Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 22:31, Revenant napisał:

Mógłby ktoś to na ftp rzucić albo jakiś alternatywny serwer niż rapid?

jak sciagne to na moja strone wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 21:32, Chester001 napisał:

You have requested the file Hyper.heroes.by.Antzuch.part1.rar (80457664 Bytes). This file has
been downloaded 1 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Your IP-address xxxxxxxxxxxx1 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

hej no co jest do cholery?? chce sciągnac a tutaj takie coś :/

Myślę, że przyczyną tego jest, któryś z tych punktów:
1. Już coś ściągasz przez rapidshare.de
2. Jesteś w sieci lokalnej i ktoś inny będący w tej sieci korzysta z rapidshare.de
3. Ktoś nielegalnie podłączony pod Twoje połączenie internetowe korzysta z rapidshare.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 23:12, xtoff napisał:

> Mógłby ktoś to na ftp rzucić albo jakiś alternatywny serwer niż rapid?
jak sciagne to na moja strone wrzuce :)


O byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 23:14, windows00 napisał:

> You have requested the file Hyper.heroes.by.Antzuch.part1.rar (80457664 Bytes). This file
has
> been downloaded 1 times already.
> IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!
> > > Your IP-address xxxxxxxxxxxx1 is already downloading a file. You have to wait until it
is finished.
> > > hej no co jest do cholery?? chce sciągnac a tutaj takie coś :/
Myślę, że przyczyną tego jest, któryś z tych punktów:
1. Już coś ściągasz przez rapidshare.de
2. Jesteś w sieci lokalnej i ktoś inny będący w tej sieci korzysta z rapidshare.de
3. Ktoś nielegalnie podłączony pod Twoje połączenie internetowe korzysta z rapidshare.de


załużmy zemam nr 3 co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 23:32, Chester001 napisał:

załużmy zemam nr 3 co mam zrobic ?

Najlepiej skontaktować się z dostawcą internetu albo administratorem sieci. Oni na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz zanim to zrobie to musze Ci powiedziec ze ja mam dwa IP w swoim kompem... jak zakąłdam hosta w heroes to mam IP zaczynajace sie od 172..... a na raipidzie i niektórych stronach.. i chyba w GTA mam ip zaczynajace sie od 212 .. czy to coś ma wspólnego z zewnetrzynym IP i wweewenetrzym ze niby jedno z tych IP jest mojego dostawcy a drugie moje i one sie coś tam no nie wiem... kto mi to wyjaśni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy zeby grac na plolskiej wersji w heroa 5 na necie to trzeba będzie miec jakies poatche jak coś to jakie plz podajcie albo łatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 22:04, karlyk napisał:

mam pytanie co do bety- czy w trybie hot seat (mam moda i packa) jest w ogole mozliwosc zeby
komputer sie ruszal? bo ktos pisal ze gral z komputerem a u mnie w becie jego ruchy trwaja
chwilke i nic nie robi.. cos u mnie nie tak?


Tak, to jeden z problemów moda. Nie rusza się nie buduje, nie robi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 08:24, Chester001 napisał:

a wiesz zanim to zrobie to musze Ci powiedziec ze ja mam dwa IP w swoim kompem... jak zakąłdam
hosta w heroes to mam IP zaczynajace sie od 172..... a na raipidzie i niektórych stronach..
i chyba w GTA mam ip zaczynajace sie od 212 .. czy to coś ma wspólnego z zewnetrzynym IP i
wweewenetrzym ze niby jedno z tych IP jest mojego dostawcy a drugie moje i one sie coś tam
no nie wiem... kto mi to wyjaśni??


IP od 212 to zazwyczaj numery IP dostawcy internetu wspólne dla większości użytkowników w siecie, a ten od 172 to ten przypisany twojemu kompowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:49, alibi100 napisał:

> > > LInk do betapacka:
> > >
> > > http://rapidshare.de/files/13386082/betapack-en.exe.html
> > co ten pack dokladnie poprawia?
> Beta pack poprawia troche błędów,wgrywa menumod i przetłumaczenie grę na język czeski


te czeski spolszczenie to można usunąć i bedzie menu w angielskim

sorry za post nie na temat ale nie mogłem się powstrzymac
czeskie spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 10:51, Therror napisał:

> mam pytanie co do bety- czy w trybie hot seat (mam moda i packa) jest w ogole mozliwosc
zeby
> komputer sie ruszal? bo ktos pisal ze gral z komputerem a u mnie w becie jego ruchy trwaja

> chwilke i nic nie robi.. cos u mnie nie tak?

Tak, to jeden z problemów moda. Nie rusza się nie buduje, nie robi nic.


Nietyle problem ile po prostu odlaczenie AI. UBI robi to specjalnie, bo testujac bete wcale nie testujemy przeciez AI kompa ;). Komp jest wylaczony po to zeby szybciej grac, a dzieki temu sprawdzic wiecej w krotszym czasie. P.S. AI jak juz wiekszosc na pewno zauwazyla wylaczone jest tylko w rozbudowie, ruchach etc. ...... po prostu w trybie kompowego gracza.

A do ludzi ktorzy mieli problemy z mapa - mapa ani sie nie zmniejsza ani nie powieksza. To powrot do mapy zaleznej od wielkosci armii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:10, Chester001 napisał:

to jak ja mam "przekonac" raipida ze ja nic nie sciągam od niego...


Dwa wyjścia:
1. Kontakt z administratorem.
2. Próbuj to ściągać o dziwnych godzinach, np o 3 w nocy, albo o 5 rano :) Może nikt wtedy nie będzie też tego chciał ściągać z Twojej sieci i będziesz miał wolny dostęp.

pozostaje jeszcze strona http://homm5.xt.pl/ tam jest udostępniony ten filmik też na innym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejżałem ten filmik. Chyba jestem spokojny co do podkładanych głosów. Zato tłumaczenie jest złe. Na takim programie jak Hyper mówią Niebiosa zamiast Przystań! Lol. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wsystkich. Mam dwie małe prośby... Mam problem bo nie moge wgrac tego "single playera", a próbowałem z 1000 razy. Czy byłby ktoś tak miły i zechciałby przesłać mi ten pliczek? Byłbym naprawde bardzo wdzięczny.

OK to była jedna prośba a teraz czas na tą drugą. Nie licze, że ktoś ją spełni, ale zawsze warto spróbować. Czy ktoś ma poprawionego językowo "betapacka"? Nie wiem z jakich przyczyn, ale nie udaje mi się ściągnąć nawet w czeskiej wersji. Z góry dziekuje wszystkim, którzy się zainteresują moją sprawą.

Wszystko można wysyłać na: many88@o2.pl lub luzik_88@o2.pl

Jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować