Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 17:09, Mat.W napisał:

tak tylko,że takie są poziomy:Heroiczny,trudny,normalny, szkoda,że nie ma łatwego:\


O.o
?
Człowieku, patche są dostępne od czasu premiery w Polsce chyba, a w 1.1 jest poziom łatwy.
Btw, ja przechodziłem na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:09, Mat.W napisał:

tak tylko,że takie są poziomy:Heroiczny,trudny,normalny, szkoda,że nie ma łatwego:\


Po zainstalowaniu pierwszego patcha pojawi się również i łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:02, Mat.W napisał:

nie ma jakiś kodów


Jeśli masz wersje 1.3 lub 1.4 nie ma. Ale jeśli będziesz szybko atakował napewno przejdziesz misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 18:14, Byl napisał:

Jeśli masz wersje 1.3 lub 1.4 nie ma. Ale jeśli będziesz szybko atakował napewno przejdziesz
misję.


Oj, nieładnie wprowadzać innych w błąd;) Kody w wersjach 1.3 i 1.4 jak najbardziej są:)
Trzeba się tylko zastanowić, gdzie się podziewa przyjemność z gry jeśli się ich używa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 misja kampanii Sylvan ver. 1.4 poziom trudny
polnocno-wschodnia i poludniowo-wschodnia czesc mapy spenetrowana.. szwendam sie teraz Findanem po podziemiach... i tu spotykam np. Ossira z 6K szkieletow lucznikow... heh. robi ze mnie miazge...

jak sobie poradziliscie na ciezkim? a moze nie warto penetrowac podziemi tylko szukac nikolaja?

BTW: po co mag ujawnia na tej mapie smoki cienia? w scenariuszu jest tylko o krasnoludzkich artefaktach... pokonanie tych smokow cos daje?


BTW2: podczas walk w tej misji. zdarzylo sie ze wywalalo do pulpitu - wczesniej sie to nie zdarzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonasz Smoki Cienia nie będziesz potrzebował Feniksów do wygrania(to wszystko). Natomiast poszukaj Łuku z rogu jednorożca( czy jakos tak) chodzi o łuk kasujący karę za zasięg i wybranie ulubionego wroga szkielet łucznik. Ja nie wiem bo ja grałem na normalu i miałem taką samą sytuację bądź nawet gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy najnowszy patch 1.4 posiada rowniez zawartosc pozostalych akutalizacji od 1.1 do 1.3 ??

Czy trzeba instalowac wszystkie aktualizacje ??

Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 23:45, Kabraxis Xazax napisał:

Mam pytanie czy najnowszy patch 1.4 posiada rowniez zawartosc pozostalych akutalizacji od 1.1
do 1.3 ??


Wszystkie, oprócz łatki lokalizacyjnej 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 23:45, Kabraxis Xazax napisał:

Czy trzeba instalowac wszystkie aktualizacje ??

Nie trzeba, ale musisz zainstalować najpierw 1.1 a następnie poprawkę lokalizacyjną (1.11). Później możesz od razu wrzucić 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:58, moonman napisał:

zastanawial sie ktos nad porzadnym wydrukiem poradnika w postaci ksiazeczki...

w sumie wiem, ze to niemozliwe zeby np. zebrac zamowienia od 300 osob.

ale np. tutaj http://www.sowadruk.pl mozna byloby wydrukowac za ~10-15pln za poradnik 258 stron
z okladka, klejony, kolor, format A5


jak wypali to się piszę na to na 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:02, Byl napisał:

Co sądzicie o Kampani przystani w Kuźni Przeznaczenia?Mnie bardzo się podobała.


jest w 4 misji i strasznie mnie nudzi - ile można mordować chłopków :) ale obecnie mam jakieś posterunki krasnali rozwalić - może się rozkręci
jak narazie to tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, który bohater po zmianach zostanie liderem.
Według mnie do tej pory był to Vlad (łucznicy+ duchy z kopalni)

Dnia 28.01.2007 o 15:11, Napek napisał:

Czas na porcję newsów związanych z ukazującym się we wtorek patchem :)
Jak wiemy, zostanie zupełnie odmienione działanie Treningu w Przystani i Nekromancji.

Ten pierwszy będzie teraz ograniczony do 7 jednostek na tydzień (w przypadku wybudowania Auli
Bohaterów 20). Szczegóły na razie nie są znane.

Ciekawie przedstawia się natomiast Nekromancja. Wszelkie informacje, jakie przedstawię poniżej,
pochodzą z forum Heroes Round Table z wątku założonego przez Jolly Joker''a i poświęconego
zmianom w Nekropolii.
-- Nekromancja wynosi 20%/30%/40% odpowiednio dla stopnia podstawowego/zaawansowanego/mistrzowskiego.
-- Liczba wskrzeszonych jednostek jest ograniczona ilością tzw. Mrocznej Energii, zdobywana
na początku każdego tygodnia. Zależy ona od poziomu bohatera a także od wybudowanych budynków
(np. każdy Nekromatron daje dodatkowe 150 punktów)
-- Talent Kościani Łucznicy został zastąpiony Znamieniem Nekromanty
-- Rodzaj wskrzeszonych jednostek zależy od rodzaju pokonanych przeciwników i od ilości Mrocznej
Energii

W celu zapoznania się ze szczegółami polecam skorzystać z linka: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=5620&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spatchowałem grę do wersji 1.4 no i wziąłem się za jej dokańczanie :) Wszystko pięknie cacy tylko po walce z władca demonów jest zonk gdyż wchodząc w Info o scenariuszu nie ma wypełnionego ani jednego punktu. Czy faktycznie tak gra się kończy ? Ostatnie co widzę to filmik jak niby maja zabrać Izabelę do Srebrnych miast ale potem nic.

Jakos nie chce mi się powtarzac misji tym bardziej że nie wiem czy to coś da. Miał już ktoś taką sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ktos o tym pisał itd. ale niestety nie mam czasu by poszukać odpowiedniej informacji sam, wybaczcie. Chciałem się dowiedzieć kiedy planowane jest wydanie patcha 1,5 i 2.1 dla kuźni? Czy jakieś info zostalo juz podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:54, boogie85 napisał:

Chciałem się dowiedzieć kiedy planowane jest wydanie patcha 1,5 i 2.1 dla kuźni?
Czy jakieś info zostalo juz podane?

2.1 do KP - ponoć jutro.
1.5 - nie wiadomo, ale za to (znowu ponoć) jutro wychodzi 1.41, który naprawia babole z 1.4 (np. wywalanie na pulpit po zabiciu przyłołanych/"przybramionych" jednostek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale sie nazmieniało

Dnia 29.01.2007 o 14:02, Byl napisał:

Co sądzicie o Kampani przystani w Kuźni Przeznaczenia?Mnie bardzo się podobała.


pare tygodni już mineł jak przeszedłem kampanie K.P. ale moge powiedzieć jedno już doniej nie wróce
no a tak pozatym czekam na nastepny dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych, patche są już dostępne! :)
Oto link: http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/

Niech mi tylko ktoś powie, czy Kuźnia Przeznaczenia korzysta z ''hu_pl'' czy z ''cz''(któremu zapomnieli może dopisać pl :P)? Z podstawką nie mam wątpliwości, który jest do mojej wersji a tu potrzebuję rozwiania wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:00, Napek napisał:

Niech mi tylko ktoś powie, czy Kuźnia Przeznaczenia korzysta z ''hu_pl'' czy z ''cz''(któremu
zapomnieli może dopisać pl :P)? Z podstawką nie mam wątpliwości, który jest do mojej wersji
a tu potrzebuję rozwiania wątpliwości :)

A nie prościej odpalić UpgradeLaunchera? ;P
Jednak żeby nie było, że nic nie pomogę. Skoro w nazwie jest PL, to pewnie ta wersja jest odpowiednia. Przekonuje mnie o tym też to, że taka właśnie wersja sciągana jest przez UL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować