Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 12:22, Bosper napisał:

okilice D1 T3 a 3 w podziemiach na twojej mapie w tych okolicach przy tej drodze był gdzieś
ten łun ale trzeba b.dobrze poszukać i obracać kamerą i szukać na ścianie zachodzniej.



dzięki, dzisiaj jeśli znajdę czas to sprawdzę czy faktycznie ten łuk jest tam schowany - przechodziłem tamtędy kilkakrotnie i nic nie widziałem - trzeba jednak częściej używać Lewy Alt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje sprawa tych patchy :P
czemu polskich wersji patcha sa dwie ? w sensie patch
http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.041_pl.exe
i jeszcze "hu_pl"
obydwa sa po polsku ale ten wegiersko polski nie chce sie instalowac ?
jesli ktos zna wytlumaczenie, to niech mi jeszcze znajdzie sens tego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:22, Bosper napisał:

okilice D1 T3 a 3 w podziemiach na twojej mapie w tych okolicach przy tej drodze był gdzieś
ten łun ale trzeba b.dobrze poszukać i obracać kamerą i szukać na ścianie zachodzniej.



heh, faktycznie byl tam łuk, w niszy - strzeżony przez cerbery... przechodziłem wielokrotnie i niezauważyłem. Gratuluję spostrzegawczości i piękne dzięki!

planszę już przeszedłem. Spotkałem Nikolaja w najbliższym mieście od razu po wyjściu z podziemi. Sam schował się w mieście z niezbyt silną armią. Dookoła miasta sporo było nekromantów z niewyobrażalnymi armiami.. wiekszość jednostek miała ''K'' w liczbie. Ruszyłem prosto na Nikolaja i koniec misji. Więc w moim wykonaniu była to bardzo łatwa plansza tylko czasochłonna. Także nadal wg. mnie najtrudniejsza misja kampanii to 3 misja Inferno (chociaż podobno kolejne patche ja zbalansowaly - ja przechodziłem tę misję w wer. 1.0 lub 1.1).


BTW: ponawiam pytanie - czy jest jakaś polska strona opisująca wydarzenia kampanijne? Między poszczególnymi kampaniami mam zwykle sporą przerwę i chciałbym sobie odświeżyć fabułę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:52, Piotero159 napisał:

/.../


Jest to uzależnione od wersji gry, którą masz.
Edycja Kolekcjonerska - to patch cz_pl. Edycja CD/DVD - to patch hu_pl. Ściągasz instalujesz odpowiedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za double posta, ale coś mi się przypomniało..

ostatni autosejw z filmikiem kończącym kampanię elfów - czyli uśmiercenie Nikolaja - ma nazwę "wskrzeszenie Nikolaja" :D :D
Ci Nivalczycy mają poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy w HoMM V albo w KP jest filmik takiej jakości (??) ja intro w HoMMV? Czy tylko z grafiką z gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:53, skubsa napisał:

A ja mam takie pytanko czy w HoMM V albo w KP jest filmik takiej jakości (??) ja intro w HoMMV?
Czy tylko z grafiką z gry??

W KP filmik (intro i wszystkie inne zresztą) jest zrobiony na silniku gry a nie jak cut-scenka filmik tak jak wprowadzenie do podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:53, skubsa napisał:

A ja mam takie pytanko czy w HoMM V albo w KP jest filmik takiej jakości (??) ja intro w HoMMV?
Czy tylko z grafiką z gry??


Jak dobrze pamiętam to jest jeszcze na zakończenie kampani w wersji podstawowej. A w Kuźni nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:58, morthi napisał:


Ja właśnie też nie skończyłem a mam ją od poczatku, tylko na sieci grywałem ^^Z tego co widze to chyba na końcu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:58, morthi napisał:

w czasie gry filmiki sa na engine gry... ostatni filmik nie wiem bo jeszcze nie skonczylem
podstawki ;)


Ostatni filmik jaki taki jakie było intro:) Czyli bardzo ładny:) I z silnikiem gry nie mający nic wspólnego:)
Jeszcze nie skończyłeś?? Nie wierzę własnym oczom...;) Kończ szybko, bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:58, morthi napisał:

w czasie gry filmiki sa na engine gry... ostatni filmik nie wiem bo jeszcze nie skonczylem
podstawki ;)


wszystie filmiki sa takie same w KP... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwilowo jestem w dokladnej polowie czyli przechodze trzecia misje w kampanii nekromanty :) a co ;) ja powolutku ide sobie z kampania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:47, morthi napisał:

chwilowo jestem w dokladnej polowie czyli przechodze trzecia misje w kampanii nekromanty :)
a co ;) ja powolutku ide sobie z kampania


Hehe:) Też racja - przyjemności sobie trzeba racjonować;) A skoro jesteś dopiero tam - to najlepsze dopiero przed Tobą;) Postaraj się tylko zdążyć przed drugim dodatkiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Miałeś szczęście, że Nikolaj u ciebie miał słabą armie, bo u mnie to on miał najsilniejszą i do tego to on atakował mnie a nie ja jego(za pierwszym razem przynajmniej) potem już nie miał silnej armii i go pokonałem. Jednak ten łuk podczas pierwszej z nim walski był mi niezbędny(mapa jest dość dziwnie zrobiona a IA jest w ogóle nieobliczalne), szukałem go po całej mapie i znalazłem, wiem że bardzo ciężko go znaleźć. Natomiast, mnie z koleji żadna misja nie sprawiała takich problemów jak ta (zdecydowanie łatwiejsza była ostatnia misja mimo iż była zapowiadana, za super trudną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiem ktoś czy w najnowszym patchu jest edytor bohaterów do duel ? Bo sam nie mogę sprawdzić... kochany CDP do dziś nie przysłał mi HV z Dożywotniej Gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, naprawdę tak trudno odpowiedzieć ? Czasami mam wrażenie,że jestem ignorowany tak przez CDP, jak i gramowiczow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:14, Huksi napisał:

Ja nie mogę, naprawdę tak trudno odpowiedzieć ? Czasami mam wrażenie,że jestem ignorowany tak
przez CDP, jak i gramowiczow...

Spokojnie, nie siedzimy na forum/nie odświeżamy wątku o H5 non stop...
Co do Twojego pytania: nie, nie ma. Edytor wejdzie dopiero z patchem 1.5, a teraz ukazała się poprawka 1.41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować