Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 19:35, ChrisBgnr napisał:

BTW patcha 1.6 do empikowej jak nie było tak nie ma;/ Mail do CDP posłany w tej sprawie i jak
nie było odpowiedzi tak pewnie nie będzie;/ Taaaa grunt to poważnie traktować klienta....


Niestety nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni nie możesz uzyskać odpowiedzi od CDP. Ich ignorancja zaczyna powoli być standardem. Patch miał być dawno temu, ale patrząc na rozwój wypadków nie spodziewałbym się go przed premierą Hord... a pewnie i po niej nie ukaże się zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy pliki z Patcha 1.6 Edycji Kolekcjonerskiej będą działać z Edycją Empikową, jak tak to sam zrobię Patcha 1.6 Edycja Empikowa, jak CD P nie ma ochoty/czasu robić Patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy da sie zrobić żeby na ppodstawce i dodatku działały specjalne znaki bohatera. Nie mam kolekcjonerskiej niestety. I czy w Hordach będzie już zamontowany ten doatek i czy jak insalne go i nie mam tej opcjii w podstawce i dodatku to czy będzie on działał w Hordach. Sorki za pismo ale troche to zagmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:05, Szkarłatny Wilk napisał:

Wie ktoś czy da sie zrobić żeby na ppodstawce i dodatku działały specjalne znaki bohatera.
Nie mam kolekcjonerskiej niestety. I czy w Hordach będzie już zamontowany ten doatek i czy
jak insalne go i nie mam tej opcjii w podstawce i dodatku to czy będzie on działał w Hordach.
Sorki za pismo ale troche to zagmatwane.

Nie da się. Specjalny ślad bohatera to bonus dla posiadaczy EK. Jeśli chcesz go mieć - kup EK, wbrew pozorom nie jest to tak trudne, a i cena nie jest wygórowana, bo oprócz śladu dostajesz też inne dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:27, Szkarłatny Wilk napisał:

Jest jeden szkopuł bo mam Herosy i troche głupio kupować drugie te same tylko dla tego śladu.
Myślałem że sie da jakoś pliczek dodać i by było

Dla przyjemności trzeba się poświęcać :> mam na zbyciu nietkniętą EK, mogę ci ja opchnąć po cenie dużo korzystniejszej niż w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nurtuje mnie pewien problem, bo skoro ma wyjśc Heroes Complete, to niebardzo mi się chce kupowac Dzikie Hordy.
I w związku z tym pytanie, czy można grę "przerejestrowac"? Jakbym sprzedawal to czy klient bedzie mogl grac przez siec?
I drugie: Czy po kupnie innej wersji gry będę mógł grac na starym koncie? Np. kupuje kolekcjonerską, ale na koncie mam już sporo gier, więc chce zagrac na nim, a nie tworzyc nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:19, Invin napisał:

I w związku z tym pytanie, czy można grę "przerejestrowac"?

Tego akurat nie wiem.

Dnia 18.11.2007 o 22:19, Invin napisał:

Jakbym sprzedawal to czy klient bedzie mogl grac przez siec?

Tak.

Dnia 18.11.2007 o 22:19, Invin napisał:

I drugie: Czy po kupnie innej wersji gry będę mógł grac na starym koncie?

Jak najbardziej. Konta nie są przypisywane do określonego egzemplarza gry. Można mieć wiele kont do jednej gry, jak również grać na jednym koncie na różnych egzemplarzach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:19, Invin napisał:

I w związku z tym pytanie, czy można grę "przerejestrowac"?


można, zresztą jak wejdziesz w swoje zarejestrowane gry, to zobaczysz ile razy dany tytuł można jeszcze zarejestrować (oczywiście bez otrzymania wPLN)

na resztę pytań eL Fron słusznie Ci odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:27, Szkarłatny Wilk napisał:

Jest jeden szkopuł bo mam Herosy i troche głupio kupować drugie te same tylko dla tego śladu. Myślałem że sie da jakoś pliczek dodać i by było


Otóż jest taki pliczek ;] Nazywa się Normal-to-Colletctors Edition Patch. Sam używałem, ale stwierdziłem, ze niepotrzebne obciążanie grafiki jest zbyteczne :)

Pytanko: Kiedy wyjdzie patch do Kuźni? Do podstawki wyszły 1.5 i 1.6, a do HoF jak nie było, tak nie ma :/
Ciekawe czy Hordy chociaż wyjdą na czas. Dostaliście już maila potwierdzającego zamówienie? Powinien przyjść 5 dni przed wysyłką, a jeśli dzisiaj jest 19, to jutro powinien być w domach ["gwarantowane" dwa dni przed "premierą"]... Ja nie otrzymałem... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:22, greg_f napisał:

Powinien przyjść 5 dni przed wysyłką, a jeśli dzisiaj jest 19, to jutro powinien być w domach
["gwarantowane" dwa dni przed "premierą"]... Ja nie otrzymałem... ;[


Hmm... a gdzie wyczytałeś o tych dwóch dniach przed premierą? Ja takiej informacji jakoś nigdzie nie widzę. A nawet gdyby to pięć dni przed 27 daje nam 22, a do tego jeszcze kilka dni pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:27, Rafal G napisał:

> Powinien przyjść 5 dni przed wysyłką, a jeśli dzisiaj jest 19, to jutro powinien być w
domach
> ["gwarantowane" dwa dni przed "premierą"]... Ja nie otrzymałem... ;[

Hmm... a gdzie wyczytałeś o tych dwóch dniach przed premierą? Ja takiej informacji jakoś nigdzie
nie widzę. A nawet gdyby to pięć dni przed 27 daje nam 22, a do tego jeszcze kilka dni pozostało.


Widać, że CDP się wycwaniło, bo zawsze przy pre-orderze pisało Gwarancja otrzymania na dwa dni przed premierą. Chyba po tej akcji z wysyłką Wiedźka to po prostu zmienili. Co do daty to byłem święcie przekonany, że pisało 22 listopada, a teraz jest "Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 29 listopada 2007" :(
CDP zaczyna tracić w moich oczach coraz więcej, podejrzewam, że nie tylko w moich... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu przyszła odpowiedź na mojego maila z pytaniem o empikowe 1.6...
"Patch 1.6 do empikowej wersji Heroes of Might and Magic V powinien pojawić się do końca tego miesiąca."
Hyhy, trzymam za słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 09:32, greg_f napisał:

Widać, że CDP się wycwaniło, bo zawsze przy pre-orderze pisało Gwarancja otrzymania na dwa
dni przed premierą. Chyba po tej akcji z wysyłką Wiedźka to po prostu zmienili. Co do daty
to byłem święcie przekonany, że pisało 22 listopada,


Jeżeli nawet to tylko chwilę, ja jak zobaczyłem datę a było to jakieś 2 tygodnie prze 8 Listopada to już była data 29.11.07

Dnia 19.11.2007 o 09:32, greg_f napisał:

a teraz jest "Dostępność: pre-order, planowana
wysyłka: 29 listopada 2007" :(
CDP zaczyna tracić w moich oczach coraz więcej, podejrzewam, że nie tylko w moich... :(


Może stracić wiecej, ponieważ w Czechach wychodzi 13.12.2007 a oni zawsze herosów mieli(nie wiadomo czemu) wcześniej niż my, więc jak na świeta będzie premiera to się nie zdziw(może w ogóle nie w tym roku w końcu do końca roku już mało czasu zostało :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja myślę, że jednak będzie 29 listopada. Od kilku dni Hordy weszły do oferty Merlina, więc podejrzewam, że dostali "oficjalny" cynk od CDP, że właśnie wtedy... Bo Merlin nie ma tak, że jak się jakaś gra u dystrybutora pojawia w pre-orderze to tam od razu też.... No ale czas pokaże na ile moja teoria jest prawdziwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 10:33, Rosomk napisał:

Na grach online jest już kompletny poradnik.Radzę przeczytać teraz bo po premierze trzeba będzie
za niego płacić 11 złotych. http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=693.


To już tak drogo jest? Zapiszę każdą podstronę z osobna i przeczytam po premierze, żeby nie psuć sobie zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:35, ChrisBgnr napisał:

Hmmm a ja myślę, że jednak będzie 29 listopada. Od kilku dni Hordy weszły do oferty Merlina,
więc podejrzewam, że dostali "oficjalny" cynk od CDP, że właśnie wtedy... Bo Merlin nie ma
tak, że jak się jakaś gra u dystrybutora pojawia w pre-orderze to tam od razu też.... No ale
czas pokaże na ile moja teoria jest prawdziwa...

Ja myślę, że wszystko jest możliwe, a CDP nic nie potwierdza(jak zawsze zresztą, więc nigdy nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować