Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

jesli nie chcesz instalowac patcha 1.11 lub zapomniales tego zrobic i spatchowales juz gre do wersji 1.5 wystarczy ze wrzucisz te 3 pliki do pliku sounds.pak (bin->sounds) dzieki czemu uzyskasz efekt taki sam jak po instalacji poprawki 1.11

http://morthi.files-upload.com/304959/brakujacespeachezpatcha1.11.zip.html

no problemo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej do (data->sound.pak) a żeby je wklepać to trza zaznaczyć plik sound.pak i uruchom za pomocą Winrara, znajdź folder z dźwiękami, i potem dodaj, wybierz pliki z tego pliku od morthiego i ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:10, morthi napisał:

jesli nie chcesz instalowac patcha 1.11 lub zapomniales tego zrobic i spatchowales juz gre
do wersji 1.5 wystarczy ze wrzucisz te 3 pliki do pliku sounds.pak (bin->sounds) dzieki
czemu uzyskasz efekt taki sam jak po instalacji poprawki 1.11

http://morthi.files-upload.com/304959/brakujacespeachezpatcha1.11.zip.html

Myślę, że warto by dodać to do przypiętego posta ;]
To bardzo przydatna informacja, a i pliki można dodać w pewniejsze miejsce :)

Spróbuję złapać Rafała i z nim o tym poście porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy UBI uraczy nas w ten wtorek kolejnymi alternatywami i tym razem co to będzie?
Mogą dać juz tylko Krasnoludy, Przystań i Orków. Jak sądzicie co dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:01, moonman napisał:

znacie jakis sposob, zeby generowac mapy losowe z mozliwoscia gry druzynowej 2vs2 ?
lub jakies mapki 2vs2 do Kuzni Przeznaczenia?



nikt nie odpowiedział, to odpowiem sobie sam, a raczej graczom którzy także będą chcieli zagrać 2vs2
więc edytor map pozawala ustawić taką opcję - wystarczy w generatorze map wygenerować losową mapę dla 4 graczy a pozniej w ustawieniach mapy ustawić dwie druzyny :) (przynajmniej tak jest w edytorze do kuzni - (jesli chodzi o edytor to chyba drugi raz go odplalalem - takze wiedze na ten temat mam zerowa)

w kazdym razie taka mapke zrobilem 2vs2


nazwa mapy:
APOKALIPSA

opis mapy:
Z Piekła do Nieba można się dostać tylko przez tereny Czyśćca. W tym piaszczystym miejscu, przeznaczonym wyłącznie dla Dusz, coraz częściej można spotkać wysłanników Piekieł polujących na Oczekujących Zbawienia. Niebo musiało zareagować. Ostateczną walkę Dobra ze Złem czas zacząć...


pięć stref - z każdej strefy jest wyjście tylko do Czyśćca (pustynia) - zielony i niebieski przez ścieżkę w górach, żółty i czerwony przez portale (wszystkie ścieżki prowadzą od miast)

zielony i żólty - inferno - drużyna 1
niebieski i czerwony - haven - drużyna 2


link do mapy:
http://rapidshare.com/files/37871436/apokalipsa.h5m.html

20070618084315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:41, windows00 napisał:

> jesli nie chcesz instalowac patcha 1.11 lub zapomniales tego zrobic i spatchowales juz
gre
> do wersji 1.5 wystarczy ze wrzucisz te 3 pliki do pliku sounds.pak (bin->sounds) dzieki

> czemu uzyskasz efekt taki sam jak po instalacji poprawki 1.11
>
> http://morthi.files-upload.com/304959/brakujacespeachezpatcha1.11.zip.html
Myślę, że warto by dodać to do przypiętego posta ;]
To bardzo przydatna informacja, a i pliki można dodać w pewniejsze miejsce :)

Spróbuję złapać Rafała i z nim o tym poście porozmawiać.



Tylko że w poście Morthiego jest błąd plik sound.pak znajduje się w folderze data anie bin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:44, DArkon1990 napisał:

Tylko że w poście Morthiego jest błąd plik sound.pak znajduje się w folderze data anie
bin


Nie ma tam żadnego błędu. Morthi nie podał w jakim katalogu znajduje się plik sound.pak, a docelową lokalizację plików dźwiękowych wewnątrz archiwum sound.pak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spotkaliscie sie kiedys z takim bledem na ubi (duel ver. 2.1), ze obaj gracze czekaja na ruch przeciwnika
np. gracz A ruszyl jednorozcami i czeka na ruch gracza B np. gremlinami... a gracz B caly czas czeka az gracz A ruszy jednorozcami

(cos jak popularny blad w h3 - jesli gralo sie wersja PL vs wersja EN)

wczesniej zdazylo mi sie to tylko raz (i to z graczem z PL ver), ale wczoraj z jednym graczem chyba z 2 lub 3 razy (tez polak) - i on mowi, ze ma tak czesto... poza tym jak gralismy mapke we czterech - to wyskoczyl komunikat ze gracz taki i taki stracil polaczenie (ciagle ten sam gracz) a on i tak pozostał w grze... nawet mnie pokonal ;/


jak myslicie - cos z ubi, czy moze z polaczeniem tego gracza (tak obstawiam - ale on mowi, ze jak gra przez hamachi to nie ma takich akcji), czy jeszcze cos zupelnie innego... w ogole spotkaliscie sie z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :( niestety ten blad sie czesto pojawia wlasnie walczac z sylvanem :/ dlatego ja prawie w ogole nie gram przeciwko sylvanowi na 2.1
wersja 1.5 tego bledu nie ma (a przynajmniej nie zauwazylem go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 11:44, Sheltem napisał:

Kurduple:

:s
KRASNOLUDY!!

Dnia 18.06.2007 o 11:44, Sheltem napisał:

Hm... Widzę Krasnoludy w stylu "40 lat minęło..." :P
Tym niemniej ten desig mi się podoba.
No i Smok wygląda o wiele ładniej niż wersja standardowa i ulepszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 11:51, windows00 napisał:

> Kurduple:
:s
KRASNOLUDY!!


Kurduple, konusy, przerośnięte skrzaty, obszczymury... :P
I nie ma w języku polskim czegoś takiego jak dwa wykrzykniki. :P

Dnia 18.06.2007 o 11:51, windows00 napisał:

Tym niemniej ten desig mi się podoba.
No i Smok wygląda o wiele ładniej niż wersja standardowa i ulepszenie.


Chyba najlepiej jak dotąd dopracowane ulepszenia - teraz trzeba poczekać (pewnie do jutra) na umiejętności, nazwy i tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 11:51, windows00 napisał:

> Kurduple:
:s
KRASNOLUDY!!

Hyuu~! windows00 trafiony w czuły punkt ;)
Jeśli zaś chodzi o moją opinię w sprawie Krasnoludów ;) to rzeczywiście ślicznie to wygląda. Pozostaje teraz poczekać do jutra na ich umiejętności i nazwy :)
Szkoda tylko, że skoro są w stanie robić takie fajne rzeczy z wyglądem jednostek, to nie poszaleli przy projektowaniu Storm Lorda albo Poltergeistów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sympatyczne te krasnoludki. (pomyłka celowa z dedykacją dla windowsa00 :P) Widać ich alternatywnym kolorem jest złoty i wiek tych krasnoludów też się taki złoty wydaje. :P Bardzo podoba mi się alternatywa Berserkera- taki wiking. :P Smok też jakby groźniej teraz wygląda. Alternatywny patriarcha jakoś mi się jedynie nie podoba. Tak jakby mu ktoś kij wsadził w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy aby na pewno to są "oficjalne" ulepszenia? Żadnych nazw, żadnych zdolności, żadnych statystyk... Ja tam sobie poczekam na coś bardziej wiarygodnego i szczegółowego nim zacznę się podniecać... Wtedy dodam coś więcej od siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować