Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Tylko podstawka plus dodatki. Już dość dawno temu ktoś z niebieskich w jednym temacie o seriach (teraz już dokładnie nie pamiętam gdzie to było) pisał, że taka edycja powinna się pojawić kiedy już będą Hordy.
Ale na Complete Edition też można mieć nadzieję: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&pid=748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 10:28, moonman napisał:

> Czy nadal planowane jest wydanie złotej edycji HoMMV za 129,90/99,90 ?

a co to za złota edycja była/jest planowana w takiej cenie?
po prostu podstawka + dodatki czy może to cudo z koszulkami, plakatami, muzyką itd., ktorego
foty obiegly forum

W tej cenie gdzieś któryś niebieski pisał we wrześniu o edycji podstawka+2dodatki.
Ale jak zobaczyłem kompletną sagę (na foto poniżej) to jednak poczekam na to wydanie ! 200 zł mogę dać ;P

20071115110430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:04, Evil Khan napisał:

W tej cenie gdzieś któryś niebieski pisał we wrześniu o edycji podstawka+2dodatki.
Ale jak zobaczyłem kompletną sagę (na foto poniżej) to jednak poczekam na to wydanie ! 200
zł mogę dać ;P


Powiem szczerze, ta edycja mnie powala. Jest wprost śliczna! :D Chętnie nabył bym ja przy pierwszej możliwej okazji. 200 zł troszkę wygórowana kwota, ale co tam! Za takie cudo dam nawet dwie bańki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:39, Marko Pele napisał:

Powiem szczerze, ta edycja mnie powala. Jest wprost śliczna! :D Chętnie nabył bym ja przy pierwszej
możliwej okazji. 200 zł troszkę wygórowana kwota, ale co tam! Za takie cudo dam nawet dwie
bańki :P


W tym przypadku 200pln to z pewnością nie jest wygórowana kwota. Powiedziałbym nawet, że gdyby CE ukazało się w Polsce w takiej cenie byłoby to naprawdę wyjątkowo tanio i szczerze wątpię, żeby tak się stało. Myślę, że około 400 złotych jest o wiele bardziej realne. W końcu za jakość i ilość gier w pakiecie trzeba swoje zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:10, Rafal G napisał:

W tym przypadku 200pln to z pewnością nie jest wygórowana kwota. Powiedziałbym nawet, że gdyby
CE ukazało się w Polsce w takiej cenie byłoby to naprawdę wyjątkowo tanio i szczerze wątpię,
żeby tak się stało. Myślę, że około 400 złotych jest o wiele bardziej realne. W końcu za jakość
i ilość gier w pakiecie trzeba swoje zapłacić.

Bez przesady z tą ceną. Saga 1-3 kosztuje 19,90 w NEK - podobnie część IV. V+addony to wydatek rzędu 129zł (pewno będzie na gwiazdkę ta edycja). Reszta kasy na skromne dodatki i są 200 stówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:18, Evil Khan napisał:

Bez przesady z tą ceną. Saga 1-3 kosztuje 19,90 w NEK - podobnie część IV. V+addony to wydatek
rzędu 129zł (pewno będzie na gwiazdkę ta edycja). Reszta kasy na skromne dodatki i są 200 stówki.


Gdyby do tego wrzucali poszczególne części w takich wydaniach jak NEK to wtedy można by się spodziewać, że będzie to tanie. A wydanie będzie o wiele lepsze - z założenia ma być ekskluzywne. Nie będzie to zwykła zbieranina wszystkich części wsadzona do jednego pudełka. Poza tym ilość różnych dodatków (które skromnymi nazwać nie można) też będzie miała istotny wpływ na cenę. CE ma też być silnie limitowana - jedynie 20000 egzemplarzy - a za takie edycje zawsze płaci się słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:18, Evil Khan napisał:

Bez przesady z tą ceną. Saga 1-3 kosztuje 19,90 w NEK - podobnie część IV. V+addony to wydatek
rzędu 129zł (pewno będzie na gwiazdkę ta edycja). Reszta kasy na skromne dodatki i są 200 stówki.



zgadzam się.. 200 to w miarę realna cena - chociaż i tak zbyt wysoka...
poza tym liczone na wyrost.. bo kupując w kompletach gry ma być taniej a nie drożej...
a główną rolą dodatków nie jest podnoszenie ceny ale zachęcenie do kupna tej edycji fanów - bo do nich jest ona skierowana... a większość fanów ma już te tytuły z innych wydań...

także wg mnie również 200pln to może być spodziewana cena... chociaż dla mnie to i tak gdzieś o 50pln za dużo

zresztą... ja chce Dzikie Hordy w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?p=198454#198454 chyba sobie skorzystam z tego moda jak wyjdą Dzikie Hordy, teraz też zobaczę jak wyjdzie w Praktyce :), aha pamiętacie patent z Artefaktami w Heroes 3 Erathia, jak Herosi przenosili Artefakty z Mapy do Mapy w kampaniach, w Tribes of the East też to jest :).

Opis zapożyczony z Kwasowej Groty:

Plik zajmuje 28 MB i trzeba go rozpakować do katalogu UserCampaigns, a następnie w menu głównym gry wybrać "Single Player->Campaign". Zainstalowanie tej modyfikacji jednocześnie blokuje kampanie z TotE, więc aby zagrać w historię z Hord, trzeba ten mod usunąć.
Mod zawiera pewne błędy w przerywnikach, możliwe że także w samej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:07, DArkon1990 napisał:

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?p=198454#198454 chyba sobie skorzystam
z tego moda jak wyjdą Dzikie Hordy, teraz też zobaczę jak wyjdzie w Praktyce :), aha pamiętacie
patent z Artefaktami w Heroes 3 Erathia, jak Herosi przenosili Artefakty z Mapy do Mapy w kampaniach,
w Tribes of the East też to jest :).

Opis zapożyczony z Kwasowej Groty:

Plik zajmuje 28 MB i trzeba go rozpakować do katalogu UserCampaigns, a następnie w menu głównym
gry wybrać "Single Player->Campaign". Zainstalowanie tej modyfikacji jednocześnie blokuje
kampanie z TotE, więc aby zagrać w historię z Hord, trzeba ten mod usunąć.
Mod zawiera pewne błędy w przerywnikach, możliwe że także w samej rozgrywce.


A co ten mod robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:17, DArkon1990 napisał:

Dodaje Kampanie z Podstawki i Kuźni do Tribes of the East, poprostu je podmienia, reszta to
co w poście powyżej.

Czyli np. będzie mozna korzystac n alternatywnych ulepszeń podcas orginalnej kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z karawan i z tego wszystkiego co dają Dzikie Hordy, mapki łatwo spolonizować, wystarczy przekopiować pliki z text.pak do pliku z modem i włala, może jutro się tym zajmę, tylko narazie nie ma potrzeby z powodu że nie wszyscy gracze mają Dzikie Hordy, premiera (chyba) 29 Listopada (jak nie poźniej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:38, DArkon1990 napisał:

Tak, z karawan i z tego wszystkiego co dają Dzikie Hordy, mapki łatwo spolonizować, wystarczy
przekopiować pliki z text.pak do pliku z modem i włala, może jutro się tym zajmę, tylko narazie
nie ma potrzeby z powodu że nie wszyscy gracze mają Dzikie Hordy, premiera (chyba) 29 Listopada
(jak nie poźniej :P)

czy dziekie hordy dodają duzo nowych misji pojedynczych? Bo 6 w podstawce to była kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:17, Asthariel napisał:

czy dziekie hordy dodają duzo nowych misji pojedynczych? Bo 6 w podstawce to była kpina...


5 scenariuszy i 10 dla multi. Nie jest to żadna tajemnica - wystarczy zajrzeć do karty produktu i wszystko tam przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:09, nazgul47 napisał:

Łał! 200 stówy? Czy będzie to dostępne w Polsce? Muszę wiedzieć, do kiedy moge oszczędzać!


ja ewentualnie kupie coś takiego do H6 , jak wyjdzie oczywiscie. A tak mi to jest zbędne skoro Hordy nie potrzebuja podstawki, to myslę ,że wiele osób tego nie kupi. A większość osób które kupilo H5 nie potrzebóje 2 płytek z to sama grą. A jeśli nie ma to kui sobie tylko dodatek. Bo ci są fanami tej gry to kupili ją już dawno. Ale to jest tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:44, Król Edmund VII napisał:

Ale to jest tylko moja opinia.

Dość błędna, bo zagorzali fani mają czasami po kilka edycji tej samej gry ;) tak ze względów kolekcjonerskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:49, Lfdracon napisał:

Dość błędna, bo zagorzali fani mają czasami po kilka edycji tej samej gry ;) tak ze względów
kolekcjonerskich ;)


Gdyby dodać do tego jeszcze fakt (który niektórzy zdają się pomijać z jakichś względów), że CE zawiera wszystkie części, nie tylko piątkę, to kąsek robi sie jeszcze smakowitszy;) Cała saga w takim wydaniu to prawdziwa perełka, którą warto sobie postawić na półce... choćby nawet miała tam tylko stać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować