Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 16:53, Napek napisał:

Dzięki uprzejmości EvilP z Heroes Community możemy rzucić okiem na przerobione na potrzeby
Dzikich Hord koła umiejętności poszczególnych ras. Wystarczy kliknąć na podobiznę interesującego
nas bohatera: http://www.heroworld.net/heroes5site/preview/skills/skills.htm

Dodatkowo na powyższej stornie można zapoznać się ze spisami jednostek, zaklęć itp. Szkoda
tylko, że wszystko jest po chińsku ;]

A może jest tu gdzieś jakiś sinolog? :)


Przynajmniej teraz wyjaśniło się jaki talent jest zamiast talentu magicznego u orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.<
To żem sobie pograł.
Ściągnąłem demo z zawrotną prędkością220kB/s, zainstalowałem [oczywiście po kliknięciu Finish iKernel.exe się zwiesił i miałem czarny ekran]. Odpalam demo, jest dźwięk,czarny ekran znowu, czekam na ten piękny i powtarzający się już napis Ubisoft i nagle pojawia mi się na dole i po prawej pulpit, reszta czarna, a ta częśc pulpitu sobie mruga wesoło. Oczywiście nic dalej nie idzie i trzeba ubijąć proces. Miał ktoś taki problem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie na nowy samodzielny dodatek do Herosów V i mam nadzieję, że sie nie zawiodę w dodatku muszę stwierdzić, że bardzo tani ten dodatek z przesyłką 53 złote to nie tak dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, Właśnie skończyłem pierwszą część Legends of the Ancients.
I czekam na kolejne. Nie wie ktoś może kiedy ma być część druga ? Byłem przed chwilką na stronie http://lota.celestialheavens.com/ ale się nie dopatrzyłem żadnej daty, a zapowiada się ciekawie.

Co do dema o którym teraz mówicie to raczej nie będę go ściągał (w końcu będę miał pełną wersje więc po co :) jestem cierpliwy, a na pewno tu wiele napiszecie o tym czego można się spodziewać).

No to teraz jestem gotów na przyjęcie paczuszki z dodatkiem. Mam tylko nadzieję, że dodatek i druga księga legend nie pojawią się w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:21, morthi napisał:

poczekaj na nowego skillwheela to sie dopiero zdziwisz jak sie pozmienialo :P


Już się nie mogę doczekać.

A co do dema to jeszcze 3 godziny i sobie pykne. Ale mam pytanie. Czy istalując demko nie zrobi mi się nic z pełną wersją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 20:53, windows00 napisał:

A jak muzyka w menu głównym?
Jak prezentują się dźwięki związane z Orkami?



Muzyczka w menu głównym raczej standardowa ,cóś jak w podstawce. Animacja za to całkiem fajna - cyklop walczący z FJP przy wyłomie w murze obleganego zamku. Dobrze się to na żywo prezentuje.
Inne orkowe dźwięki też w porządalu zarówno temat muzyczny w mieście jak i w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:53, Napek napisał:

Dzięki uprzejmości EvilP z Heroes Community możemy rzucić okiem na przerobione na potrzeby
Dzikich Hord koła umiejętności poszczególnych ras. Wystarczy kliknąć na podobiznę interesującego
nas bohatera: http://www.heroworld.net/heroes5site/preview/skills/skills.htm

Rany boskie, aż dziw bierze ile zrobili możliwości :O teraz to będzie w czym wybierać...

A jeśli chodzi o demo...
DArkon1990:

Dnia 27.09.2007 o 16:53, Napek napisał:

A poco zakładać na FilePlaneta, jak można ściągnąć z GamerShella http://www.gamershell.com/download_21173.shtml i to bez konta i za darmo :P


Pobrałem z tej strony, wszystko cacy, teraz próbowałem rozpakować, i... wadliwe archiwum. Szlag mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial zagrac na mapie Aagrael trials i potrzebowal kodu aktywacyjnego to znajdzie go w Newsleterze (ktory zapewne do was rowniez nie dotarl) luz tez mozecie skorzystac z tego kodu aktywacji

7964-8248-7603-2676

troche dziwne posuniecie ze strony ubi - niby dlaczego nalezy aktywowac demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo:) SkillWheel rewelacyjny:) Tylko jeden mały problem... pod linkiem do pobrania na dysk jest stara wersja (2.1)... Udało się komuś normalnie pobrać 3.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 09:27, Rafal G napisał:

Noooo:) SkillWheel rewelacyjny:) Tylko jeden mały problem... pod linkiem do pobrania na dysk
jest stara wersja (2.1)... Udało się komuś normalnie pobrać 3.0?

Nie ma jeszcze wersji do pobrania. Bodajże na oficjalnym forum Ubisoftu Anglespit napisał, że być może dziś zostanie umieszczona takowa wersja na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 09:31, Napek napisał:

Nie ma jeszcze wersji do pobrania. Bodajże na oficjalnym forum Ubisoftu Anglespit napisał,
że być może dziś zostanie umieszczona takowa wersja na stronie.


Aha:) Dzięki za info:) W newsie dali link do pobrania, więc myślałem, że albo u mnie się coś pokrzaczyło albo u nich. W takim razie wszystko gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh w Demo Tribsów of Estów działają KODY :) (hehe moja radość), jak będziecie chcieli używać kodów w Demie to piszcie na moje gg. No i muszę przyznać że Ten dodatek jest spoko, mój Hero ma wszystkie swoje czary itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widziałem wszystkie jednostki Orków i Ludzi :)

wklejcie do folderu "profiles" w grze naciśnijcie ~ wpiszcze enable_cheats po załadowaniu Mapy, add_army 8 0 (nieulepszone jednostki), 8 1 pierwsze Ulepszenia, 8 2 Alternatywne ulepszenia, a reszta kodów takie jak w Podstawce, jeśli chodzi o ludzi to 1 0, 1 1 i 1 2, Inferno 6 0 (Nieulepszone) 6 1 Ulepszone, 6 2 Alternatywy, Smok z Fotecy 7 0 Nieulepszony, 7 1 Ulepszony, 7 2 Alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować