Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 09:22, Sheltem napisał:

Chyba ten opis jest w porządku. Zdaje mie się, że zmieniono co innego - teraz na "swoim" terenie
każda armia ma premię +2 zamiast +1 (np. inferno na spopielonej ziemi ma +2 do szybkości, akademia
na pustyni i tak dalej).
Musiałbym to sprawdzić (wystarczy do tego demo).

Może i byłoby tak, jak piszesz, gdyby którakolwiek z frakcji wyłączając Rycerza i Łowcę mogła zdobyć tę zdolność. Jedynie Sylwan i Przystań mają dostęp do "Familiar Ground". Tak więc zacytowany przeze mnie fragment sam w sobie jest prawidłowy a jedyny błąd to zła wartość premii do szybkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności:) Zauważcie, że teraz zupełnie pozmieniano skille, każda rasa ma dostęp do prawie wszystkich unikalnych perków, jakie kiedyś były tylko dla jednej rasy - polecam nowego skillwheela na ageofheroes:) I miałbym takie pytanie - kiedy wreszcie ta polska premiera? Naprawde dopiero 8smego listopada prawie miesiąc po światowej? czy też gra będzie dostępna wcześniej w empiku mediamarkcie? Macie jakieś informacje na ten temat? Pozdrawiam ps. od razu daje linka jednak z celestial heavens on jest http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót PROMOCJI
PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt używając 20,00 wPLNów ponieważ masz zarejestrowaną grę Heroes of Might and Magic V (DVD - gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:06, Asthariel napisał:

Jestem w 5 misji 5 kampanii , gdzie mam zabić Wampirzego Lorda. Słyszałem , ze to jedna z najtrudniejszych
map w grze. macie jakies rady na początek?

Ja przechodziłem według poradnika dołączonego do gry i obyło się bez większych kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie znalałem mojego rozwiązania problemu. Oto on:założyłem konto na ubi.com ale jak próbuje sie włączyć do rozgrywki sieciowej to wprowadzam prawidłowy login i hasło ja na tej ich stronie i naciskam loguj . pisze logowanie i mnie wyrzuca spowrotem to wyboru hot seat lan itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:38, konrad.t5 napisał:

a ja tam nie znalałem mojego rozwiązania problemu. Oto on:założyłem konto na ubi.com ale jak
próbuje sie włączyć do rozgrywki sieciowej to wprowadzam prawidłowy login i hasło ja na tej
ich stronie i naciskam loguj . pisze logowanie i mnie wyrzuca spowrotem to wyboru hot seat
lan itd.

moze blad programu np trzeba przeinstalowac gre albo moze klucz twoj jest zly i ciebie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:06, Asthariel napisał:

Jestem w 5 misji 5 kampanii , gdzie mam zabić Wampirzego Lorda. Słyszałem , ze to jedna z najtrudniejszych
map w grze. macie jakies rady na początek?


Jak Lfdracon, też przechodziłem grę z poradnikiem. Ale powiem ci coś, czego tam nie napisano. Pzred wyruszeniem z okolic zamku, zbierz duużo jednostek. A gdy uważasz, że już masz dość, poczekaj jeszcze miesiąc. Potem nie będzie ci się chciało do zamku wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:38, konrad.t5 napisał:

a ja tam nie znalałem mojego rozwiązania problemu. Oto on:założyłem konto na ubi.com ale jak
próbuje sie włączyć do rozgrywki sieciowej to wprowadzam prawidłowy login i hasło ja na tej
ich stronie i naciskam loguj . pisze logowanie i mnie wyrzuca spowrotem to wyboru hot seat
lan itd.


A masz grę zaktualizowaną do najnowszej wersji? Aktualnie podstawka 1.5 a dodatek 2.1. Jak zaktualizować znajdziesz w poście na samej górze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:51, Jogurcik1 napisał:

ale się cieszycie ja jestem na heroicnym w heroes V 2 kampania 3 misja a w kużni na 3
kampani 5 misji

Ja przejdziesz to nas poinformuj,Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:06, Rosomk napisał:

> ale się cieszycie ja jestem na heroicnym w heroes V 2 kampania 3 misja a w kużni
na 3
> kampani 5 misji

Ja przejdziesz to nas poinformuj,Ok?

odpowiem jak przejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie sprawdzić na tylu stronach czy takie pytanie już padło...jednak sprawa jest dla mnie ważna bo pilnie muszę postawić nowy system, ale nie mogę znaleźć plików z save''mi. Czy może mi ktoś napisać gdzie ich szukać, tak abym po ponownym zainstalowaniu systemu mógł po raz n-ty nie przechodzić pierwszych trzech kampanii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 12:33, debeef napisał:

Nie jestem w stanie sprawdzić na tylu stronach czy takie pytanie już padło...jednak sprawa
jest dla mnie ważna bo pilnie muszę postawić nowy system, ale nie mogę znaleźć plików z save''mi.
Czy może mi ktoś napisać gdzie ich szukać, tak abym po ponownym zainstalowaniu systemu mógł
po raz n-ty nie przechodzić pierwszych trzech kampanii??


Znajdziesz je w: Moje Dokumenty -> My Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli premiera oficjalna juz była H5:ToE to tylko my musimy czekać, aby panowie z CDP raczyli przez cały miesiąc tłumaczyc parę zdań? Naprawde tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:07, morthi napisał:

tlumaczenia jest troche wiecej niz tylko kilka zdan :)

Wiem, jednak biegły tłumacz potrafi przetłumaczyć naprawde dużą ilość tekstu dziennie, takiej osobie taki dodatek zajął góra tydzień. Tym bardziej, że masz tylko tekst jednej kampanii i parę opisów jednostek(barbarzyńcy+alternatywy) i parę artefaktów, resztę ma już podaną na tacy w H5 i w KP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:32, Bosper napisał:

> tlumaczenia jest troche wiecej niz tylko kilka zdan :)
Wiem, jednak biegły tłumacz potrafi przetłumaczyć naprawde dużą ilość tekstu dziennie, takiej
osobie taki dodatek zajął góra tydzień. Tym bardziej, że masz tylko tekst jednej kampanii
i parę opisów jednostek(barbarzyńcy+alternatywy) i parę artefaktów, resztę ma już podaną na
tacy w H5 i w KP.



No, ale jeszcze działania artefaktów mogą zostać zmienione i zdolności jednostek. Mimo wszystko też uważam że trochę przesadzili. Nie oczekuje że premiera w Polsce będzie tydzień po premierze w świecie, ale mogli by się postarać i dotrzymać terminu danego na początku( 3 gry, 3 opóźnienia premiery!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować