Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

problem dotyczy wylacznie wersji empikowej (tej sprzedawanej z koszulka) oraz srebrnej edycji - czyli herosow ze zlotej kolekcji (podstawka i dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@morthi

dzieki za re, ale odpuscilismy kombinacje. gdybym mial empikowa wersje pod reka to pewnie moze i bym kombinowal, ale jak mam kumplowi (ktory jest komputerowym laikiem) tlumaczyc online jak mi wyeksportowac rejestr itd. to wrocilem do kampanii Zehira.

@windows00

3mam kciuki, przydalby sie jakis dobry artykul na ten temat - okraszony screenami itp. ;P


@all
BTW: jak najlepiej rozwijac Zehira? Podobno jest szansa w jego przypadku na zdobycie unikatowej zdolnosci?
jesli tak, to co dorzucic na ostatni slot?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nastał po raz kolejny radosny dzień. Pracę nad Heroes V Unofficial Patch v2.1A dobiegły końca. Kolejny raz wykonaliśmy kawał dobrej roboty dla wszystkich fanów Heroes V. Obecnie łączna ilość poprawionych plików przekroczyła 2350. Wersja 2.1 przeznaczona jest dla osób posiadających Hereos V z dodatkiem Kuźnia Przeznaczenia, jak i dla tych, którzy woleli pozostać przy podstawowej wersji gry.

Błędów w 2.1 bardzo dużo nie było, ale Ubi\Nival sprawili nam niespodziankę i zablokowali mody w wersji 2.1, przez co starszy Unofficial nie działał z nowszą wersją gry. Udało mi się sprytnie rozwiązać ten problem, dzięki czemu dalej możliwa jest łatwa instalacja łatki. Nowy sposób instalacji zmniejszył też rozmiar pliku instalacyjnego do 450 KB, jednak są w nim zawarte wszystkie poprzednie poprawki, więc nie musicie się niczego obawiać.

Nie pozostaje mi teraz nic innego jak odesłać was do pobrania najnowszego Unofficial''a, jak zwykle na stronie Unofficial Patcha w dziale Download:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Miłego ściągania i grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 08:16, moonman napisał:

@windows00

3mam kciuki, przydalby sie jakis dobry artykul na ten temat - okraszony screenami itp. ;P

Tak jak mówiłem - na coś ładniejszego (ze screenami) trzeba będzie poczekać aż przejdę podstawkę drugi raz. Chyba że ktoś mnie wyprzedzi z tym pomysłem...

Dnia 01.02.2007 o 08:16, moonman napisał:

@all
BTW: jak najlepiej rozwijac Zehira? Podobno jest szansa w jego przypadku na zdobycie unikatowej
zdolnosci?
jesli tak, to co dorzucic na ostatni slot?

Ja bym wcale nie rozwijał dodatkowej zdolności - mogą się pojawić zdolności z nią związane, które przy awansie zablokują zdolności potrzebne do Tajemnej Wszechwiedzy. Jeśli uda Ci się ją zdobyć, to i tak nie będziesz w stanie dobrze rozwinąć wolnego talentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 08:16, moonman napisał:

/.../
@all
BTW: jak najlepiej rozwijac Zehira? Podobno jest szansa w jego przypadku na zdobycie unikatowej
zdolnosci?
jesli tak, to co dorzucic na ostatni slot?


Ja do tajemnej wszechwiedzy dorzuciłem mu jeszcze logistykę, ale to już pod sam koniec kampanii (4 misja) i udało mi się ją rozwinąć tylko na: logistyka -> zaawansowana logistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 08:31, DiDivor napisał:

Nie pozostaje mi teraz nic innego jak odesłać was do pobrania najnowszego Unofficial''a, jak
zwykle na stronie Unofficial Patcha w dziale Download:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Miłego ściągania i grania :)

Thx :)
mam pytanko czy zmienilo sie cos w kolejnosci instalowania poprawek ?
czy np:Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia, Patch "Poprawka lokalizacyjna" tez jest potrzebna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:37, Bafometus napisał:

mam pytanko czy zmienilo sie cos w kolejnosci instalowania poprawek ?
czy np:Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia, Patch "Poprawka lokalizacyjna" tez
jest potrzebna ?


Najlepiej po zainstalowaniu Kuźni Przeznaczenia doinstalować łatkę od CDP, ona poprawia dodatkowo głos w dialogach. Potem instalujemy patch od Ubisoftu 2.1 i na samym końcu nasz Unofficial v2.1A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:54, DiDivor napisał:

> mam pytanko czy zmienilo sie cos w kolejnosci instalowania poprawek ?
> czy np:Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia, Patch "Poprawka lokalizacyjna"
tez
> jest potrzebna ?

Najlepiej po zainstalowaniu Kuźni Przeznaczenia doinstalować łatkę od CDP, ona poprawia dodatkowo
głos w dialogach. Potem instalujemy patch od Ubisoftu 2.1 i na samym końcu nasz Unofficial
v2.1A.

Podziekowal :) czyli wszycho "po staremu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSZALEJE 8)
Juz wykonalem okolo 10 instalacji i recznych usuniec herosowV (wlacznie z usunieciem dwoch rejestrow tak jak jest to podane na stronie cd projekt) i nadal nie moge zainstalowac patch''a 1.3, 1.4 ani 1.4.1 :(
Ciagle pokazuje mi, ze mam gre w wersji 1.2 (mam zlota edycje)
Gre mam zainstalowana w folderze domyslnym
C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V...
Podczas instalacji patch''a 1.3 pokazuje, ze nie mam zainstalowanej gry ;(
Nastepnie instaluje go jeszcze raz i "niby" sie instaluje...
Dlaczego niby? Bo na niego instaluje patch''a 1.4 a potem 1.4.1 (juz bez komunikatow, ze
nie mam zinstalowanej gry) no i potem wchodze do gry a tam nadal widnieje wersja...
1.2 8)
juz nie mam na to sil.............

Juz nawet po zainstalowaniu gry jej nie uruchamiam i robie te wszystkie patch''e w
trybie awaryjnym win xp ale to i tak nie pomaga...

Czy patch''e tez jakos nalezy usunac w rejestrze?

Czytalem wszystkie fora...
I pomimo tego, ze watek jest wielokrotnie poruszany to nigdzie nie ma rozwiazania :(

PS.
mam orginala (na orginalnej plycie)
-a to po to by zbedne watki tu usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje czy nowy patch do dodatku nie naprawil problemu z bohaterami nowego zamku? Wciaz nie bedzie mozna ich wybrac? :/ Dlaczego tez nie dodaja opcji gry druzynowej...

Juz tego ,ze wciaz nie ma patcha do edycji empikowej nie wpsomne. Po prostu CDp kolejny raz dal ciala przy Heroesie i najzwyczajniej oszukal graczy i wciaz oszukuje.

Drogie CDP rozumiem, ze na WASZ koszt moge przeslac te dziadowska wersje empikowa i otrzymam na WASZ koszt normalna, tak? Ktos musi poniesc konsekwencje wydania bubla a bynajmniej nie beda to klienci - my juz zaplacilismy za gre wierzac, ze bedzie dobra i wraz z oryginalem nabywamy prawa do pomocy technicznej(czyli i patchy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz wersje tzw empikowa i niestety nic z nia nie mozna zrobic oprocz dreczenia cdp by w koncu rozwiazalo ten problem

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=27452 - tutaj byc moze jest rozwiazanie tego problemu jednakze nie mialem mozliwosci sprawdzenia czy to dziala a nikt nie chcial sie tego podjac

na chwile obecna polecam wysylac setki maili do cdp z zadaniem wypuszczenia patcha dzialajacego z Twoja wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wersje empikowa a ja mozna spatchowac tylko do wersji 1.3(oddzielna instalka na gram.pl) CDP twierdizl bog wie jak dawno temu, ze maja materialy na stworzenie nowego patcha dla posiadaczy tego gowna za przeproszeniem ale tygodnie miajja a my dalej z pustymi rekami. Mam nadzieje, ze ten kto za ten caly burdel odpowiada udlawi sie naszymi pieneidzmi :/ Szlag mnie trafia, ile mozna czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 07:41, morthi napisał:

problem dotyczy wylacznie wersji empikowej (tej sprzedawanej z koszulka) oraz srebrnej
edycji
- czyli herosow ze zlotej kolekcji (podstawka i dodatek)


Ufff, to dobrze, bo zamówiłem samą podstawkę. Ale korciło mnie że kupić wszystko w jednym pakiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować