Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Kurczę, niezły spam się wywiązał. Sam nawet też trochę off-topowałem :/ , ale jak nic się nie dzieję to nie powód, by pisać o wszystkim byle nie na temat. Narazie nie przeczuwał, by działo się coś na scenie, skończyło się publikowanie alternatyw, więc Ubi pewnie odczeka trochę z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że w ten wtorek nic ciekawego nas nie spotka. Chyba, że (wierząc teoriom pewnych osób) FJP nie okażą się alternatywami Przystani.
Ja co prawda w to nie wierzę, ale zawsze pozostaje taka możliwość. Głównie u osób usilnie chcących nowe alternatywy Przystani ujrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:32, turbol napisał:

gdzies z 5 lat jak zaczalem... kod na smoki pamietam do dzis: 32167


Hehe KOd na Czarne smoki w Heroes 2 heheh to były czasy, nawaliłeś sobie Armię z Czarnych Smoków i Jedziesz na Innych heh, tylko lepiej to nie gadajmy o Heroes 2 bo nas Oskalpują za Offtopa XD.

A co do Tematu to też jestem ciekaw kogo pokażą we Wtorek, jak wynika z Pamiętnika Developera (czy jakoś tak) to FJP będą Alternatywami Przystani (po Angielsku Heaven - Niebo). 6 Jednostek FJP się nadają się na Alternatywy Przystani tylko z tym Upadłym Aniołem hmm..... coś niebardzawo mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:53, DArkon1990 napisał:

> gdzies z 5 lat jak zaczalem... kod na smoki pamietam do dzis: 32167

Hehe KOd na Czarne smoki w Heroes 2 heheh to były czasy, nawaliłeś sobie Armię z Czarnych Smoków
i Jedziesz na Innych heh, tylko lepiej to nie gadajmy o Heroes 2 bo nas Oskalpują za Offtopa
XD.

A co do Tematu to też jestem ciekaw kogo pokażą we Wtorek, jak wynika z Pamiętnika Developera
(czy jakoś tak) to FJP będą Alternatywami Przystani (po Angielsku Heaven - Niebo). 6 Jednostek
FJP się nadają się na Alternatywy Przystani tylko z tym Upadłym Aniołem hmm..... coś niebardzawo
mi pasuje.

No tak, tak przepraszam wszystkich, po prostu zaczeliscie o czwórce pisać ;] samo naszło. co do alternatyw to nie wiem o co chodzi i was nawet nie pytam bo to pewnie za duzo tlumaczenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:41, windows00 napisał:

/ciach/


Jeśli ma nas coś spotkać to napewno nie będą to alternatywy Przystani. Wkrótce jednak mogą umieścić 2 część pamiętniczka Developera. Wtedy będziemy mogli porozmawiać bez spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DArkon, turbol przestańcie spamować. Nie wiem czy jedna prośba nie starcza? Sam też zboczyłem z tematu, przyznaję. Jednak pisać w temacie o H5 o H4 przestałem pisać z własnej woli. A ja was proszę, a tu nic, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:53, DArkon1990 napisał:

A co do Tematu to też jestem ciekaw kogo pokażą we Wtorek, jak wynika z Pamiętnika Developera
(czy jakoś tak) to FJP będą Alternatywami Przystani (po Angielsku Heaven - Niebo).


No grasz w H5 i nawet nie wiesz jak się ta frakcja nazywa ;)
Haven, czyli właśnie przystań, schronienie. Nie żadne niebo :)

Osobiście chciałbym jakichś nowych alternatyw dla Przystani, choć nie mam co na to liczyć. Natomiast mogą we wtorek pokazać FJP jako alternatywy z ewentualnymi zmianami w statystykach, umiejętnościach i z podaną ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Przystań będzie miała stare dobre FJP z ewentualną zmianą niektórych nazw. Ciekawe czy w najbliższy wtorek pokażą FJP, Orków i ich alternatywy czy nic, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:28, Bosper napisał:

Zapewne Przystań będzie miała stare dobre FJP z ewentualną zmianą niektórych nazw. Ciekawe
czy w najbliższy wtorek pokażą FJP, Orków i ich alternatywy czy nic, zobaczymy.

Zmiana nazw dotyczyć może tylko polskiego tłumaczenia :)
W angielskiej wersji nic nie wskazuje na zły/fanatyczny charakter jednostek. Jedynie można przyczepić się do nazwy Fallen Angel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:30, windows00 napisał:

Jedynie można przyczepić się do nazwy Fallen Angel...


Ja bym się nie czepiał :P imo to dobra alternatywa - Anioł albo staje się wywyższony, albo upada. Genialne w swojej prostocie, nawet chyba z radością powitam FJP jako alternatywy Przystani. Tak jeszcze o Aniele - nawet zdolności ma bardzo alternatywne ;] jeden wskrzesza sojuszników mocą, drugi posila się życiem wroga ;] fakt, będą musieli mocno zbalansować jednostki, jednak - komu przeszkadza ich obecny wygląd? Mnie to się one podobają ;]

DArkon1990: To co mówiłem już kiedyś. Irytujesz mnie. I widzę że chyba nie tylko mnie. Od dyskutowania nt. H2 czy H3 jest inny temat.
turbol: jak wyżej, tyle że Tobie jeszcze nie mówiłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:16, Daimon_Frey napisał:

> (czy jakoś tak) to FJP będą Alternatywami Przystani (po Angielsku Heaven - Niebo).

No grasz w H5 i nawet nie wiesz jak się ta frakcja nazywa ;)
Haven, czyli właśnie przystań, schronienie. Nie żadne niebo :)


Wiem jak się nazywa Rasa ludzi w Heroes 5, heh źle zobaczyłem i Myślałem że pisze Heaven (Niebo) a tu widze Haven (Przystań) heh mój błąd, jedna literka różnicy w angielskim wyrazie i wychodzi inny polski wyraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:38, Lfdracon napisał:

DArkon1990: To co mówiłem już kiedyś. Irytujesz mnie. I widzę że chyba nie tylko mnie.


Poprostu jakoś musiałem rozruszać ten temat, bo pusto dziś było i nikt nie pisał, i Niechcem nikogo irytować/denerwować (zwłaszcza ciebie), poprostu taki mam charakter pisma na forum, i tak się wypowiadam a nie inaczej, ja myślę inaczej inni użytkownicy myślą inaczej, a że temat o Heroes 5 na jakiś czas się wyczerpał to postanowiłem porozmawiać o innej części Heroes of Might and Magic. Pozdrawiam i Przepraszam za mój troch spamerski charakter pisma postów, i staram się pisać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:58, DArkon1990 napisał:

Poprostu jakoś musiałem rozruszać ten temat, bo pusto dziś było i nikt nie pisał

Forum to nie czat. Tutaj nie trzeba pisać codziennie i dużo...
Tutaj ma być właśnie ostoja spokoju, stonowania i przenikliwej dyskusji na wybrany wcześniej temat.

Dnia 24.06.2007 o 23:58, DArkon1990 napisał:

Niechcem
nikogo irytować/denerwować (zwłaszcza ciebie), poprostu taki mam charakter pisma na forum

Jak widać nie pasuje on do specyfiki forum.

Dnia 24.06.2007 o 23:58, DArkon1990 napisał:

i tak się wypowiadam a nie inaczej, ja myślę inaczej inni użytkownicy myślą inaczej, a że temat
o Heroes 5 na jakiś czas się wyczerpał to postanowiłem porozmawiać o innej części Heroes of
Might and Magic.

Od innych serii to masz ten temat - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=131&u=1383

Dnia 24.06.2007 o 23:58, DArkon1990 napisał:

Pozdrawiam i Przepraszam za mój troch spamerski charakter pisma postów, i
staram się pisać normalnie.

Niestety - nie wychodzi Ci.

I od razu upewnie Cię - tak czepiam się, tak jestem wredny, tak możesz mnie zbluzgać.
Po prostu "taki mam charakter pisma na forum".

Gute Nacht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiając w podstawce mieliśmy znakomitą ekipę podkładającą głos. W kuźni brakowało budżetu ( zobaczyć to można w drugim filmiki z koleji)3 ludzi mói o tym samym głosie (laszlo kapłan i czempion) I tutaj pytanie. Nie dostaniemy głosów z podstawk ,i ale czy zmienią nam głosy znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:59, Qba777 napisał:

Nie dostaniemy głosów z podstawk ,i ale czy zmienią nam
głosy znowu?


Tym razem nic nie powinno się zmienić, gdyż na d dubbingiem będzie pracowała zapewne ta sama ekipa co w przypadku HoF. Ze swojej strony mam jednak nadzieję, że zmienią człowieka, który podkładał Raelaga... nie muszę chyba mówić dlaczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:06, Rafal G napisał:

Ze swojej strony mam jednak nadzieję, że zmienią człowieka, który
podkładał Raelaga... nie muszę chyba mówić dlaczego;)

Jeśli mieliby zostawić starego Raelaga to dobrze, że gra wyjdzie dopiero po wakacjach - szkoda byłoby się pochlastać z tego powodu w ich trakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:36, Napek napisał:

Jeśli mieliby zostawić starego Raelaga to dobrze, że gra wyjdzie dopiero po wakacjach - szkoda
byłoby się pochlastać z tego powodu w ich trakcie :P


Hehe:) Co racja, to racja;) W ostateczności będzie można zrobić UnofficialDubbing i podmienić jego kwestie - na gorzej nie wyszłoby na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:50, Rafal G napisał:

Hehe:) Co racja, to racja;) W ostateczności będzie można zrobić UnofficialDubbing i podmienić
jego kwestie - na gorzej nie wyszłoby na pewno;)


To w takim razie będzie trzeba szukać osobę pod Dubbing Raelaga, jak ma wyjść UnofficialDubbing hehe, kto chętny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ale są Lagi na UBI.com, właśnie stoczyłem Bitwę z Ukraińcem ja miałem Sylvan on Fortece i gdy była jego kolej mówi że jest moja tura heh, mówi że teraz powinien Atakować mój Feniks a umnie Miał atakować jego Władca Burz, A między Władcą Burz i Feniksem było z 5 jednostek odstępu, niezłe co nie, i to już było 2 razy, a mój Internet to Neostrada 512 (640 kb/s) i niepowinno być lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować