Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 10:18, moonman napisał:

1.5 to chyba ostateczna wersja dla podstawki?
czy beda jeszcze jakies patche? (raczej juz nie)


Jeśli dobrze pamiętam i nic mi się nie przewidziało, to chyba gdzieś czytałem (jakiś wywiad lub artykuł), że Nival po wydaniu dodatku nie zamierza porzucać HV i nadal będą go wspierać. To świadczyłoby o możiwości wydania kolejnych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:49, Daimon_Frey napisał:

Jeśli dobrze pamiętam i nic mi się nie przewidziało, to chyba gdzieś czytałem (jakiś wywiad
lub artykuł), że Nival po wydaniu dodatku nie zamierza porzucać HV i nadal będą go wspierać.
To świadczyłoby o możiwości wydania kolejnych patchy.

Porzucania patchowania podstawki byłoby IMO głupotą, bo zawsze powinno dostosowywać się grę (w każdej wersji czy to podstawka czy to dodatek) do najnowszej aktualnej wersji zasad i mechaniki gry. Dlatego nie wyobrażam sobie, by programiści nie stworzyli nowego patcha do podstawki, jeżeli wprowadzą jakieś duże zmiany (dotyczące spraw związanych z podstawką) w TotE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie chce mi się włączyć HoMM V. Chcę go przeinstalować, ale jednocześnie zachować save''y. Gdzie jest plik z zapisami? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:01, Full Wypas napisał:

Mam problem. Nie chce mi się włączyć HoMM V. Chcę go przeinstalować, ale jednocześnie zachować
save''y. Gdzie jest plik z zapisami? Z góry dziękuję za pomoc.

AFAIR to będzie tak - Moje Dokumenty/My Games/Heroes of Might & Magic V
Ewentualnie folder HoM&M V jest w folderze Ubisoft (nie mogę niestety sprawdzić dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta.

Dnia 27.06.2007 o 12:01, Full Wypas napisał:

Mam problem. Nie chce mi się włączyć HoMM V. Chcę go przeinstalować, ale jednocześnie zachować
save''y. Gdzie jest plik z zapisami? Z góry dziękuję za pomoc.

Ok, poszperałem w swoich postach (a szukajka nie działa, grrrrrrrr...) i mam pełną ścieżkę ;)
Oto ona: C:\Documents and Settings\<nazwa profilu systemu>\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:50, DArkon1990 napisał:

No to już wiadomo kto jest Altenatywami Przystani (FJP)

Eee... ?
Jakieś info wyszło czy tak sobie gadasz "dla jaj"?
Bo jeśli to drugie to n/c -,-
A jeśli pierwsze to - dowody, dowody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:04, windows00 napisał:

> No to już wiadomo kto jest Altenatywami Przystani (FJP)
Eee... ?
Jakieś info wyszło czy tak sobie gadasz "dla jaj"?

Najprawdopodobniej szanownemu koledze chodziło o wypowiedzi w tym wątku: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/4761007965 , będącym jedynym ciekawym ostatnio na forum Ubisoftu (przynajmniej moim zdaniem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:32, Napek napisał:

Najprawdopodobniej szanownemu koledze chodziło o wypowiedzi w tym wątku: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/4761007965
, będącym jedynym ciekawym ostatnio na forum Ubisoftu (przynajmniej moim zdaniem) :)

Skoro jednak tworzy się jakiś post z niepewną kwestią i nie daje się żadnego poręczenia to jest to niepoważne...

Ale dzięki za link, co prawda nie ma tam żadnych oficjalnych informacji, ale są wypowiedzi godne zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem z tym czymś Microsoftu, ale nic z tego nie wyszło, zrobiłem raport SEKUROM-a, ale niestety w domciu nie mam internetu, a dyskietka była walnięta, więc muszę czekać do jutra :(, jak to nie poskutkuje, to spróbuję z tym firmwarem (nie chciałbym ruszać BIOS''a nagrywarki) a jak nie to się będę modlił o patcha 2.2 (który będzie bez bajerów zabezpieczających jak 2.1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firmware sciagnij sobie ze stronki liteona :) wybierz dobry model i kliknij update :) nie masz mozliwosci by cos popsuc (no chyba ze Ci prad odlacza w czasie flashowania)
mnie jeszcze zaden naped nie padl w czasie flashowania a juz na wielu to robilem :) wiec uwazam to za bardzo bezpieczna operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Nie wiem czy ktoś już je zadawał,a mianowicie:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są umiejętności i talenty potrzebne,żeby zdobyć umiejętność specjalną dla rasy krasnoludów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:13, krzysiek253 napisał:

ekhm a co to jest to koło umiejętności???

To jest taki bardzo przydatny programik :)
Zawiera wszystkie talenty i zdolności jakie może zdobyć każdy z bohaterów. Dzięki temu narzędziu możesz dokładnie zaplanować w jaki sposób chcesz rozwinąć swojego bohatera. Ma to niebagatelne znaczenie w trakcie rozgrywki :)

jurek1
Bez złośliwości, proszę...
Nie każdy jest takim "ekspertem" jak Ty. [/ironia mod off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować