Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 08:58, Majkell napisał:

<- Pierwsze wydanie newslettera dotyczącego uniwersum Might and Magic. Jak narazie dotyczy
on rzecz jasna HoMM i DM. Jest on o tyle ciekawy, że zawarte w nim informacje są przekazane
bezpośrednio od twórców (Fabrycy potwierdza m.in. wprowadzenie możliwości samodzielnego edytowania
bohaterów w trybie duel).


Nic nowego - ten newsletter ukazał się gdzieś z miesiąc temu (oczywiście dotarł tylko do niektórych osób) i poza wyjaśnieniem kilku rzeczy, nic nowego w nim nie ma.
Chyba dopiero teraz osoby odpowiedzialne za stronkę Ubisoftu obudziły się ze snu zimowego (ewentualnie doszły do siebie po Sylwestrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V - kampania 5 misja 1

Nie moge przejść tej misji.
Chodzi tu o obrone granic. Jest 5 posterunków i możesz mieć najmniej 4 w posiadaniu. Ale zawsze miałem 5.
W instrukcji piszą że musze czekać na demona który mnie zatakuje ale jakoś się to nie dzieje.
Czekam i czekam na tego demona i nie przychodzi.
Misja się nie chce skończyć - trwa w nieskończoność.

Czy ktoś miał już taki problem?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w trzeciej misji fortecy.Wulfstanem już pokonałem patrolującego podziemia czerwonego rycerza i idę uwolnić Helmara(nie pamiętam dokładnie imienia)i... nie pisze, że wykonałem zadanie uwolnienia go!A po trzech tygodniach mimo że go uwolniłem, to przegrywam!Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:23, Pandres napisał:

Heroes V - kampania 5 misja 1

Nie moge przejść tej misji.
Chodzi tu o obrone granic. Jest 5 posterunków i możesz mieć najmniej 4 w posiadaniu. Ale zawsze
miałem 5.
W instrukcji piszą że musze czekać na demona który mnie zatakuje ale jakoś się to nie dzieje.
Czekam i czekam na tego demona i nie przychodzi.
Misja się nie chce skończyć - trwa w nieskończoność.

Czy ktoś miał już taki problem?
Proszę o pomoc.


Ja tam byłem cierpliwy, gdy Biara(bo tak się nazywa ta demonica)będzie widoczna na mapie to już chyba nie będziesz musiał pilnować posterunków, tylko ją pokonać.Jeśli się nie pojawia to czekaj dalej.Dla ułatwienia odwiedź kartografa, dzięki temu będziesz dokładnie widział przeciwnika i łatwiej będzie przewidzieć na jaki garnizon uderzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:30, kubagracz napisał:

> Heroes V - kampania 5 misja 1
>
> Nie moge przejść tej misji.
> Chodzi tu o obrone granic. Jest 5 posterunków i możesz mieć najmniej 4 w posiadaniu. Ale
zawsze
> miałem 5.
> W instrukcji piszą że musze czekać na demona który mnie zatakuje ale jakoś się to nie
dzieje.
> Czekam i czekam na tego demona i nie przychodzi.
> Misja się nie chce skończyć - trwa w nieskończoność.
>
> Czy ktoś miał już taki problem?
> Proszę o pomoc.

Ja tam byłem cierpliwy, gdy Biara(bo tak się nazywa ta demonica)będzie widoczna na mapie to
już chyba nie będziesz musiał pilnować posterunków, tylko ją pokonać.Jeśli się nie pojawia
to czekaj dalej.Dla ułatwienia odwiedź kartografa, dzięki temu będziesz dokładnie widział przeciwnika
i łatwiej będzie przewidzieć na jaki garnizon uderzy.


A ile tygodni mniej więcej czekałeś na ta demonice. Bo ja z jakieś 100 tygodni to spokojnie przeczekałem, niew wiem czy nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:35, Pandres napisał:

> > Heroes V - kampania 5 misja 1
> >
> > Nie moge przejść tej misji.
> > Chodzi tu o obrone granic. Jest 5 posterunków i możesz mieć najmniej 4 w posiadaniu.
Ale
> zawsze
> > miałem 5.
> > W instrukcji piszą że musze czekać na demona który mnie zatakuje ale jakoś się to
nie
> dzieje.
> > Czekam i czekam na tego demona i nie przychodzi.
> > Misja się nie chce skończyć - trwa w nieskończoność.
> >
> > Czy ktoś miał już taki problem?
> > Proszę o pomoc.
>
> Ja tam byłem cierpliwy, gdy Biara(bo tak się nazywa ta demonica)będzie widoczna na mapie
to
> już chyba nie będziesz musiał pilnować posterunków, tylko ją pokonać.Jeśli się nie pojawia

> to czekaj dalej.Dla ułatwienia odwiedź kartografa, dzięki temu będziesz dokładnie widział
przeciwnika
> i łatwiej będzie przewidzieć na jaki garnizon uderzy.
>

A ile tygodni mniej więcej czekałeś na ta demonice. Bo ja z jakieś 100 tygodni to spokojnie
przeczekałem, niew wiem czy nie wiecej.


Niestety nie pamiętam dokładnie ale chyba ok. dwóch miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:22, radekk napisał:

jak mam się dostać do niklaja w misji 5 kampani ?
przez podzziemia ?


W północno-wschodniej części podziemi jest portal.Wejdź w portal i już jesteś na wyspie z Nikolajem(ja ciągle uciekałem przed nekromantami, owszem, pokonałbym ich, ale nic nie atakowałem, żeby oszczędzać siły na starcie z Nikolajem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:35, Pandres napisał:

Bo ja z jakieś 100 tygodni to spokojnie
przeczekałem, niew wiem czy nie wiecej.

Jeśli po tak długim czasie nie pojawiła się Biara jedynym wyjściem jest restart mapy. Czasami zdarza się, że odpowiedni skrypt nie zaskoczy i nie można skończyć scenariusza. Po ponownym rozpoczęciu mapy wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w Kuźni Przeznaczenia Są 3 kampanie.
Pierwsza to kamp. przystani, a pozostałe dwie? Domyślam się że któraś krasnoludów, ale która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:19, Draco X napisał:

Mam pytanie, w Kuźni Przeznaczenia Są 3 kampanie.
Pierwsza to kamp. przystani, a pozostałe dwie? Domyślam się że któraś krasnoludów, ale która?


Druga to kampania Krasnoludów a trzecia Mrocznych Elfów zwana mieszaną( pojawiają się tam inni bohaterowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:21, vazon napisał:

> Mam pytanie, w Kuźni Przeznaczenia Są 3 kampanie.
> Pierwsza to kamp. przystani, a pozostałe dwie? Domyślam się że któraś krasnoludów, ale
która?

Druga to kampania Krasnoludów a trzecia Mrocznych Elfów zwana mieszaną( pojawiają się tam inni
bohaterowie)

Dzięki, już myślałem że po skończeniu przystani znów będę się musiał "męczyć" zanim zagram utęsknionymi krasnoludmi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:33, kubagracz napisał:

> jak mam się dostać do niklaja w misji 5 kampani ?
> przez podzziemia ?

W północno-wschodniej części podziemi jest portal.Wejdź w portal i już jesteś na wyspie z Nikolajem(ja
ciągle uciekałem przed nekromantami, owszem, pokonałbym ich, ale nic nie atakowałem, żeby oszczędzać
siły na starcie z Nikolajem)


Ja wyjaśniłem jak się dostać do nikolaja w 5 misji sylvan.Ale pytałeś o 5 misję w kampanii Sylvanu czy 5 misję kampanii przystani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie w końcu patch poprawiający w Kuźni Przeznaczenia błąd(wyjątkowo rażący), związany z brakiem możliwości wybrania/kupienia krasnoludzkich bohaterów(nawet mając ich zamek)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:23, Bosper napisał:

Kiedy wyjdzie w końcu patch poprawiający w Kuźni Przeznaczenia błąd(wyjątkowo rażący), związany
z brakiem możliwości wybrania/kupienia krasnoludzkich bohaterów(nawet mając ich zamek)??


Zapewne wtedy kiedy wyjdzie patch 1.5/2.1:) A kiedy wyjdzie ten - nikt nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko związane z grą,mój kupel nie potrafi przejść 3 misji w kampani Inferno,macie kody do tej gierki,bo u niego na kompie jakoś dziwnie sie tnie gra i coś dziwnego sie dzieje z budynkami,i przez te dziwy z budynkami nie da sie rekrutować jednostek!:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do przejścia misji drugiej w kampanii Nekromanty Markala-na poziomie heroicznym-mapę znam na pamięć i przeszedłem ją wcześniej na niższych poziomach.

Po odblokowaniu statków od razu przechodzę Markalem na druga stronę i zajmuję miasto i od razu wpadają tam kolesie pływający na statkach i wyrzucają mnie z miasta bo po walce z magami nie zostaje duża armia,z drugiej strony załatwiając ich wcześniej tracę czas na przejście do Lorekeep i w efekcie Cyrus jest tak potężny-chyba cały czas rekrutuje jednostki :)-,ze nie sposób go załatwić.

Czekać dłużej i zwiększać wojsko z przystani w treningu-bez sensu taktyka bo i tak tamta armia jest za duża-czy bez względu na koszta po zwiększeniu armii przenieść się na górę i od razu po rozbudowie atakować-co wydaje się lepszą opcją chociaż trudniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zaczęłam grać w Kużnię i mam w związku z tym pytanie: gra nie sejwuje mi się automatycznie , tak jak było to w podstawce, zresztą w poprzednich częściach heosów też, też tak macie czy u mnie jest jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować