Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Co sadzicie o glosie Raelaga w dodatku bo IMO proba podrobienia glosu lindy wyszla im dupnie.Oglnie cale spolszczecnie tzn chodzi mi o uzyte glosy bo sam text jest lepszy niz w podstawce.Podoba mi sie jak zostal uchwycony charakter krasnoludow.Ale glos pseudo lindy - porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:46, bokoyeb napisał:

Co sadzicie o glosie Raelaga w dodatku bo IMO proba podrobienia glosu lindy wyszla im dupnie.Oglnie
cale spolszczecnie tzn chodzi mi o uzyte glosy bo sam text jest lepszy niz w podstawce.Podoba
mi sie jak zostal uchwycony charakter krasnoludow.Ale glos pseudo lindy - porazka.


Ja jeszcze nie słyszałem jego głosu. Jestem w 3 misji 3 kampani (mrocznych elfow ) W której się on pojawia.

P.S. I tak na razie nie bedę grał ( patrz moje posty powyżej ) Może ty wiesz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie uslyszysz dopuki nie zainstalujesz poprawki polonizujacej o oznaczeniu 111 ktora nalezy zainstalowac po instalacji gry
kolejnosc instalowania patchy w wersji zwyklej (nie empiikowej):
1.0 - wersja podstawowa
1.1
1.11 - poprawka lokalizacyjna
1.4
unofficial patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wejść na ubi.com aby pograć sobie w dodatek i mój profil ukazuje sie jako N/A choć wcześniej grałem w podstawkę na necie.Co może być tego przyczyną??

pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:58, morthi napisał:

wchodzac przez dodatek logujesz sie na innym kluczu i byc moze to mjest przyczyna dlaczego
masz profil N/A


to znaczy że musze pograć na którymś z kanałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobne staty sa dla kanalow standart a osobne dla kanalow duel
nie wiem czy osobne sa rowniez dla dodatku i podstawki (aczkolwiek nie byloby to chyba sensowne rozwiazanie)

tak - by profil Twoj byl "aktywny" musisz przeprowadzic kilka rozgrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:03, morthi napisał:

osobne staty sa dla kanalow standart a osobne dla kanalow duel
nie wiem czy osobne sa rowniez dla dodatku i podstawki (aczkolwiek nie byloby to chyba sensowne
rozwiazanie)

tak - by profil Twoj byl "aktywny" musisz przeprowadzic kilka rozgrywek


to muszę tak zrobić aczkolwiek mam problem z wejściem na ubi.com... ale będę próbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:38, QBass14 napisał:

jak wpisuje się kody do heroes hammers of fate prosze o pomoc

Znajdź, w folderze z grą, folder Editor Documentation. Tam odszukaj plik HOMM5_A1_CheatCodes.pdf i go otwórz (potrzebny do tego będzie Acrobat Reader). W dokumencie tym masz dokładnie opisane co trzeba zrobić, żeby uaktywnić kody. Są tam też wszystkie kody jakie działają w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry wieloosobowej przez ubi.com. Gdy wybieram ten rodzaj gry pojawia się okienko w którym należy wpisać "kod internetowy". Ten kod to klucz na końcu instrukcji? W chwile po przepisaniu tego klucza i kliknięciu "ok" pojawia się okienko: "Potwierdzenie kodu internetowego: kod internetowy nieważny. Kod błędu 8.22.2". Mam już założone konto na ubi.com. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://newsemea.ubisoft.com/P/v3/Microsite.asp?E=63594;517383;311678954;3;02&R=T1_ONL&A=1006#2 <- Pierwsze wydanie newslettera dotyczącego uniwersum Might and Magic. Jak narazie dotyczy on rzecz jasna HoMM i DM. Jest on o tyle ciekawy, że zawarte w nim informacje są przekazane bezpośrednio od twórców (Fabrycy potwierdza m.in. wprowadzenie możliwości samodzielnego edytowania bohaterów w trybie duel). Jest też sporo informacji odnośnie świata Ashan. Cóż, miejmy nadzieję, że newsletter będzie wydawany regularnie i że osoby odpowiedzialne za jego tworzenie prędko go nie porzucą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno. Na stronie głównej http://mightandmagic.uk.ubi.com/ napisano, że żeby otrzymywać newsletter regularnie, trzeba potwierdzić to w swoich ustawieniach konta: “Please update me with exclusive content and offers about Ubisoft titles” . Tyle tylko, że ja to pole zawsze miałem zaznaczone i jakoś nigdy żadne informacje z Ubi do mnie nie przyszły, również wtedy gdy gdzieś w sierpniu bodajże miały być rozsyłane mapy multiplayer (wyłącznie poprzez e-mail). Przyznam, że nie do końca to wszystko rozumiem. W każdym razie odznaczyłem subskrypcję i ponownie ją potwierdziłem, Wam też tak radzę zrobić, zobaczymy co z tego będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować