Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 18:52, Ostrowiak napisał:

Tak ogólnie: Kiedy jest premiera TotE na świecie?


Daty wydania jeszcze nie ma ustalonej, ponieważ gra nie została jeszcze ukończona.
Nieoficjalne źródła (sztuk dwie) wspominają o pierwszej połowie października - to jeśli chodzi o premierę światową.
W Polsce spodziewaj się opóźnienia (jak zwykle) - choć może tym razem CDP nie da ciała (z powodu opóźnienia światowej premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:14, DArkon1990 napisał:

Też tak myślałem że CD Projekt robi z nas fanów Jaja, z tą wersją Kinową, heh.


A może zrobią 2 wersje (kinową dla tych co mają wrażliwe uszy i nie ścierpią kolejnej wersji dubingu w wykonaniu CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News na dobry początek dnia: sporo wskazuje (czyt. Jolly-Joker) na to, że jeszcze w tym miesiącu ujrzymy łatkę 1.6, która poza wieloma innymi zmianami ma dodać do interfejsu w trakcie walki od dawna wyczekiwany guziczek "Czekaj" :)
Ciekawe tylko czy razem z 1.6 nadejdzie patch 2.2, czy może trzeba nam będzie poczekać trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 08:02, Napek napisał:

News na dobry początek dnia: sporo wskazuje (czyt. Jolly-Joker) na to, że jeszcze w tym miesiącu
ujrzymy łatkę 1.6, która poza wieloma innymi zmianami ma dodać do interfejsu w trakcie walki
od dawna wyczekiwany guziczek "Czekaj" :)
Ciekawe tylko czy razem z 1.6 nadejdzie patch 2.2, czy może trzeba nam będzie poczekać trochę
dłużej.

To wyjaśniałoby brak ukazania się patcha 2.2 dodającego powtórki - może nie chcieli robić wersji 2.3, tylko "trochę" poczekać... a JJ pisze, jakie będą to zmiany? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 08:02, Napek napisał:

Ciekawe tylko czy razem z 1.6 nadejdzie patch 2.2, czy może trzeba nam będzie poczekać trochę
dłużej.



mi się wydaję, że ten patch 1.6 to wychodzi tak przy "okazji" - skoro Hordy będą samodzielne to i tak pewnie pracowali nad silnikiem gry

ja praktycznie podstawkę odpalam rzadko. przydałby się w końcu ten patch 2.2 z przyciskiem czekaj, balansem, naprawą profili w ubi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 08:09, Lfdracon napisał:

To wyjaśniałoby brak ukazania się patcha 2.2 dodającego powtórki - może nie chcieli robić wersji
2.3, tylko "trochę" poczekać... a JJ pisze, jakie będą to zmiany? ;>


Co do patcha 2.2, to kiedyś natknąłem się na wypowiedź sir Charlesa, że ukaże się on po premierze TotE:

"I''m hearing shortly after the release of TotE. But of course...that may change."

A co do zmian, to chyba jeszcze ogródek z leperkonem ma w końcu nie tylko dawać 500 złota ale także i klejnoty. Poza tym, osobiście spodziewałbym się przetasowania skilli (tak aby pasowały do zmian w TotE - jeśli oczywiście będą, bo nikt tego oficjalnie nie potwierdził) jak i zmiany w mechanice szczęścia (j.w.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 23:33, BOB-P napisał:

> Też tak myślałem że CD Projekt robi z nas fanów Jaja, z tą wersją Kinową, heh.

A może zrobią 2 wersje (kinową dla tych co mają wrażliwe uszy i nie ścierpią kolejnej wersji
dubingu w wykonaniu CDP).


Może, jak coś to można skombinować zangielszczenie dubbingu, jak kogoś wkurzają zmiany Dubbingowców, i przerobić na kinową podstawkę i dodatek, oczywiście jak ma się Orginalną PL wersję Heroes 5 of MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 08:02, Napek napisał:

News na dobry początek dnia: sporo wskazuje (czyt. Jolly-Joker) na to, że jeszcze w tym miesiącu
ujrzymy łatkę 1.6, która poza wieloma innymi zmianami ma dodać do interfejsu w trakcie walki
od dawna wyczekiwany guziczek "Czekaj" :)
Ciekawe tylko czy razem z 1.6 nadejdzie patch 2.2, czy może trzeba nam będzie poczekać trochę
dłużej.


No to naprawde dobry news. Ciekawi mnie tylko jak bedzie teraz ten interfejs wyglądał i jakie zmiany zostaną wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdełg mnie nie powinni ludzie oceniać czegoś w co nie grali. Mam nadzieję że CDP nie przedłuży znów daty premiery. Wtedy byłuby okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź wydania TotE w Polsce. Niby nic takiego, gdyby nie jedno zdanie:

Cytat:
Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada

...czyli około 1-2 tygodnie po światowej premierze.

http://gry.wp.pl/filtr;0,%200;x;nowinki,%2010,%2035477;core.html?filtr=0,%200&x=nowinki,%2010,%2035477&ticket=33232249 47342659LgLnOsYBeKW950VdyffaFWdIpbmRDn9F%2Ba7tg%2BgFOZawPrhMw3D1UcbAjwfvmNRBBVo1AFN9ZExXCOZkfrx9beK3BEUcLKOCvP4FPn%2FG%2 F6UOVSz6RAyuRuKYa9fAVOS6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:23, DArkon1990 napisał:

Zapowiedź wydania TotE w Polsce. Niby nic takiego, gdyby nie jedno zdanie:
Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada
...czyli około 1-2 tygodnie po światowej premierze.

Moim zdaniem jest w tym newsie ważniejsza informacja :)
"Gra Heroes of Might and Magic V: Dziekie Hordy zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 59,90 zł."
Podkreśliłem najważniejszy fragment :D

Dzięki za cynk :)

PS
Do takich adresów używaj witryn, które oferują skracanie linków (np. http://tnij.org/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:58, Byl napisał:

Wdełg mnie nie powinni ludzie oceniać czegoś w co nie grali. Mam nadzieję że CDP nie przedłuży
znów daty premiery. Wtedy byłuby okropnie.



cytuj, bo w ogóle nie mam pojęcia o co chodzi w Twojej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:23, DArkon1990 napisał:

Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada

...czyli około 1-2 tygodnie po światowej premierze.

Eh... Jeszcze trochę i będziemy się cieszyć Dzikimi (:/) Hordami dopiero na Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 09:02, Napek napisał:

> Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada
>
> ...czyli około 1-2 tygodnie po światowej premierze.
Eh... Jeszcze trochę i będziemy się cieszyć Dzikimi (:/) Hordami dopiero na Boże Narodzenie.


i to byłoby najlepsze dla UBi/Nival/CDP ;)
ale niestety nie dla nas - graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to CDP ma teraz niezłą zagwozdkę - jak nazwać sensownie po polsku coś co w oryginale nosi nazwę Elemental Gargoyle :) Tak się bowiem składa, że to jest właściwa nowa nazwa dotychczasowego Marble Gargoyle''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować