Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 18:13, DArkon1990 napisał:

Patrzcie jakie Artworki znalazł Alamar z Kwasowej Groty


A nie są to czasem artworki z konkursu dla fanów? Odbył się on dosyć dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, nie wiadomo
jak na razie ubi/nival koncentruja sie na drugim dodatku do heroes 5.
zapewne jak go skoncza to wtedy sie jakies info o patchu pojawi - chyba ze zrobia nam niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 18:36, Nicolai napisał:

> Patrzcie jakie Artworki znalazł Alamar z Kwasowej Groty

A nie są to czasem artworki z konkursu dla fanów? Odbył się on dosyć dawno temu...


Tego niewiem, wiem tylko że to są Atworki z/do Heroes 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna... pokonałem wreszcie Nikusia, obejrzałem filmik, wygrywam kampanię... i NIC !! Pop prostu "wystąpił problem z HV" i wychodzi do Windowsa... i co ja mam teraz zrobić ? Po wczytaniu nie mam dostępnej kampanii maga, zaś po wczytaniu tego zapisu znowu wychodzi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:57, Huksi napisał:

Cholera jasna... pokonałem wreszcie Nikusia, obejrzałem filmik, wygrywam kampanię... i NIC
!! Pop prostu "wystąpił problem z HV" i wychodzi do Windowsa... i co ja mam teraz zrobić ?
Po wczytaniu nie mam dostępnej kampanii maga, zaś po wczytaniu tego zapisu znowu wychodzi to
samo...


Może spróbuj spaczować do najnowszej wersji jeśli jeszcze tego nie zrobiłęś, a jeśli wyrzuca przy najnowszej to spróbuj na starszej którejś. TTylko nie zapomnij sejvów na wszelki wypadek skopiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 23:57, darsz napisał:

Cyklop w pełnej krasie, ciekawe jakie będzie miał właściwości oprucz możliwości ataku murów i rzutu goblinem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:36, Bosper napisał:

Cyklop w pełnej krasie, ciekawe jakie będzie miał właściwości oprucz możliwości ataku murów
i rzutu goblinem :P

Jeśli wierzyć artykułowi z rosyjskiego czasopisma (a z prawdą u niego niestety jest różnie) to, oprócz tego, jedno z ulepszeń będzie potrafiło wystrzelić wiązkę promieni, która razi kilku wrogów i zmniejsza ich szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:53, windows00 napisał:

> Cyklop w pełnej krasie, ciekawe jakie będzie miał właściwości oprucz możliwości ataku
murów
> i rzutu goblinem :P
Jeśli wierzyć artykułowi z rosyjskiego czasopisma (a z prawdą u niego niestety jest różnie)
to, oprócz tego, jedno z ulepszeń będzie potrafiło wystrzelić wiązkę promieni, która razi kilku
wrogów i zmniejsza ich szczęście.

Ciekawe czy atak cyklopa bedzie redukował obrone o ileś % jak to było z behemotem w H3 hehe(to przydatna zdolność, nawet jak by miała 1/10 szans udania się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:15, Bosper napisał:

Ciekawe czy atak cyklopa bedzie redukował obrone o ileś % jak to było z behemotem w H3 hehe(to
przydatna zdolność, nawet jak by miała 1/10 szans udania się)

Może jestem w błędzie, ale zawsze wydawało mi się, że zdolność redukcji obrony Behemotów z H3 działała niczym ta zapowiedziana u Sharpshooter''a - alternatywy Wielkich Łowczych z Sylwan, czyli atakowany cel był traktowany tak jakby miał o x% obrony mniej, ale obrony zmniejszanej wcale nie miał :)
No chyba, że Tobie właśnie o to chodziło a ja po prostu niedokładnie zrozumiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:36, Napek napisał:

> Ciekawe czy atak cyklopa bedzie redukował obrone o ileś % jak to było z behemotem w H3
hehe(to
> przydatna zdolność, nawet jak by miała 1/10 szans udania się)
Może jestem w błędzie, ale zawsze wydawało mi się, że zdolność redukcji obrony Behemotów z
H3 działała niczym ta zapowiedziana u Sharpshooter''a - alternatywy Wielkich Łowczych z Sylwan,
czyli atakowany cel był traktowany tak jakby miał o x% obrony mniej, ale obrony zmniejszanej
wcale nie miał :)
No chyba, że Tobie właśnie o to chodziło a ja po prostu niedokładnie zrozumiałem ;)

Tak własnie oto mi chodziło starożytny behemot podczas ataku "pomijał" 80% obrony celu przec co jego ataki mimo podstawowego dość małego zakresu obrazeń były zabójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tu czytam co piszecie
i musze wam powiedzieć
że cyklop albo w wersji ulepszonej albo alternatywnej bedzie umiał wystrzlić wiązke światła(Czy czegoś) z oka....i będzie mógł żucać goblinami....i umie niszczyć mury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:53, piotrek4550 napisał:

(...)że cyklop albo w wersji ulepszonej albo alternatywnej bedzie umiał wystrzlić wiązke światła(Czy
czegoś) z oka.... (...)


Ta wiadomość nie jest pewna. Pochodzi ona z rosyjskiego czasopisma, u którego bywa różnie z prawdomównością. Okazało się, że mogło ono ubarwić rzeczywistość po ukazaniu się alternatyw Akademii, zauważono wtedy pewne rozbieżności w informacjach w czasopismie ioficjalnych statach od Ubi. A jak raz czasopismo nas okłamało, to czemu nie może zrobić tego raz drugi?

PS. Popracuj nad składnią i ortografią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:00, Nicolai napisał:

A jak raz czasopismo nas okłamało, to czemu nie może zrobić tego raz drugi?

Tak samo raz mogło napisać prawdę i w tym przypadku również to zrobić.

@piotrek4550
Czyli mówiąc krótko - nie wiemy nic :P
Niestety wiarygodność tego artykułu nie jest pewna, więc nie można mu wierzyć na 100%
Ale warto znać różne wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 08:08, morthi napisał:

tak :) to wlasnie jest cyklop


to jest cyklop?! wygląda jak jakiś ''byk'' - szkoda, ze nie mozna tego powiekszyc...

BTW: za ogrodzeniem, przy kamieniu tez jest jakas jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:49, moonman napisał:

BTW: za ogrodzeniem, przy kamieniu tez jest jakas jednostka

Z tego co zobaczyłem na pewnym zbliżeniu, to nie jednostka, a zwłoki.
IMO za małe to na jednostkę, a na zwłoki pasuje idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować