Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 21:40, DArkon1990 napisał:

Heh ale są Lagi na UBI.com, właśnie stoczyłem Bitwę z Ukraińcem ja miałem Sylvan on Fortece
i gdy była jego kolej mówi że jest moja tura heh, mówi że teraz powinien Atakować mój Feniks
a umnie Miał atakować jego Władca Burz, A między Władcą Burz i Feniksem było z 5 jednostek
odstępu, niezłe co nie, i to już było 2 razy, a mój Internet to Neostrada 512 (640 kb/s) i
niepowinno być lagów.



to nie lagi na ubi tylko bug... ja tez na poczatku myslalem ze to wina ubi i zaczalem grac przez hamachi ale to samo :(

morthi pisal, ze ten bug najczesciej ma miejsce przy grze Sylvanem.

moze nastepne patche wyeliminuja ten blad bo w ogole sie nie da grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:49, moonman napisał:

moze nastepne patche wyeliminuja ten blad bo w ogole sie nie da grac


Oby to naprawili bo rzeczywiście cienko tak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyjaśnić mój problem:
Spaczowałem Kuźnię do 2.1 i kicha - zabezpieczenie wykryło emulację softwaru. Od razu zaznaczam, mam oryginała i nie mam zainstalowanych żadnych emulatorów w rodzaju Deamon Toolsa, Alcohola i innych. Co śmieszniejsze podstawka 1.5 nie sprawia żadnych kłopotów jak również Spellforce II +dodatek, a są chyba zabezpieczone tak samo.Jedno co przychodzi mi na myśl to to, że mam dysk twardy (systemowy na którym są również gry) SATA podpięte przez kontroler SATA - ATA.W takim razie jak to ominąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:39, Aragi napisał:

Czy ktoś może wyjaśnić mój problem:
Spaczowałem Kuźnię do 2.1 i kicha - zabezpieczenie wykryło emulację softwaru. Od razu zaznaczam,
mam oryginała i nie mam zainstalowanych żadnych emulatorów w rodzaju Deamon Toolsa, Alcohola
i innych. Co śmieszniejsze podstawka 1.5 nie sprawia żadnych kłopotów jak również Spellforce
II +dodatek, a są chyba zabezpieczone tak samo.Jedno co przychodzi mi na myśl to to, że mam
dysk twardy (systemowy na którym są również gry) SATA podpięte przez kontroler SATA - ATA.W
takim razie jak to ominąć???



trochę przegieli z tymi zabezpieczeniami, np. moj laptop z napędem Optiarc DVD RW AD-7530A nie może zaczytać płytek z h5 - nawet na początku chciałem go reklamować - ale okazało się, że on nie czyta tylko tych dwóch płytek (podstawki i kuźni) - inne zaczytuje wszystkie bez problemu - na ok. 20 razy mielenia płytą i kombinowania raz zaczytuje. Więc jakoś tam zainstalowałem. Ale jest problem z odpalaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podstawką nie mam żadnych kłopotów - za wszystkimi patchami po kolei, od 1-1.5, z Kuźnią 2.0 też nie, tylko z tym patchem 2.1 są takie jaja, a tak chciałem pograć sobie krasnoludami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem ktory opisujesz pojawil sie po majowej aktualizacji windowsa xp i modulu zabezpieczen. z blizej nieokreslonych powodow na niektorych napedach (z informacji od moich znajomych winika ze glownie problemy sprawiaja napedy firmy lg) pojawia sie blad z prawidlowym odczytem securoma :/
http://www.securom.com/message.asp?m=analysis - to jest odpowiedz firmy w jaki sposob wygenerowac log i uzyskac od nich pomoc

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1B286E6D-8912-4E18-B570-42470E2F3582&displaylang=en
byc moze UPHClean pomoze CI rozwiazac ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie otrzymalem nowe informacje o dodatku (np plany miasta czy charakterystyki bohaterow do duela) wyglada to bardzo ladnie
szczegolnie ze sa miniobrazki poszczegolnych jednostek (goblinow i innych)

dodatek postawi heroes 5 na glowie pod wzgledem grywalnosci - prawie ze moznaby zaczac narzekac dlaczego te wszystkie zmiany nie zostaly dolaczone do podstawki a dodatki wnioslyby cos innego ;)

jak tylko bede mogl to podziele sie z wami obrazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiadomo Ci może czegoś na temat ewentualnej porcji nowinek o alternatywach? na ten tydzień :) Bo na razie coś nam się aktualizacja spóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:54, morthi napisał:

jak tylko bede mogl to podziele sie z wami obrazkami


morthi - Ty to potrafisz zaostrzyc apetyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:54, morthi napisał:

/cicah/

I pewnie nic nie możesz zdradzić przed premierą ;]
Nie no, rozumiem - NDA pewnie.
Tym niemniej "narobiłeś mi smaku" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mam "zgode" tylko na podgrzewanie atmosfery i "robienie smaka" - jak tylko bede mogl dac cos wiecej to od razu sie z wami podziele :)

@Napek
wiem co bedzie ale nic nie moge oficjalnie powiedziec - trzeba czekac na oficjalne info, a mnie nieoficjalnie tez nie wolno nic mowic :( ehh... ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:21, morthi napisał:

wiem co bedzie ale nic nie moge oficjalnie powiedziec - trzeba czekac na oficjalne info, a
mnie nieoficjalnie tez nie wolno nic mowic :( ehh... ciezka sprawa

W gruncie rzeczy interesowałoby mnie tylko, kiedy możemy się w najbliższym czasie spodziewać jakiś newsów skoro dziś ich nie było :) Ale logicznym jest, że jeśli nie możesz mówić, to pozostaje czekać z nadzieją, że nastąpi to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedzie oficjalne info nie mam pojecia - ja bazuje na materialach ktore dostalem - obiecuje ze podziele sie z wami nimi szybko - a na pewno znajdziecie je wszystkie w kompendium heroes 5 w wersji 3.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:27, morthi napisał:

kiedy bedzie oficjalne info nie mam pojecia - ja bazuje na materialach ktore dostalem - obiecuje
ze podziele sie z wami nimi szybko - a na pewno znajdziecie je wszystkie w kompendium heroes
5 w wersji 3.0 :)



morthi, daj jakos znac (podwojny przecinek albo nieumyslny double post) czy kolo umiejetnosci trafi do TotE (tak jak ''papierowa lalka'' najpierw byla modem, a pozniej juz elementem gry)

oczywiscie zart, wiem ze wiaze Cie umowa... ale w sumie fajnie by bylo gdyby skillwheel byl ''wewnatrz'' gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie SkillWheel Mod jest zajefajnym modem, tak się do niego przyzwyczaiłem że już myśle że go dodał jakiś Patch, np. 1.5 i 2.1, heh 28 września długo czekać (Tribes of the East), aha a co do tego problemu z Płytami Heroes 5 + Kuźnia, Umnie płyty odpalają się bez problemu, aktualizuję system każdą łatką jaką mi pobierze Windows, mam napęd LG (a czytam że właśnie z napędami tej firmy są problemy) i mi wszystko chodzi cacy, mam nadzieję że moja przyszła Kolekcjonerska Edycja będzie tak samo chodzić jak moja Standardowa Edycja DVD, bo sie inaczej pochlastam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 lipca ruszam z kopyta by dokonczyc tlumaczenie tego co zostalo do zrobienia w podradniku i powinien sie on pojawic w miare szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:14, morthi napisał:

1 lipca ruszam z kopyta by dokonczyc tlumaczenie tego co zostalo do zrobienia w podradniku
i powinien sie on pojawic w miare szybko :)


1.5 to chyba ostateczna wersja dla podstawki?
czy beda jeszcze jakies patche? (raczej juz nie)
takze poradnik wskazany ;)


ale z poradnikiem 2.1 to mozna sie wstrzymac do ver.2.2 (ktora mam nadzieje niebawem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie wiadomo o zadnym nowym patchu - czy do dla podstawki czy to dla Kuzni

poradnik 1.5 jest oparty na poradniku 2.1 wiec nie robi to wiekszego problemu (ot kilka zdan wiecej do napisania jest) za to poradnik 3.0 owszem - to bedzie sporo to napisania :P ale damy rade i pojawic sie powinien w terminie jego publicznej odslony (jako wersja zlokalizowana)

niestety z powodu nadmiaru roznych obowiazkow w okresie marzec-czerwiec nie bylem w stanie dopilnowac wszystkiego i zlokalizowac poradnika do chwili obecnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, nie ma pewności czy 1.5 to ostatni patch do podstawki.
Morthi mówił oczywiście, że prace nad balansem ciągle trwają, ale po wydaniu może się jednak okazać, że coś nie pasuje i potrzebne będą zmiany. Mam na myśli coś na kształt zmian w Nekromancji i Treningu. Jednak na to czy powstanie patch 1.6 będziemy musieli poczekać co najmniej do wydania TotE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować