Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 15:30, Byl napisał:

Czy w podstawce czy KP?
A może w kolejnym dodatku?
W odmienionej postaci znaczy w innej zbroi?
A może to jest Wulstwan(żart)?
Sorry za dużo pytń ale nie mogę się powstrzymać przed zadaniem ich aż tak wielu.


>>>>SPOILER!<<<<

I tu i tu
Nie wiem
Poznasz go po głosie
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ten sam wygląd obu ulepszeń jednostek... Trochę szkoda, bo liczyłem na choćby drobne zmiany w wyglądzie. :/ Czyli teraz za każdym razem trzeba będzie klikać na jednostce prawym przyciskiem myszy, żeby sprawdzić, jak została ona ulepszona? Nie podoba mi się to zbytnio. A wystarczyłaby zmiana tylko jednego widocznego detalu w modelu postaci. :D Doszedłem też do wniosku, że i tak warto będzie inwestować tylko w jeden rodzaj ulepszenia. Bo przecież ulepszone w inny sposób jednostki będą (chyba) traktowane jak dwa osobne oddziały. A, jak wszystkim wiadomo, w kupie siła, więc takie rozdrobnienie jednostek tylko by przeszkadzało i przy okazji zabrałoby jedno miejsce w armii. :D
Cóż, zobaczymy jak Nival sobie poradzi z tymi alternatywnymi ulepszeniami. Ale to i tak nie zmienia faktu, że na kolejny dodatek czekam z niecierpliwością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:19, morthi napisał:

edytor bohaterow jest elementem edytora heroes 5 :) wiec nie jest to zaden specjalny edytor
napisany jako osobna aplikacja


:D Ciekawe:D Czyżby cos dla mnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:19, morthi napisał:

edytor bohaterow jest elementem edytora heroes 5 :) wiec nie jest to zaden specjalny edytor
napisany jako osobna aplikacja


Czyli bohaterów bedziemy robić w edytorze?? :/ myślałem, że bedzie mozna tworzyć przed pojedynkami... hmmm może to i dobrze ze bedzie jako czesc edytora..? sam nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:16, Nicolai napisał:

Nie


Chyba zauważyłeś że to żart?
No to jak zauważyłeś to po co odpowiadasz???
No akle dobra, nich będzie mnise to nie przeszkadza że odpowiadałeś tylko gdybeś nie odpowidał to byś napisał o 3 liitery mniej(a to zawsze coś:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem :) jak najbardziej dla Ciebie ;) jak na razie probuje conieco "namieszaqc" z Twoim edytorem i przy sprzyjajacych wiatrach moze sie uda wszystko zrobic tak by edytor byl w koncu oficjalnie po polsku... ale.. wszystko w rekach cdp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:03, Maestro1992 napisał:

> http://jaskiniabehemota.net/h5/nowina/2231.html
> W JB pojawił się news o ToE, prosze nie kłóćmy się już ;)

Czyli jednostki będa wyglądem takie same? Czy bedą miały tylko troszkę inne zdolności i staty?

Nie będą takie same w 100%,będą się różniły jak FJP od zwykłych, czyli detalami i może głównymi kolorami, natomiast nie będzie zupełnie nowych np poziomów 4,5 lub 8 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:51, Bosper napisał:

> > http://jaskiniabehemota.net/h5/nowina/2231.html
> > W JB pojawił się news o ToE, prosze nie kłóćmy się już ;)
>
> Czyli jednostki będa wyglądem takie same? Czy bedą miały tylko troszkę inne zdolności
i staty?
Nie będą takie same w 100%,będą się różniły jak FJP od zwykłych, czyli detalami i może głównymi
kolorami, natomiast nie będzie zupełnie nowych np poziomów 4,5 lub 8 hehe


Teraz rozumiem ;p Gratki z awansu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe. Nie wiem tylko jak to zostanie rozwiązane. Bo przecież po każdym patchu w edytorze są zmiany i od nowa trzeba wszystko tłumaczyć. Jeśli dochodzą nowe funkcje, to przydałoby się tłumaczenie na bieżąco już w czasie tworzenia kolejnego patcha. Ciekawe czy Nival zechciałby tak udostępniać kolejne materiały do tłumaczenia osobom postronnym. Ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki badziew z tymi alternatywami... czyli z tego tekstu wynika, że będzie tylko kilka alternatyw - czyli co? nie każda jednostka będzie miała swoje drugie ulepszenie? niech się ktoś oficjalnie wypowie z ubi lub nivala, bo te domysły są już irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:20, greg_f napisał:

jaki badziew z tymi alternatywami... czyli z tego tekstu wynika, że będzie tylko kilka alternatyw
- czyli co? nie każda jednostka będzie miała swoje drugie ulepszenie? niech się ktoś oficjalnie
wypowie z ubi lub nivala, bo te domysły są już irytujące


Nie do końca. W tekście jest napisane: Gracz dostanie możliwość wyboru pomiędzy kilkoma (?) alternatywnymi "ulepszeniami". Wynika z tego, że niektóre jednostki bycmoże dostaną kilka alternatywnych ulepszeń. Ale marnie to widzę. Myślę, że twórcy zostaną przy jednym nowym alternatywnym ulepszeniu dla każdej jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:44, krzysiek253 napisał:

Co daje (jakie + i -) nowy ath d KP??? I gdze go znleźć??


naprawdę nie wiem o co Ci chodzi... :/

Findan, masz degrada? za co? ;PPP ja mam awansik <jupi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:08, Maestro1992 napisał:

Teraz rozumiem ;p Gratki z awansu ;]

Dzięki bardzo.

Co do H5, bo o tym jest ta dyskusja, nie ma co rozważać co będzie a co nie, bo tak naprawde tylko autorzy to wiedzą. Narazie nie mamy żadnej większej i ciekawszej wiadomości od tej która już podana została dość dawno bo 05.04.2007 r. Być może w maju autorzy nam co nieco przybliżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, a jest szansa aby patch 1.5 wyszedł na samym początku maja, tak przed świętem. A czy wiadomo coś o patchu 2.2???

A jeśli chodzi o tą edycję bohaterów do pojedynków to czy tak samo będzie od razu w Kuźni czy będziemy musieli poczekać na 2.2????? A i jeszcze coś. Czy np. będziemy mogli użyć bohatera którego stworzył jakiś inny gracz, to znaczy czy nowi herosi do duela będą się zapisywać gdzieś na serwerach UBI???

Z góry THX za odpowiedź. Po Ururam Tururam(ciekawe czemu tak UT nabrał wody w usta) jesteś jedynym "źródłem" skąd możemy czerpać wiarygodne informacje ze świata HoM&M. Dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:50, 4YoU napisał:

Z góry THX za odpowiedź. Po Ururam Tururam(ciekawe czemu tak UT nabrał wody w usta)

UT jest głównie mapmakerem i to jego główny "zawód" związany z serią, a że stał się naszym źródłem informacji przed premierą - chwała mu za to.

Dnia 19.04.2007 o 22:50, 4YoU napisał:

jesteś
jedynym "źródłem" skąd możemy czerpać wiarygodne informacje ze świata HoM&M. Dzięki :-D

A za to chwała Morthi''emu, który, mimo niesprzyjających warunków, "zakręcił" się wokół piątki. Chociaż nie podzielam Twojego zdania o "jedynym źródle wiarygodnych informacji" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy pojawi sie patch 1.5 ani 2.2 :( niestety :(

Jestem przekonany ze edytor bohaterow zostanie rowniez dodany do edytora Kuzni jednakze nie mialem mozliwosci go testowac

Sami bedziemy tworzyc bohatera do duela opierajac sie na bohaterach dostepnych (jesli chodzi o glowna umiejetnosc) jednakze cala reszte bedziemy mogli sobie dowolnie (w granicach punktowych) zmodyfikowac (rodzaj armii przypisany jest do bohatera czyli rycerz nie poprowadzi umarlakow)

bohaterowie beda zapisywali sie tylko na dysku wiec bedzie mozna ich modyffikowac sukcesywnie w miare jak postac bedzie "dojrzewac" w kolejnych walkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:48, morthi napisał:

owszem :) jak najbardziej dla Ciebie ;) jak na razie probuje conieco "namieszaqc" z Twoim edytorem


Jeżeli dobrze pamiętam to dużo też naprawione w nim było dzieki Tobie, składnie, wypowiedzi, podpisy itd, i od pierwszej nie publicznej alfy towarzyszyłeś mi w procesie tłumaczenia, poźniej betatesterzy doszli, Już nie moge się doczekać;D

Dnia 19.04.2007 o 18:48, morthi napisał:

przy sprzyjajacych wiatrach moze sie uda wszystko zrobic tak by edytor byl w koncu oficjalnie po polsku...


Gdyby można było jeszcze dostać informację czym ;rzetłumaczyć pliki graficzne na pl by problemu nie było jaki towarzyszy od wersji 1.3:(

Dnia 19.04.2007 o 18:48, morthi napisał:

ale.. wszystko w rekach cdp :)


Ciekawe to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na premiere patchy 1.5 i 2.2 :) byc moze cdp ugnie sie pod naporem zadan graczy by mieli edytor w calosci spolszczony

na pewno bedzie to bardzo wygodne szczegolnie z racji tworzenia bohaterow do pojedynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować