozycje macie na rozwój Raelaga ( kampania lochu). Ja inwestuje w magie (zniszczenia, przywołania, talent magiczny) i logistyke. Do głownej umiejetności sie nie przymierzam, poniewaz zawiodłem sie na nich w innych kampaniach (nie mogłem ich zdobyc mimo, że zdobyłem wszyskie umięjetności potrzebne do tego). Jakie Wy macie propozycje co do rozwoju Raelaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokończy ktoś moją mapę, bo ja już jej nie będę mógł skończyć, ponieważ edytor map mi się zacina jak na mapie jest dużo rzeczy:(
Jak ktoś chce dokończyć, to niech poda e-maila, a ja mapkę wyślę:)

20070112190316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:35, windows00 napisał:

> Bo nie mam juz co robic w H5 :)))
A w scenariusz na dziesięciolecie Nivalu grałeś?


A gdzie go można pobrać? Instaluje się go jako dodatkowe scenariusze do gry, czy coś innego? Pytam, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:43, KrzysztofT napisał:

A gdzie go można pobrać? Instaluje się go jako dodatkowe scenariusze do gry, czy coś innego?
Pytam, bo nie wiem.

Wszystkie linki masz w tym newsie: http://homm5.gram.pl/index.php?act=news_container&id=8&all=106&ver=
Sam scenariusz wypakowujesz do folderu Maps. Żeby go włączyć odpalasz Nival10_On.bat, a żeby wyłączyć - Nival10_Off.bat. Po włączeniu scenariusza w ten sposób możliwość gry przez net zostaje ograniczona (będziesz mógł grać tylko z tym, którzy mają ten scenariusz uaktywniony). Do tego trzeba dodać świetne spolszczenie. Oprócz spolszczenia tekstów w grze, masz również readme.txt po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem grałem wczoraj z kumplem w HV KP po necie i było wszystko ok. Dziś chcieliśmy kontynuować grę ale wyskoczył na błąd: Ze nie możemy się połączyć ponieważ mamy zainstalowane inne łatki Kod błędu 0.2.0. Nic nie instalowaliśmy od wczoraj wszystko jest tek samo to dlaczego nie możemy się połączyć ani dając load ani nową grę :(
Może ktoś będzie wiedział co jest nie tak. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 19:48, kosa45 napisał:

Witam. Mam taki problem grałem wczoraj z kumplem w HV KP po necie i było wszystko ok. Dziś
chcieliśmy kontynuować grę ale wyskoczył na błąd: Ze nie możemy się połączyć ponieważ mamy
zainstalowane inne łatki Kod błędu 0.2.0. Nic nie instalowaliśmy od wczoraj wszystko jest tek
samo to dlaczego nie możemy się połączyć ani dając load ani nową grę :(
Może ktoś będzie wiedział co jest nie tak. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.


Mały update :) Już to rozpracowałem miałem załączona wersje reżyserską :) jak dałem na off wszystko działa
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, ale niestety nie wiem czemu tak się dzieję. Za każdym razem gdy uruchamiałem edytor miałem ten problem. 3 razy musiałem robić re-instal gry i już nie uruchamiam edytora ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:55, pkrzysiek25 napisał:

mam pytanie - czy jakiś patch daje możliwośc przeniesienia artefaktów do nastepnej misji w
kampanii?? (gram w wersje 1.0 i nie jestem w patchach obeznany :) )


W ogóle nie ma takiej możliwości:) W żadnym z patch''y:) No chyba, że takie przeniesienie jest wpisane w scenariusz kampanii, ale to jest jedyny przypadek:) W normalnych warunkach nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:23, Super gość napisał:

Mam problem z dodatkiem.
Nie wyświetla mi się na całym ekranie. W czym problem?

Zapewne w sterownikach do karty graficznej. Spróbuj uaktualnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:50, Krejt napisał:

Zapewne w sterownikach do karty graficznej. Spróbuj uaktualnić.


Ale jak kupiłem grę tydzień grałem normalnie poźniej uruchomilem edytora , następnego dnia wróciłem do podstawówki i kolejnego dnia właczylem Kuźnie i niesttety tak jak to opisalem wcześniej :( pol ekranu...


Zupelnie tak jak LordOfUndeads (patrz 3 posty wzwyż ) Przynajmniej nie jestem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz podac swoja konfiguracje ? masz zapewne zainstalowany winxp sp2 + wszystkie aktualizacje prawda? sterowniki do karty graficznej rowniez masz najnowsze
jakiego uzywasz antywirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:55, morthi napisał:

mozesz podac swoja konfiguracje ? masz zapewne zainstalowany winxp sp2 + wszystkie aktualizacje
prawda? sterowniki do karty graficznej rowniez masz najnowsze
jakiego uzywasz antywirusa?


Ale dziwne jest to że od lipca 2006 (kupna H5) grałem często i gralem , kupilem dodatek i grałem , aż pewnego dnia (dzisiaj ) włączam i .. wiesz co dalej.
Najdziwniejsze jest to że podstawówka chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować