Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 16:02, adam pl napisał:

> > LInk do betapacka:
> >
> > http://rapidshare.de/files/13386082/betapack-en.exe.html
> co ten pack dokladnie poprawia?
Beta pack poprawia troche błędów,wgrywa menumod i przetłumaczenie grę na język czeski


te czeski spolszczenie to można usunąć i bedzie menu w angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:49, alibi100 napisał:

> > > LInk do betapacka:
> > >
> > > http://rapidshare.de/files/13386082/betapack-en.exe.html
> > co ten pack dokladnie poprawia?
> Beta pack poprawia troche błędów,wgrywa menumod i przetłumaczenie grę na język czeski


te czeski spolszczenie to można usunąć i bedzie menu w angielskim

Napewno sie do ale bedziesz musial sobie beckup tych plików z tekstem zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:25, skyler napisał:

Ubisoft będzie musiał się napocic żeby zdążyć albo nie będą się męczyć tylko przesuną premierę


Na razie najprawdopodobniejsza jest połowa maja.
Podejrzewam że termin premiery zostanie podany na miesiąc-półtora przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Ciekawi mnie czy Cdprojekt postara sie nie skopac gry pod wzgledem technicznym przy spolszczaniu gry w tej edycji i wydanych w przyszlosci (tanich) reedycjach, bo ja mam H3 + AB z wydania Extra Gra Wielkie Hity i w edytorze map nie mozna wybrac listy artefaktow np przy nagrodzie za misje, czy evencie, bo
tam gdzie powinna byc lista artefaktow to lista jest pusta.
Zas w angielskim H3 lista artefaktow jest.W polskim SoDzie tez nie tego problemu.


[URL= http://img152.imageshack.us/my.php?image=edytorartefakty38ez.jpg][IMG] http://img152.imageshack.us/img152/6404/edy torartefakty38ez.th.jpg[/IMG][/URL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanko do was założyciele tej srony ile macie egzemparzy limitowanej edycji kolekcjonerskiiejHEROSA 5. moze jej zabraknąc? bo ja ja zamowiłem u was i chcę wiedzieć że na 100% mi przyjdzie plz odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chocby byl i 5 minutowy to wrzuc. Ja tam wchlone wszystko co HoMMem zwiazane ;). Dzieki Antzuch za filmik, bo sie przyda xD. P.S. Dobra beta nie jest (tak do konca) zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ururam Tururam - wiemy że jesteś oficjalnym helperem jesli chodzi o Heroes V , ale czy bylaby szansa żebyś troche polobbował wprowadzenia w grze możliwości doboru budowli i jednostek dostepnych w miastach??? - tzn. moze nie w skali jak to było w ''Heroes 4'' że jest wybor "albo albo" w przypadku kazdej jednostki - ale sporadycznie, na przykład - w Haven: aby był wybór miedzy "Łucznikiem/Królewskim Łucznikiem" ze zdolnością obszarowego obszaru(także w ulepszonej wersji), a "Kusznikiem/ul. Kusznikiem" który miałby lepszy pancerz, uderzałby mocniej - ale za to mial mniejsza inicjatywe i nie miał możliwości ostrzału obszarowego ( w przypadku Necropolis wybór między Black Knightem/Death Knightem a Zjawą/Upiorem itd.) wiem ze to pierdułki... ale dają wieksze poczucie wpływu na gre, a przy tym zwykle właśnie takie szczegóły dają klimat grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 19:47, hubal102 napisał:

Pytanie do Ururam Tururam - wiemy że jesteś oficjalnym helperem jesli chodzi o Heroes
V , ale czy bylaby szansa żebyś troche polobbował wprowadzenia w grze możliwości doboru budowli
i jednostek dostepnych w miastach??? - /.../


Pytanie nie do mnie, ale... takie coś jest chyba nie możliwe do wprowadzenia na takim etapie na jakim już jest tworzenie HV. Betatesty i zbliżająca się premiera. W końcu jeśli miałby być wybór między dwiema jednostkami to i z dwóch różnych budynków. Dochodzi więc tworzenie nowych modeli budynków i wpasowanie ich w wygląd miasta. A do tego nowe tekstury i wsadzenie tego wszystkiego do gry na etapie gdy przebiega już właściwie tylko poprawianie tego co jest. No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You have requested the file Hyper.heroes.by.Antzuch.part1.rar (80457664 Bytes). This file has been downloaded 1 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Your IP-address xxxxxxxxxxxx1 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

hej no co jest do cholery?? chce sciągnac a tutaj takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do bety- czy w trybie hot seat (mam moda i packa) jest w ogole mozliwosc zeby komputer sie ruszal? bo ktos pisal ze gral z komputerem a u mnie w becie jego ruchy trwaja chwilke i nic nie robi.. cos u mnie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIEMQA to jeszcze raz ja mam pytanie co do polskiej wersji herosa V. czy jak ja kupie to po uruchmieniu bedę mógł odrazu zagrać na internecie czy bedę musial zainstalować jakieś patche??,łatki???jak tak to plz podajcie mi strony z nimi bo zalezy mi na graniu w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować