Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 13:09, moonman napisał:

> Zaciałem się na 3 misji 4 kampanii , zaczynałem juz z 3 razy od nowa ,iw ciąż nie umiem
pokonac
> wszystkich wrogów. Macie jakies rady co do tej misji?

tez mialem problem z tą misją - wynikał on z nieprzemyślanego rozwoju Raelaga w poprzednich
dwóch misjach.
Zacząłem kampanię od początku stawiając w skrócie na magię zniszczenia - poźniej miałem zero
problemów z tą misją - grałem na poziomie ciężkim

Ale jak jest lepiej , od razu przechodzic przez portale , czy poczekac i ulepszac armię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:15, Asthariel napisał:

Ale jak jest lepiej , od razu przechodzic przez portale , czy poczekac i ulepszac armię?


Ja najpierw zająłem wszystkie kopalnie w mojej części mapy, a potem poszedłem raelagiem zdobywać teren podczas gdy shadya pilnowała 2 pierwszych zamków. Jeśli stwierdzałem że komputer jest zbyt silny to podsyłałem wojska raleagowi za pomocą 3 bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:15, Asthariel napisał:

> > Zaciałem się na 3 misji 4 kampanii , zaczynałem juz z 3 razy od nowa ,iw ciąż nie
umiem
> pokonac
> > wszystkich wrogów. Macie jakies rady co do tej misji?
>
> tez mialem problem z tą misją - wynikał on z nieprzemyślanego rozwoju Raelaga w poprzednich

> dwóch misjach.
> Zacząłem kampanię od początku stawiając w skrócie na magię zniszczenia - poźniej miałem
zero
> problemów z tą misją - grałem na poziomie ciężkim
Ale jak jest lepiej , od razu przechodzic przez portale , czy poczekac i ulepszac armię?

Radzę w ogóle nie przechodzić portali tylko jak najszybciej zabrać przeciwnikowi jak najwięcej miast i w razie potrzeby cofać się Raelagiem ,kłaść demony i wracać na front.Ja tak to zalatwiłem.W tej misji najważniejsza jest szybkość i magia zniszczenia.Przeszedłem ją dopiero po chyba 10 podejściu po miesięcznej przerewie z nowymi pomysłami i taktykami w głowie .Zaciąłem sie dopiero w 3 misjii piątej kampanii i dalej grałem z kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 października w Warszawie będzie turniej Heroes V - duel 1x1

ja niestety się nie wybieram, szkoda... chętnie wziąłbym w czymś takim udział, ale mieszkam nad morzem a w dodatku w soboty pracuję wrrrrrrrrr!


gdyby kogoś interesowały szczegóły to linki wkleje na swoim gramsajcie - żeby modów nie denerwować (chociaż to przecież ważne wydarzenie na scenie HeroesV - ale lepiej dmuchać na zimne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:28, simian raticus napisał:

Czy będzie jakiś dodatek z Nekromatą w roli głównej? Wiecie coś na ten temat?

Podobno w tribes of east bohaterem ma byc nekromanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:28, simian raticus napisał:

Czy będzie jakiś dodatek z Nekromatą w roli głównej? Wiecie coś na ten temat?

W TotE ważną rolę odegra pewien nekromanta. Poza tym akurat nekromanci odgrywają dużą rolę w HoM&M 5 :)
Ale tak jak pisałem wyżej - w nadchodzącym dodatku Nekromanci będą ważnie i będą mieli własną kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:57, windows00 napisał:

> Czy będzie jakiś dodatek z Nekromatą w roli głównej? Wiecie coś na ten temat?
W TotE ważną rolę odegra pewien nekromanta. Poza tym akurat nekromanci odgrywają dużą rolę
w HoM&M 5 :)
Ale tak jak pisałem wyżej - w nadchodzącym dodatku Nekromanci będą ważnie i będą mieli własną
kampanię.

Nekromanta o imieniu z tego co wiem Atanir.Poza nim kierować będziemy pewnie Gotaim i Zehirem.jak coś źle napisałem proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:39, Rosomk napisał:

Nekromanta o imieniu z tego co wiem Atanir

Arantir, gwoli ścisłości ;)
>.Poza nim kierować będziemy pewnie Gotaim i Zehirem.jak

Dnia 08.10.2007 o 19:39, Rosomk napisał:

coś źle napisałem proszę mnie poprawić.

Pewnie tak, ale możliwe, że wymyślą jeszcze coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:00, windows00 napisał:

> Nekromanta o imieniu z tego co wiem Atanir
Arantir, gwoli ścisłości ;)
>.Poza nim kierować będziemy pewnie Gotaim i Zehirem.jak
> coś źle napisałem proszę mnie poprawić.
Pewnie tak, ale możliwe, że wymyślą jeszcze coś więcej :)

Aha i zapomniałem jeszcze dodać ,zę Arantir jest bardzo ważnym bohaterem Dark Messiahha.A wiesz windows00 już może o czym będzie prolog w ToS''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:29, Rosomk napisał:

Aha i zapomniałem jeszcze dodać ,zę Arantir jest bardzo ważnym bohaterem Dark Messiahha.

Ano, bardzo ważnym.

Dnia 08.10.2007 o 20:29, Rosomk napisał:

A wiesz
windows00 już może o czym będzie prolog w ToS''ie?

Chyba w TotE :P
Skrótu ToS nie znam ;)

Ne mam pewnych informacji na temat tego, o czym będzie prolog. Sądzę jednak, że będzie to coś związanego z krucjatami przeciw Orkom lub wcześniej - wyzwoleniu się Orków spod władzy Ludzi i Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:37, windows00 napisał:

Ne mam pewnych informacji na temat tego, o czym będzie prolog. Sądzę jednak, że będzie to coś
związanego z krucjatami przeciw Orkom lub wcześniej - wyzwoleniu się Orków spod władzy Ludzi
i Magów.

Jednak można w ciemno strzelać, że zobaczymy tam Quroga, spotkamy też pewnie renegatów z Alarykiem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 13:09, DArkon1990 napisał:

Ledwo się jeszcze niedoczekaliśmy Tribes of the East, a już w Trawie piszczy o Heroes 6, podobno
ma być innowacyjny niż Heroes 5, heh Klon Heroes 4 (żart), anie jak teraz klon Heroes 2 i 3.


http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/8151023695?r=5301014695#5301014695

Mam nadzieję że innowacyjność będzie się objawiała w grafice, ilości zamków, potworów, podejściu do ich ulepszeń(może doświadczenie jednostek), jednak styl znany z części 1-3 i 5 pozostanie. Licze także na powrót bagien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 13:09, DArkon1990 napisał:

Ledwo się jeszcze niedoczekaliśmy Tribes of the East, a już w Trawie piszczy o Heroes 6, podobno
ma być innowacyjny niż Heroes 5, heh Klon Heroes 4 (żart), anie jak teraz klon Heroes 2 i 3.
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/8151023695?r=5301014695#5301014695


W końcu musiało się to stać no ale mam nadzieję, że Heroes VI będzie godną kontynuacją bo jak do tej pory Heroes V jest najlepszą częścią całej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:13, JaN-J napisał:

Jak można sprzedać budynki?


Raczej jest to nie możliwe, jeszcze się z takim czymś nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować