Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

I jeszcze jedno ktos by mi mógł wytłumaczyć ale nie rozumiem w pewnym momęcie fabuł gry w na poczatku dodatku

Biara podajaca się za krolową i godryk który jest swiecie przekonany że to prawdziwa królowa. Aona znajduje się w lochach razem z realagiem.
Moje pytanie brzmi jakim cdem tak sie stało,że godry i realag zehir i Findan uwalniali Izabelę ustalili jej los i doszli do porozuymieniai taki numer wyskoczył. A mimo to dodatek zaczyna sie tak jakby z pominieciem tych szczegołow.

Z góry dziękuje za wyjaśnienia w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczaj spoilery ; |

!!! SPOILER !!!
Próbowaliśmy to już jakiś czas temu rozwikłać, i najbardziej możliwa wersja, opracowana oczywiście przez windows00(kurde, on jest chyba z Ubisoftu! To jest niemożliwe żeby tyle o tej grze wiedzieć! :P), brzmi nastepująco:
Prawdziwa Izabela wyruszyła z Raelagiem, zaś Findan, Godryk i Zehir rozeszli się z tą świadomością. Findana i Zehira pomijamy,bo nie mają oni swojej roli w fabule dodatku. W czasie, gdy prawdziwa Izabela siedziała w melinie u Raleaga(:D), Biara podszyła się pod nią i przybyła do Imperium, rzekomo uznając sprawy IG za ważniejsze(outro podstawki). Poza tym, gdyby zostało to pokazane na początku, nie byłoby chyba żadnej niespodzianki pod koniec, nie? :P

KONIEC SPOILERA

I koniec posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest niemożliwe żeby tyle o tej

Dnia 25.08.2007 o 22:01, Lfdracon napisał:

grze wiedzieć! :P),


Możliwe, możliwe. Dla mnie też cała opowiedziana historia nie była tajemnicą, od razu na końcu domyśliłem się o co tu chodzi :) A ta mała demonica się wszędzie wciśnie, co widać i w podstawce, i w dodatku. Pewnie w drugim też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu starzy wyjadacze sa czestymi bywalcami wiec moze podsuna mi kilka dobrych rad i wskazowek jak "przejsc" 3 misje 1 ksiegi kampani Legends of the Ancients? Naprawde nie mam pomyslu a do tego mapka ta tnie sie jakbym odpalal ja na kompie sprzed 5 lat;/;/ Czy tez tak macie ze niektore mapki chodza bardzo plynnie a inne koszmarnie sie przycinaja? Szczegolnie mapki powyzej rozmiaru normalnego - duze i ogromne to duza i ogromna mordega dla oczu szczegolnie kiedy juz jestem w zaawansowanej rozgrywce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:11, Daimon_Frey napisał:

A ta mała demonica się wszędzie wciśnie, co widać i w podstawce,
i w dodatku. Pewnie w drugim też....

No przecież bez powodu nie pojawiłaby się Gotai - orkowa szamanka. Stawiam, że będzie kolejnym wcieleniem Biary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:05, Napek napisał:

No przecież bez powodu nie pojawiłaby się Gotai - orkowa szamanka. Stawiam, że będzie kolejnym
wcieleniem Biary :)


Eee, to już byłoby chyba zbyt przewidywalne, trzeci (a nawet czwarty) raz z rzędu? Jeśli jednak tak się stanie, to scenarzysta najwyraźniej cierpi na poważny kryzys twórczy;)
Mam nadzieję, że w TotE Biara będzie Biarą i podszywać się pod żadne szamanki już nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze Biarą będzie można w końcu pograć, kurcze, jaki ona bedzie mieć talent? W podstawce miała "portier", może zmienią na "karygodne oszustwo, typowe dla sukkuba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:05, Napek napisał:

No przecież bez powodu nie pojawiłaby się Gotai - orkowa szamanka. Stawiam, że będzie kolejnym
wcieleniem Biary :)

W dodatku pojawiła się Yalay''a, była też Freyda - one jakoś w Biarę się nie przemieniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:05, Napek napisał:

No przecież bez powodu nie pojawiłaby się Gotai - orkowa szamanka. Stawiam, że będzie kolejnym
wcieleniem Biary :)

To już by się chyba musiała sklonować :P rola królowej Imperium Gryfów to dla niej jeszcze mało? Raczej by nie wyrabiała z udawaniem szamanki i królowej naraz :P chociaż, z Widmowymi zastępami, to kto wie... :D jak dla mnie to wystarczy już tego sukkuba ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:06, Ostrowiak napisał:

Mam pytanie: Czy renegaci będą alternatywami Przystani? Widzę dużo sprzecznych opinii. Chciałbym
to uporządkować.

Tak, w jednym z wywiadów było o tym wspomniane. FJP były prekursorem alternatywnych ulepszeń. Sprawdziły się, więc programiści postanowili wprowadzić pozostałe alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:11, Ostrowiak napisał:

Maatko, a co z tym rycerzem z mieczem dwuręcznym?

A co z Nagami? ;>
Concept arty to concept arty :>
Wcale nie muszą zostać zrealizowane w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:15, Ostrowiak napisał:

Szkoda, na nowe jednostki przystani to naprawde liczyłem.

Zmiany na pewno jakieś będą. Na jednym filmiku Gryf miał jakąś nową zdolność, a Upadły Anioł zamiast wysysania życia, będzie miał czary.

Dnia 26.08.2007 o 12:15, Ostrowiak napisał:

Poza tym co z yeti z HoF? Jednostka pokazuje się jako wilk, z avatarem laski magicznej?

Nie zaimplementowali po prostu tej jednostki do gry, ale nie usunęli jej z edytora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 22:01, Lfdracon napisał:

Prawdziwa Izabela wyruszyła z Raelagiem, zaś Findan, Godryk i Zehir rozeszli się z tą świadomością.
Findana i Zehira pomijamy,bo nie mają oni swojej roli w fabule dodatku. W czasie, gdy prawdziwa
Izabela siedziała w melinie u Raleaga(:D), Biara podszyła się pod nią i przybyła do Imperium,


Tak tyle że w podstawce była mowa o tym że wszyscy przystali n propozycje Zehira żeby trzyma izabęlę w srebrnych miasta a sam filmik konzcccowy ukazywł jej powrót do Talongard (teraz wiemy ,że to była biiara), dla mnie to już jest nie normalne a podstwceokazuje sie ,że prawdziwa Izbela jest w melinie Realaga . Wynika że albo wszyscy byli aż tak głupibo żdne nie trzymało sie postanowień albo ktos tworzac dodatek nie przewidział kilku faktow i musiał tak kombinować ,że mamy to co wyszł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczaj te spoilery! ;|
Twórcy mieli poprowadzić nas za rączkę? Może Izabela odeszła z Raelagiem po wizycie w Srebrnych Miastach. Chociaż jest też pewna nieścisłość, skoro wiadomo, że Mroczny Mesjasz się narodzi... więc w sumie wizyta w Srebrnych Miastach wydawałaby się bezsensowna... ale zaraz windows00 tu wparuje i wszystko nam wyjaśni :D

@Daimon_Frey: nie chodzi mi o samą fabułę, ale ogólnie, o Jego wszechwiedzę ogólnie o całej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:13, windows00 napisał:

Concept arty to concept arty :>

Skoro już jesteśmy przy concept artach...
Naprawdę, szczerze polecam odwiedzenie tegoż wątku: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=22958&pagenumber=1 poświęconego właśnie projektom, rysunkom, szkicom. A dla zachęty concept art naszej słodkiej demonicy ;)

20070826134848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować