Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 15:55, windows00 napisał:

A papierowa lalka to co? ;]
Też stworzona przez fanów, a zaimplementowana do gry :)


Dobrze, dobrze;) Ale primo: pojawiała się ona już we wcześniejszych częściach, więc to nic nowego i w zasadzie powinna być od razu, secundo: chyba nie chcesz porównywać lalki ze SkillWheelem? Kaliber tych dwóch rzeczy jest moim skromnym zdaniem nieporównywalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:55, Rafal G napisał:

Dobrze, dobrze;) Ale primo: pojawiała się ona już we wcześniejszych częściach, więc to nic
nowego i w zasadzie powinna być od razu, secundo: chyba nie chcesz porównywać lalki ze SkillWheelem?
Kaliber tych dwóch rzeczy jest moim skromnym zdaniem nieporównywalny;)

Nie o kaliber się tu rozchodzi, ale o zasadę.
Oba te usprawnienia to dzieło fanów, tak?
Oba są niezwykle przydatne, tak?
Obu zabrakło w podstawowej wersji gry, tak?

No to proszę siedzieć cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostales niestety wprowadzony w blad - na zadnym oficjalnym forum jak rowniez blogu nie pojawily sie do dnia dzisiejszego zadne informacje na temat nowego patcha

niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na radą morthi''ego jedną z rozleglejszych list życzeń na forum Jaskini Behemota i oto czego się doszukałem:

- Kingdom overwiev - chyba nie trzeba tłumaczyć - wg mnie spore szanse na zaistnienie w TotE
- mieszane neutralne oddziały - czyżby i to? :)
- 2 klasy bohatera na frakcję - raczej nieprawdopodobne (IMO)
- bohaterowie a''la H4 - nie ma szans (jw.) :P
- łączenie artefaktów - potwierdzone
- zamek barbarzyńców - jw. ;]
- więcej neutralnych jednostek - potwierdzone (że nie :/)

Propozycji było dużo więcej, ale wybrałem te najczęściej się powtarzające. Tak jak już napisałem, obstawiam statystyki królestwa. Cóż, czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:26, morthi napisał:

zostales niestety wprowadzony w blad - na zadnym oficjalnym forum jak rowniez blogu nie pojawily
sie do dnia dzisiejszego zadne informacje na temat nowego patcha

niestety


szkoda ,czyli nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać :)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci zadać pewne pytanie związane z Orkami :)
Wiadomo, że bonusy przyznawane za odpowiednie poziomy szału są różne dla goblinów, orków, wiwern, ale czy te premie będą też różne dla różnych wersji tej samej jednostki (przykładowo: goblin z tamburynem dostanie z 3.poziom inną premię niż goblin z wnykiem)?

Oczywistym jest, że jeśli nie możesz to nie powiesz :) Nie ukrywam jednak nadziei, że ta informacja nie jest klasyfikowana jako tajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazda informacja ktora nie zostala podana przez oficjalne zrodlo lub tez nie pojawila sie juz na sieci jest tajna :) i nie moge udzielic zadnej informacji na ten temat niestety :(

o orkach nie bylo zadnych rozmow (praktycznie) i nie mam jak sie do Twojego pytania ustosunkowac :( mimo ze bardzo bym chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:31, Napek napisał:

i oto czego się doszukałem: [cut]



ja podobnie...


BTW: CDP mogloby w koncu pomyslec o jakims oficjalnym turnieju w h5 :D (z nagrodami oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedzie turniej z prawdziwego zdarzenia na mapach :) oraz z miniturniejem pojedynkow w czasie trwania turnieju - najprawdopodobniej bedzie on platny - 5 zl ;) (albo mniej to sie jeszcze zobaczy) coby wyeliminowac osoby zglaszajace sie a pozniej nie przystepujace do zabawy badz tez rezygnujace z niej

beda nagrody :) jesli tylko uda sie dogadac z ubi i pojawia sie pieniadze - za pierwsze miejsce przewiduje jakas dobra karte graficzna lub muzyczna :) oraaz jesli sie uda to drukowane wersje poradnika :)

turniej bedzie dopiero jesienia (wtedy spodziewam sie dogrania sprawy z ubi) jak rowniez wtedy wyjdzie (taka mam nadzieje) drugi dodatek na ktorym turniej bedzie rozegrany :)

pozostaje czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie zostalo ustalone - ale najprawdopodobniej na mapach juz gotowych - mapkiz edytora moga faworyzowac jednego z graczy (niestety ale edytor nie jest nieomylny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w świecie hirołsów znajduje swoje odbicie w zielonych kroplach kwasu spływających po ścianach pewnej groty :) http://www.acidcave.com/
(Wiem, że do postów naszego kolegi trochę mi brakuje, ale wierzcie mi, że się starałem ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:25, windows00 napisał:

Oba te usprawnienia to dzieło fanów, tak?
Oba są niezwykle przydatne, tak?
Obu zabrakło w podstawowej wersji gry, tak?
No to proszę siedzieć cicho :P


No tak, trzy razy tak. Ale w dalszym ciągu uważam, że są to sprawy nieporównywalne. Między innymi dlatego, że korzystanie ze SkillWheela można uznać za swego oszustwo (z góry zaznaczam, że korzystam namiętnie;)) - w normalnym przypadku, bez moda, trzeba by się nieźle namęczyć, żeby dojść do tego jak wygląda drzewo umiejętności i spędzić nad grą dziesiątki jeśli nie setki godzin. Lalka z kolei jest jedynie wygodniejszą prezentacją slotów na artefakty... Więc to chyba jednak dwie różne bajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:52, morthi napisał:

male przecieki co do tribes - okazuje sie ze ubi/nival zaimplemntowalo niektore pomysly z zamierzchlych
czasow kiedy to rozmawiano o tym co chcielibysmy zobaczyc w heroes 5. dodatki sa bardzo obiecujace
i wnosza do gry to czego brakowalo


Naszło mnie podczas oglądania filmików z ToE, że może zrobią rożne modele dla bohaterów żeńskich i męskich, bo z tego co pamiętam to ludzie na to też liczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:45, Nufiko napisał:

Naszło mnie podczas oglądania filmików z ToE, że może zrobią rożne modele dla bohaterów żeńskich
i męskich, bo z tego co pamiętam to ludzie na to też liczyli.

Miłe by to było, ale wydaje mi się, że ta szamanka z przerywnika to coś w rodzaju Alaryka. Tego typa jako pełnoprawnego bohatera nie uświadczyliśmy mimo, że wszędzie było go pełno. Tak samo może być z tą panią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:12, morthi napisał:

bedzie turniej z prawdziwego zdarzenia na mapach :) oraz z miniturniejem pojedynkow w czasie
trwania turnieju - najprawdopodobniej bedzie on platny - 5 zl ;) (albo mniej to sie jeszcze
zobaczy)

Jestem stego bardzo zadowolony iczekam na to . I chciałbym wiedzieć gdzie dokladnie się on odbędzie (prosiłbym o dokładny adres jeśli taki jest ustalony oczywiście) I z gry przepraszam jeżeli to pytanie okazało się w którymś miejscu głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

turniej odbedzie sie w internecie - czyli kazdy chetny bedzie mogl wziac w nim udzial - na chwile obecna jedynym warunkiem jaki nalezy spelnic to? posiadanie oryginalnego egzemplarza Tribes of East gdyz turniej bedzie sie odbywac na ubi.com :)

po ostatnich testach jakie prowadzilem wynika ze serwery sa bardzo stabilne i o ile gracz nie bedzie mial problemow z polaczeniem internetowym/komputerem to nie powinno dojsc do zadnego disconnecta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ay8sCPieecw&mode=related&search=

Pierwszy filmik pokazujący gameplay z dodatku Tribes of the East. Ukazuje on orkową armię, jakieś sceny z kampani i ulepszenia (oba rodzaje!) ich jednostek.

PS: wywnioskować z nich można, że orkowe jednostki można ulepszać na bardziej demoniczne, lub bardziej ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy help mam komputer athlon 3800 x2 geforca 8800 gts karte i 2gb ram i heroes 5 potrafi spasc w czasie walki do 15 klatek i na mapce jak kursor przesuwam na max widocznosci tez spada ponizej 12 klatek pomocy nie poto kupilem nowego kompa zeby miec takie problemy heroes 5 mojemu koledze na 2 razy slabszym kompie na maxa niespada ponizej 40 klatek on ma athlon 3600 + Geforca 7600 GT i 2gb ram pomocy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować