Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 08:58, Lfdracon napisał:

Szlag mnie trafia... pobrałem z GamersHeel, stąd:
http://ftp-game.tpi.pl/h/homm5_toe_demo.zip , i w obu przypadkach pobieranie się nie powiodło
:/ próbowałem pobrać z FilePlanet, ale za ch**a nie mogę trafić na stronkę pobierania z darmowego
konta - ciągle tylko reklamy, żebym zapłacił. Może mi ktoś to po ludzku wyjaśnić? ;( żyć się
odechciewa, jak komp chodzi już 3 dni bez przerwy(w dzień nie mogę pobierać, bo ojciec siedzi
;/), straciło się dwie noce i nerwy.



Spróbuj z tego linka tam masz podane z 7-9 linków skąd możesz pobrać Demo

http://mightandmagic.uk.ubi.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skillwheela to ja mam od sierpnia - i nie zrobie z nim nic do czasu kiedy nie pojawi sie polska wersja jezykowa przygotowana przez cdp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 10:29, DArkon1990 napisał:

Od 8 października podobno mają do nas dochodzić nasze preoredery Tribes of the East.


Jeśli już to od ósmego listopada. Przemyśl swoje posty zanim coś napiszesz.

Co do SkillWheela - gdybyś czytał ten temat zamiast nabijać posty, wiedziałbyś, że Napek już dawno nas o tym informował, więc SW jest na dawno na dyskach.

*********

Ten 8 listopad całkiem mi się podoba - nie za wcześnie, nie za późno - tak w granicach zdrowego rozsądku. Niech tylko to będzie już data ostateczna. A demko tylko uprzyjemni oczekiwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 10:55, morthi napisał:

szkoda tylko ze nie mozna bawic sie w multi :(


To z pewnością jest wada całej sytuacji, ale w końcu darowanemu demku się w multi nie zagląda;) Jeśli 8.11 się sprawdzi to zostało nam niecałe półtora miesiąca, czyli nie ma tak źle;) W Hordy na razie można pograć samemu, a do multi zawsze zostaje Kuźnia;) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - pomyśl z jaką przyjemnością zagrasz multi kiedy w końcu będzie można;) Czekanie zaostrza apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 10:57, DArkon1990 napisał:

Ale mówił o wersji .exe czy ten na stronie ???

O wersji na stronie dawno, a o wersji do pobrania wczoraj, niewiele po tym jak trafiła na Celestial Heavens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:06, Napek napisał:

> Ale mówił o wersji .exe czy ten na stronie ???
O wersji na stronie dawno, a o wersji do pobrania wczoraj, niewiele po tym jak trafiła na Celestial
Heavens :)


Aha, jakoś tego posta niezauważyłem, wyniuchałem tylko posta ze skill Wheelem na Stronie o którym pisałeś a o wersji .exe nie, więc myślałem że podam linka do niego bo niewidać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 10:51, Rafal G napisał:

> Od 8 października podobno mają do nas dochodzić nasze preoredery Tribes of the East.

Jeśli już to od ósmego listopada. Przemyśl swoje posty zanim coś napiszesz.

Niepotrzebny chyba ten szybki atak na DArkona. Napisał tylko to, o czym można przeczytać na stronie Dzikich Hord w sklepie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi, którzy grali w demo ToE. Czy wiecie już na czym polegają wszystkie zdolności jednostek Orków? Jeśli tak, to czy mógłby je opisać (np. Treachery, Maneuver, Cleave, itd.)
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 10:49, morthi napisał:

skillwheela to ja mam od sierpnia - i nie zrobie z nim nic do czasu kiedy nie pojawi sie polska
wersja jezykowa przygotowana przez cdp :)


A nie dostaniesz przypadkiem wcześniej materiałów od CDP ? Chyba głupio by wyglądało, gdyby na płytce z Dzikimi Hordami skillwheel był po angielsku, francusku czy niemiecku a nie w języku polskim (oczywiście jeśli skillwheel ostatecznie będzie dołączony do płytki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:49, do- napisał:

Pytanie do ludzi, którzy grali w demo ToE. Czy wiecie już na czym polegają wszystkie zdolności
jednostek Orków? Jeśli tak, to czy mógłby je opisać (np. Treachery, Maneuver, Cleave, itd.)
Z góry dziękuję.


Na poniższej stronie masz ich opis po angielsku, może ktoś na forum Ci to w razie potrzeb przetłumaczy:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/toe_creature_abilities.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:56, morthi napisał:

licze ze dostane :) gdyz te materialy sa mi niezwykle potrzebne :)


A komu nie są? ;)
Mam nadzieję, że CDP nie zawali tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszłem misję Orków w demie, i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Mijemy nadzieję, że CDP jakoś przełoży charakterystyczy styl wymowy Khengiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dawno juz nie gralem w H5 tzn moze jakies 1-2 miesiace, nie sledzilem rowniez tego forum, a wiec moja wiedza na temat ToE jest podstawowa. Jednak dzis postanowilem odpalic sobie H5 HoF i zagrac pojedyncza mapke, ale nie o tym tu chcialem mowic;) Sciagnelem sobie nowego skilwhella, IMHO jest fantastyczny, ale moje pytanie jest nastepujace czy dodatek ToE dodaje jakies nowe umiejetnosci dla poszczegolnych dowodcow?? Bo porownujac porzednie kolo z HoF do tego Z ToE mozna odniesc wrazenie ze pojawilo sie mnostwo nowych umiejetnosci!! Niektore z nich powtarzaja sie u roznych dowodcow na Empatia wystepuje zarowno u Rycerza jak i u Lorda Demonow wczesniej chyba tego nie bylo?? Czy ktos potrafi mi ladnie, precyzyjnie i przejrzyscie odpowiedziec mi na moje pytanka i watpliwosci?? Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:24, Napek napisał:

Ojojoj... mi też padło na oczy :/ Zwracam honor Rafale :P
Rzeczywiście 8 listopada :)



Heh pomyliłem miesiące :P wcześniej pisało Październik (rano tak było) teraz Listopad :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować