Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy ktoś wie o co chodzi w generatorze map w opcji "własny szablon" co oznaczają te literki i liczby i oraz
gdzie można zrobić własne szablony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z narzędzia do aktualizacji. Automatycznie

Dnia 07.05.2007 o 10:27, Bayuer napisał:

zassa i zainstaluje odpowiedniego patcha bez najmniejszych problemów.


Narzędzie do aktualizacji?? Jak je włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:56, tomoliop napisał:

Narzędzie do aktualizacji?? Jak je włączyć?


Tam gdzie masz zainstalowaną grę w katalogu bin jest UpgradeLauncher. Wystarczy go odpalić, a on sam zrobi resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:56, tomoliop napisał:

Narzędzie do aktualizacji?? Jak je włączyć?


Znajdziesz je w folderze z zainstalowaną grą w katalogu bin/UpgradeLauncher, lub przez menu Start(Programy/Ubisoft/Heroes of Might and Magic V/Sprawdź aktualizacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem 1.05 przez updatera, ale w grze wciąż wyświetla werja 1.41 i nie ma opcji przeglądania dialogów. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:51, tomoliop napisał:

Ściągnąłem patcha 1.05 za pomocą updatera, ale w grze wciąż pokazuje mi: wersja 1.41... Ktoś
doradzi?


A czy ten patch na pewno się zainstalował? UprgradeLauncer po ściągnięciu powinien sam uruchomić instalator, wystarczy dawać "dalej". Miałeś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem nie jestes posiadaczem edycji empikowej? jesli tak musisz poczekac na patcha dla swojej wersji
wiecej informacjiuzyskasz od pomocy technicznej cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie nabralem, gram kampanie sobie jeszcze raz i po instalacji patcha 1,5 misja sie wykrzacza. Czy musze cala kampanie skonczyc na patchu 1,41 czy tylko ta misje, czy moze tylko czesc kamapnii daną nacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaiu patcha powinienes uruchomic ja ponownie a nie wczytywac zapisany stan gry - dzieki temu zmiany z patcha 1.5 zostana zastosowane do tej misji.
Blad pojawia sie ze wzgledu na niezgodnoosc zapisanego stanu gry z nowa wersja ktora znacznie zmienia mechanike samej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 10:39, Bayuer napisał:

Czy ktoś z tutaj zebranych przeszedł kampanię na poziomie "heroicznym"?


Ja jestem w trakcie. Wlasnie zaczynam 3 kampanie. Ogolnie to nie jest tak duzo trudniej niz na poziomie nizej. Choc przyznam ,ze przydaja sie rozne sztuczki i odpowiedni dobor umiejetnosci aby nieco AI oszukac:). Dla przykladu: 3 epizod inferno chcialem ukonczyc tylko jednostkami piekielnymi nie korzystajac z pomocy sylvan. Miasto ,w ktorym zaczynamy ma male mozliwosci rozwoju i konieczne jest zdobycie posterunku inferno. Problem w tym ze najpierw trzeba odwiedzic namiot klucznika strzezonego przez okolo 35 rakshas z nedznymi silami i to w pierwszym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:55, Rafal G napisał:

A czy ten patch na pewno się zainstalował? UprgradeLauncer po ściągnięciu powinien sam uruchomić
instalator, wystarczy dawać "dalej". Miałeś coś takiego?


Tak zainstalował się, ale wciąż pokazuje w grze wersja 1.41. I kupiłem przez neta na gram.pl srebrną edycję z kuźnią przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to wciąż byłbym wdzięczny jesli ktoś podesłał by mi normalnego save ze wszystkimi filmikami. Nie campaign.sav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:40, tomoliop napisał:

A tak w ogóle to wciąż byłbym wdzięczny jesli ktoś podesłał by mi normalnego save ze wszystkimi
filmikami. Nie campaign.sav


"normalny" save nic Ci nie da... bo np. przysle Ci sejwa z ostatniej kampani, ostatniej planszy - to niby jak obejrzysz te filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:40, tomoliop napisał:

A tak w ogóle to wciąż byłbym wdzięczny jesli ktoś podesłał by mi normalnego save ze wszystkimi
filmikami. Nie campaign.sav


Powiedz jeszcze kiedy i gdzie kupowałeś grę. To może wiele wyjaśnić. Tak jak pisał wcześniej morthi, jeśli masz tzw. wersję "empikową" na patcha będzie musiał jeszcze troszkę poczekać, gdyż te które się teraz ukazały nie współpracują z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Rafal G
>Powiedz jeszcze kiedy i gdzie kupowałeś grę. To może wiele wyjaśnić. Tak jak pisał wcześniej morthi, jeśli masz >tzw. wersję "empikową" na patcha będzie musiał jeszcze troszkę poczekać, gdyż te które się teraz ukazały nie >współpracują z nią.

przecież napisałem że przez gram.pl... około 2 miesiące temu.

@ moonman

No to nie jeden plik tylko cały folder save z profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować