Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 19:58, Adham napisał:

> Pomuszcie gdzie mam iść w pierwszym etapie kampanji inferno ??? wiem że trzeba sie chować
ale
> nie wiem gdzie jest przejście do podziemi.

Wszystko jest dobrze opisane w poradniku. Akurat w tej misji można z niego skorzystać i ją
przejść (z innymi tak nie jest czasem :P)... Po za tym - z tego co pamiętam jest chatka maga
i ona pokazuje miejsce zejścia.

Ale mi sie poradniczek zgubil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec jedno jest pewne.Dodatek do Herosow na pewno nie wyjdzie do 31 marca :( .Ubisoft oglosil plan wydawniczy :
* Asphalt 2 – PSP;
* Blazing Angels: Squadrons of WWII – Wii;
* Blazing Angels: Secret Missions – 360, PC;
* Dogz 2 – GBA;
* Driver: Parallel Lines – Wii, PC;
* Driver 76 – PSP;
* Enchanted Arms – PS3;
* Final Fantasy XII – PS2 (Europa);
* IL-2 Sturmovik: 1946 – PC;
* Mind Quiz – NDS;
* Prince of Persia: Rival Swords – Wii, PSP;
* Resident Evil 4 – PC;
* Rocky Balboa – PSP;
* Silent Hunter 4 – PC;
* Teenage Mutant Ninja Turtles – PS2, Wii, 360, NDS, PSP, GCN, GBA, PC;
* The Settlers 2: 10th Anniversary – NDS;
* Tom Clancy ‘s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 – 360, PC, PSP;
* Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas – PS3, PSP;
* Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent – PS3.

Wsrod nich nie widac nawet patcha 1.5 do HV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:45, bokoyeb napisał:

/.../


Chyba nie spodziewałeś się, że wydadzą drugi dodatek w niecałe 4 miesiące po pierwszym? ;) Ja nie liczyłbym na jego ukazanie się wcześniej niż koniec wakacji:) Więc w tym palnie wydawniczym niespodzianki pod tym względem raczej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy Ubi -Soft już oficjalnie zapowiedział dodatek itp. Czy ktoś może mi dać jakieś informacje na temat czy coś już wiadomo o drugim dodatku i czy w ogóle będzie( chodzi mi o oficjalne info, bo przeszedłem KP i wiem, że ów dodatek powinien wyjść )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:56, Bosper napisał:

/ciach/

Niestety, jak dotąd nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat drugiego dodatku. Ba... nie ma nawet informacji nieoficjalnych (a te pojawiają się zwsze wczęsniej). Pozostaje nam cierpiwie czekać i przeczesywać sieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do Herosów V i gra podoba mi się jeszcze bardziej. Przez wyjście GW:Nightfall nie skończyłem jej, ale teraz postaram się to nadrobić.

Fajny jest ten dodatek z krasnoludami? Bo tak mnie korci żeby w końcu kupić. Sorki, jeśli to pytanie się juz powtarzało, ale ten wątek ma za dużo stron. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 08:06, HumanGhost napisał:

/.../
Fajny jest ten dodatek z krasnoludami? Bo tak mnie korci żeby w końcu kupić. Sorki, jeśli to
pytanie się juz powtarzało, ale ten wątek ma za dużo stron. :-)


Jeżeli podoba Ci się podstawowa wersja gry to i z dodatku będziesz zadowolony. Wprowadza on dość dużo nowości. Poza nowym zamkiem, także dość sporo nowych jednostek (7 jednostek renegatów, mumie, wilki i mantikory), karawany, i tury symultaniczne w trybie multiplayer. Zamkiem krasnoludów gra się bardzo fajnie, a dzięki magii runicznej krasnoludy są naprawdę silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za double post, ale wlasnie przyszedl mi do glowy taki pomysl

fajna opcja na duelach bylyby "zakryte karty" - tzn. przeciwnik nie widzi jakiego bohatera wybieramy i odwrotnie.

obecnie jest tak, ze np. biore Deleb - no to wrog bierze Razzaka, zmieniam na Ossira, on zmienia na Orsona i tak w kółko - przeważnie kończy się na random.

gdyby była opcja ukrycia hero - myślę, że byłoby ciekawiej - oczywiscie opcjonalnie - nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 08:06, HumanGhost napisał:

/ciach/

IMO jest bardzo dobry. Zamek Krasnoludów to zamek nastawiony na obronę, walka nimi wymaga zastanowienia i rozwagi, a runy czynią armię jeszcze mocniejszą. Jedynym mankamentem jest słabość jednostek podstawowych - jeśli szybko ich nie ulepszysz, szanse na zwycięstwo są marne. Jednostki posiadają dużo zdolności (i są one bardzo użyteczne). Oprócz tego masz FJP (fanatyczne jednostki Przystani), z fabuły dowiesz się dokładnie o co chodzi, więcej nie będę pisał. One są z kolei nastawione na atak.
Historia jest znośna, a muzyka (temat Fortecy) jak zawsze świetna. Wielu narzeka na podkład niektórych głosów, ale mnie one nie przeszkadzały.
Słabą stroną dodatku jest niestety wydanie - głównie chodzi o instrukcje, która jest, delikatnie mówiąc, uboga.
Tyle co do dodatku. Ogólnie mówiąc - szczerze polecam.

@ moonman
Tak jak mówiłem... Wszystko zależy od nastawienia twórców - jeśli oni się zgadzają na druk, nie ma żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 11:09, moonman napisał:

fajna opcja na duelach bylyby "zakryte karty" - tzn. przeciwnik nie widzi jakiego bohatera
wybieramy i odwrotnie.
obecnie jest tak, ze np. biore Deleb - no to wrog bierze Razzaka, zmieniam na Ossira, on zmienia
na Orsona i tak w kółko - przeważnie kończy się na random.
gdyby była opcja ukrycia hero - myślę, że byłoby ciekawiej - oczywiscie opcjonalnie - nic na
siłę


Dokładnie, mam tak samo (tylko innych bohaterów biorę :)). Taka opcja bardzo by się przydała.
Ciekawe jak będzie, gdy wyjdzie edytor duelowych postaci, czy wtedy też będzie można "podglądać" armię przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie dowiedziałem się o edytorze duelowych postaci, miałem o tym napisać, ale chyba opóźniony jestem. :P Uważam, że będzie dobra rzecz, w końcu się skończą takie rzeczy jak kiedyś, np. granie w kółko jednym bohaterem czy wyprowadzanie kontr-bohaterów.
A ten pomysł z ukryciem wybranego bohatera popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie nareszcie! autorzy zdecydowali, iż prawosławne balowanie z mikołajem jest zakończone i wzięli się do roboty - w poniedziałek witamy patche 1.41 + 2.1 - bardzo dużo poprawek z likwidacją crashów przy przywoływaniach bram/fantomów i usprawnieniem ''pomyślunku'' tur AI na czele z tak miłymi dodatkami jak radość krasnoludów włącznie ;) - lista jest długa, do zapoznania się tutaj - http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/1091028725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:31, brendan napisał:

w poniedziałek witamy patche 1.41 + 2.1


No wreszcie :D Teraz tylko trzymać kciuki, żeby jakieś niespodziewane opóźnienie nie wyskoczyło i żeby patch nie wniósł do gry posagu pełnego nowych błędów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie...oczekujmy aby wszystko poszło zgodnie z planem i nie było żadnej obsuwy a patche napewno umilą nam życie(granie)...zabieram sie do lektury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować