Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 11:50, Advance Adamus napisał:

Skoro jesteśmy w temacie... Wiadomo już na 100% czy renegaci będą alternatywnymi ulepszeniami
dla jednostek Heaven? Bo szczerze mówiąc, mnie takie rozwiązanie by nie satysfakcjonowało...


Owszem będą, tyle że z nieco zmodyfikowanymi zdolnościami, a niektóre jednostki będą miały zmienione nazwy. Ogólnie rzecz biorąc staną się trochę mniej "fanatyczne";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 11:54, Rafal G napisał:

Owszem będą, tyle że z nieco zmodyfikowanymi zdolnościami, a niektóre jednostki będą miały
zmienione nazwy. Ogólnie rzecz biorąc staną się trochę mniej "fanatyczne";)


Hmm, czyli będą to "nowe-stare" jednostki? W sumie to chyba tak będzie najlepiej.

Ach, tak, jeszcze jedna sprawa. Na jednym z for czytałem, że nowe ulepszenia będą dostępne równolegle ze starymi. Tzn. Budynek pozwoli na rekrutację z jednej puli np. Goblinów Dowódców i Sabotażystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznam się szczerze, że mnie tam nie rajcują takie mody - pozamieniane kolorki, staty i textury... mnie to nie wzrusza... bardziej cenię dobrze zrobioną, przemyślaną mapkę

oczywiście dobrze, że takie rzeczy fani robią bo im więcej się dzieje na scenie h5 tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:04, Advance Adamus napisał:

Ach, tak, jeszcze jedna sprawa. Na jednym z for czytałem, że nowe ulepszenia będą dostępne
równolegle ze starymi. Tzn. Budynek pozwoli na rekrutację z jednej puli np. Goblinów Dowódców
i Sabotażystów?

Tak, nie będzie z tym problemu. Budynek ulepszeń pozwoli na rekrutowanie jednej albo drugiej alternatywy.
Poza tym można będzie zamienić jedną alternatywę na drugą, o ile będzie się miało odpowiednie fundusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:05, moonman napisał:

przyznam się szczerze, że mnie tam nie rajcują takie mody - pozamieniane kolorki, staty i textury...
mnie to nie wzrusza... bardziej cenię dobrze zrobioną, przemyślaną mapkę

oczywiście dobrze, że takie rzeczy fani robią bo im więcej się dzieje na scenie h5 tym lepiej

Zależy jakie mody, bo mnie tego typu też nie rajcują, ale jakby mieli zrobić nowy zamek i kompletnie nowe jednostki nie zmieniając starych to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:16, Bosper napisał:

Zależy jakie mody, bo mnie tego typu też nie rajcują, ale jakby mieli zrobić nowy zamek i kompletnie
nowe jednostki nie zmieniając starych to czemu nie.



mi za to przydałby się mod do generowania random map, który ustawia konkretne miasta dla poszczegolnych graczy i od razu odpowiedni teren w danej strefie... np. czterech graczy na szablonie s2-4p4z5v10 - i moge sobie teraz wybrac miasta dla poszczegolnych graczy - a jeszcze jakby sie ustawialo teren dla strefy srodkowej to w ogole cud, miod i orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:33, moonman napisał:

> Zależy jakie mody, bo mnie tego typu też nie rajcują, ale jakby mieli zrobić nowy zamek
i kompletnie
> nowe jednostki nie zmieniając starych to czemu nie.


mi za to przydałby się mod do generowania random map, który ustawia konkretne miasta dla poszczegolnych
graczy i od razu odpowiedni teren w danej strefie... np. czterech graczy na szablonie s2-4p4z5v10
- i moge sobie teraz wybrac miasta dla poszczegolnych graczy - a jeszcze jakby sie ustawialo
teren dla strefy srodkowej to w ogole cud, miod i orzeszki

Tak, ale jakby dali moda co dodaje zaginione miasta z poprzednich części np bagna, bastion(z pegazam itp.)- moze wolne misata. Było by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:33, moonman napisał:

mi za to przydałby się mod do generowania random map, który ustawia konkretne miasta dla poszczegolnych
graczy i od razu odpowiedni teren w danej strefie... np. czterech graczy na szablonie s2-4p4z5v10
- i moge sobie teraz wybrac miasta dla poszczegolnych graczy - a jeszcze jakby sie ustawialo
teren dla strefy srodkowej to w ogole cud, miod i orzeszki


O właśnie, takie coś strasznie by się przydało. Jak mnie denerwuje, gdy dostanie mi się śnieg pod moją akademię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:56, DArkon1990 napisał:

Narazie w Planach jest zamek Okeanos (czy jak tam się zwie), czekawe czy wogle będzie miał
grywalną wersją, albo kolejny mod na papierze jest i niema.

BYŁ.

Ostatnio próbowałem wejść na strone poświęconą w/w zamkowi i się ona nie włączyła czyli zapewne porzucili pomysł niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:02, Bosper napisał:

> Narazie w Planach jest zamek Okeanos (czy jak tam się zwie), czekawe czy wogle będzie
miał
> grywalną wersją, albo kolejny mod na papierze jest i niema.
BYŁ.

Ostatnio próbowałem wejść na strone poświęconą w/w zamkowi i się ona nie włączyła czyli zapewne
porzucili pomysł niestety.



:( Szkoda Zamek był Obiecujący, pewnie zauważyli że to dużo roboty jest przy Zamku, więc odechciało im sie robić, heh szkoda byłby nowy Zamek a tak tylko te co UbiVal dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:27, DArkon1990 napisał:

:( Szkoda Zamek był Obiecujący, pewnie zauważyli że to dużo roboty jest przy Zamku, więc odechciało
im sie robić, heh szkoda byłby nowy Zamek a tak tylko te co UbiVal dał.


Fajny skrót UbiVal hehe. Ja mam nadzieję, ze to opóźnienie jest związane z dodatkiem ToE do którego autorzy będą chcieli dostosować swojego moda. Ja mam koncepcję zamku bagien na moim gramsajcie, ale kto by sie podjął moderowania i roboty tego(wystarczy sam zamek ewentualnie z 5 map i tyle więcej nie ma sernsu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydownie przydał by się nowy mod na Generatora map bo niestety przyznac trzeba ze ten co mamy nie jest doskonały
Tak jak wspominał moonmen wybór miast przed generowaniem i co za tym idzie dopasowany teren , kolejna rzecz to sprawiedliwy podział potworów ( chodzi mi szczególnie o jednostki strzelające ) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam nadzieję że Generator Map będzie poprawniejszy i lepszy, choć mi nieprzeszkadza zapisywanie Map żeby w nie pograć, bo wtedy mogę sobie dalej grać, a tak zapewnie nie będzie można kontynuować mapy jak się niezapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 11:42, DArkon1990 napisał:


Po obejrzeniu tych zwiastunów zamiast się zachecić do się mi nawet odechciało sprawdzać tego moda. Niby coś tam wprowadza, ale nie na tyle, aby zasatysfakcjonować mnie. I jak się nie myle to widziałem tylko 4 czy 5 zmienonych tekstur, ale tylko kolor i żadnej innej innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 13:33, DArkon1990 napisał:

Dziś podobno ma wyjśc Demo Tribes of the East, znając życie to pewni o 00:00.

Tak na płatnym koncie, mam nadzieję, że wystawią to dość szybko na darmowym.
Zastanawiam się także jaka jest ostateczna i oficjalna data wydania ToE, zna może ktoś tę zagadkę(nie chodzi o przybliżenie ale o konkretna datę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować