Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 12:07, nazgul47 napisał:

Tak sobie myślę... może z powodu przesunięcia premiery na otarcie łez CDP wypuści edycję kolekcjonerską?
Fajnie by było...


Obawiam się, że na takie coś nie ma najmniejszych szans. Wątpliwe nawet, że dostaniemy jakąkolwiek rekompensatę za tak długie czekanie. Ale powiem szczerze, że po początkowej furii już zobojętniałem - na szczęście mam ciekawsze zmartwienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:18, Rafal G napisał:

Obawiam się, że na takie coś nie ma najmniejszych szans. Wątpliwe nawet, że dostaniemy jakąkolwiek
rekompensatę za tak długie czekanie. Ale powiem szczerze, że po początkowej furii już zobojętniałem
- na szczęście mam ciekawsze zmartwienia;)


Dokładnie: w kwestii pierwszej i drugiej. Dostaniemy pewnie o "zaskakująco bogate oraz przerażająco ekskluzywne 5 Wpln więcej!!" i tyle. A ja juz stwierdziłem że nie zamierzam się przejmować: szkoda mi życia na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeśli sie powtażam bo szczerze mówie że nie pamiętam czy o tym już wspominałem, ale czy w ToE będzie specjalny znak bohatera (czy coś podobnego ;p) możliwy bez jakiś dodatkowych kosztów lub rejestracji. Bo w podstawce i kuźni trzeba było mieć ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:34, Szkarłatny Wilk napisał:

Sorki jeśli sie powtażam bo szczerze mówie że nie pamiętam czy o tym już wspominałem, ale czy
w ToE będzie specjalny znak bohatera (czy coś podobnego ;p) możliwy bez jakiś dodatkowych kosztów
lub rejestracji. Bo w podstawce i kuźni trzeba było mieć ek

W demie ToE jest taka opcja, więc myślę, że w pełnej wersji też będzie(jeśli w ogóle polska wersja wyjdzie ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:34, Szkarłatny Wilk napisał:

Sorki jeśli sie powtażam bo szczerze mówie że nie pamiętam czy o tym już wspominałem, ale czy
w ToE będzie specjalny znak bohatera (czy coś podobnego ;p) możliwy bez jakiś dodatkowych kosztów
lub rejestracji. Bo w podstawce i kuźni trzeba było mieć ek



No jest, w Full wersji TotE nie trzeba mieć zainstalowanej podstawki w wersji EK, ślad jest już dostępny tak jak w demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 23.11.2007 o 20:32, Shadow SSJ Warrior napisał:

jakoś do niemieckiego nigdy zapędów nie miałem to jedtynty yyp języka
jaki omijam szerokim łukiem;)


Ja sie uczyłem niemieckiego, nie jest taki zły. Niemcy tez potrafią dobrą grę zrobic jak Gothic 1 czy 2, chociaż nasza lokalizacja mi naprawde odpowiadała w tej grze i chyba oryginału nie chciałbym widzieć ;)

Dnia 23.11.2007 o 20:32, Shadow SSJ Warrior napisał:


Skoro odchodzimy od tematu powiem tak, przez 1 rok uczyłem ludzi jazdy konnej i musiałem im
tłumaczyć wszystko co i jak bezwzględu czy to anglicz czu ukrainiec :)


[...]

Dnia 23.11.2007 o 20:32, Shadow SSJ Warrior napisał:

Gdyby mnie ciagneło do Heroes V ToE też bym już sobie kupił wersję europejska;) ale na dzień
dzisiejszy mam wiele pracy i niestety nie mam nawet czasu spotykać się ze znajomymi:(


Ja na ToE czekam, chociaż mnie demko nie bardzo wciągnęło, może dlatego że nastawiłem się iż lepiej poczekać na pełną wersję polską i sobie spokojnie zagrać ze zrozumieniem kampanii i wszystkich nowych skilli oraz poznać nowe jednostki spokojnie i po koleji, gdyż przesycenie demem odbiera sadysfakcję z pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:52, Bosper napisał:

Ja sie uczyłem niemieckiego, nie jest taki zły. [...]

Nio widzisz, a ja jakos się nigdy nie uczyłem, za to widziałem jak brat kaleczy ten język i jakoś tak wyszło;)

Dnia 24.11.2007 o 22:52, Bosper napisał:

Ja na ToE czekam, chociaż mnie demko nie bardzo wciągnęło [...]

Mnie demko, również nie wciągneło, narazie HV jeżeli chodzi o grę to odsunąć muszę:( Zbyt dużo pracy mam, więc na mam jak go wygospodarować na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:47, Ostrowiak napisał:

Czym w ogóle jest ten "specjalny ślad bohatera", dymem unoszącym się w zależności od ilości
wojska? Jeśli tak, to ja mam to w zwykłej DVD :P


Specjalny ślad bohatera to specjalna podstawka bohaterów (taka niebieska), dostępna w wersji EK lub standardowo w TotE. Natomiast to, o czym mówisz, to ślad (dym, kurz, motyle, "ogień" w zależności od frakcji), który rozciąga za sobą bohater z (dość) mocną armią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:39, DiDivor napisał:

> Czym w ogóle jest ten "specjalny ślad bohatera", dymem unoszącym się w zależności od ilości

> wojska? Jeśli tak, to ja mam to w zwykłej DVD :P

Specjalny ślad bohatera to specjalna podstawka bohaterów (taka niebieska), dostępna w wersji
EK lub standardowo w TotE. Natomiast to, o czym mówisz, to ślad (dym, kurz, motyle, "ogień"
w zależności od frakcji), który rozciąga za sobą bohater z (dość) mocną armią :)


Czyliże ten specjalny ślad bohatera ma być dostępny w TotE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem, ale w Hordach specjalny działał tak po prostu nie będzie - trzeba by mieć zainstalowaną EK podstawki - bez niej zwyczajnie nie będzie można wybrać tej opcji. Na tej samej zasadzie działał w Kuźni.
Byłoby bardzo nieładnie ze strony UBI gdyby udostępnili go dla wszystkich. W końcu po coś EK była zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Heroes Community pojawiły się pierwsze mody do TotE, oto ciekawsze z nich:
Drzewiec:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24178
Odblokowanie Kampanijnych Bohaterów:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24168
Bardziej Czerwony, Czerwony Smok
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24204

Wprawdzie u nas jeszcze nie ma TotE, ale mody można już ściągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję empikową. Spatchoweałem do 1.5 Nie ma patcha do wersji 1.6
Wiadomo kiedy będzie, albo czy można jakoś inaczej grę spatchować? Chętnie bym pograł przez neta, a bez nowej wersji się nie da...
Aha. Jeszcze jedno. Gdzie w wersji empikowej jest kod internetowy, bo ja zapomnialem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na dzień dzisiejszy patcha nie ma, nie wiadomo kiedy będzie, a w inny sposób spatchować się nie da. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Prędzej czy później muszą ten patch udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz was przestraszę... nudząc się strasznie zacząłem układać sobie pasjansa. Zadałem pytanie: Czy TotE wyjdzie w styczniu, czy później? Wyszło mi że wyjdzie z większym opóźnieniem....

Rafal G: Raczej później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:51, nazgul47 napisał:

Rafal G: Raczej później :P


Pewnie masz rację, ale jak to mówią - nadzieja umiera ostatnia;) Ja przynajmniej mam EK więc patche empikowe mnie nie martwią - kiedy się ukaże muszę jedynie link dorzucić do posta przypiętego;)
Co zmienia faktu, że CDP po raz kolejny udowadnia swój "profesjonalizm"...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. O patchu już wiem. Teraz chciałbym jeszcze tylko wiedzieć gdzie jest w wydaniu empikowym kod internetowy. Potrzebuję go, a nie wiem gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:06, Gimex14 napisał:

OK. O patchu już wiem. Teraz chciałbym jeszcze tylko wiedzieć gdzie jest w wydaniu
empikowym kod internetowy. Potrzebuję go, a nie wiem gdzie jest...


Pewnie tam gdzie u wszystkich - tu edycja empikowa niczym się nie wyróżnia:) Z tyłu instrukcji (na tylnej okładce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować