Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

a ja chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić żeby przetestować tę gre. albo dorwac jakies działające key''sy do niej, pliz pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy dobrze skumalem ale w betpacku jest 15 nowych map i kilka bledow poprawionych ale jest przekabacone na jezyk czeski czyli nazwy potworów, budynkow itp beda po czesku a nie po angielsku?
jesli tak to czy ktos wie jak pominac tom ,,czeskowizacje" (przekabacenie na jezyk czeski) jakby byl ktos tak mily i wytlumaczyl mi jak to zrobic (jesli oczywiscie mozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:23, rafal1310 napisał:

a ja chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić żeby przetestować tę gre. albo dorwac jakies działające
key''sy do niej, pliz pomocy!!!


z kluczami może być problem bo już dwa rzuty zeszły z fileplanet i nie zanosi się na następne. ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:39, Xardas33 napisał:

ja nie wiem czy dobrze skumalem ale w betpacku jest 15 nowych map i kilka bledow poprawionych
ale jest przekabacone na jezyk czeski czyli nazwy potworów, budynkow itp beda po czesku a nie
po angielsku?
jesli tak to czy ktos wie jak pominac tom ,,czeskowizacje" (przekabacenie na jezyk czeski)
jakby byl ktos tak mily i wytlumaczyl mi jak to zrobic (jesli oczywiscie mozna)

menu jest po czesku cala reszat inglisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem filmik. Linda jest normalnie bezczelny-ale za to go lubię.I nie kłamał jak Małgosia Foremniak że będzie grał w heroesa-ale tej kobiecie wybaczę wszystko. no i Tatiana...cud. Szkoda że Zbora nie pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubic Linde nie wystarczy - ten chlop to aktorski (polski) mesjasz ;). Aczkolwiek szkoda ze ni pogra w HoMMa.... Czyzbym tylko ja byl pewny ze ten "jakis zly facet" to Agrael? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 09:12, Denitrian napisał:

Lubic Linde nie wystarczy - ten chlop to aktorski (polski) mesjasz ;). Aczkolwiek szkoda ze
ni pogra w HoMMa.... Czyzbym tylko ja byl pewny ze ten "jakis zly facet" to Agrael? xD

Wejdź na strone homm5.gram.pl i na samym dole zmień na archiwum żeby było 2 no i na samej górze bedziesz miał rospiskę kto jest kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem filmik - po prostu szkoda słów. Jedynie Okupnik wypadła jako tako. Foremniak jeszcze przeżyję, ale Linda spartolił sprawę. Coś mi się wydaje, że obszerniejszą wersję tego filmu CDP zaserwuje nam w Edycji Kolekcjonerskiej. Jak dla mnie to zniechęta do EK, a nie zachęta.

Wciąż nie otrzymałem odpowiedzi od CDP na pytanie:
czym różni się ROZSZERZONA INSTRUKCJA (Ed.kol.) od OBSZERNEJ INSTRUKCJI (Ed. stand.)?

chodzi mi o ilość stron, co jest w jednej a czego nie ma w drugiej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 12:19, moonman napisał:

Obejrzalem filmik - po prostu szkoda słów. Jedynie Okupnik wypadła jako tako. Foremniak jeszcze
przeżyję, ale Linda spartolił sprawę.


E? Dlaczego? Teraz może być takie wrażenie, bo widzisz aktorów, ich gesty itd. W grze będzie napewno o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 19:47, hubal102 napisał:

Pytanie do Ururam Tururam - wiemy że jesteś oficjalnym helperem jesli chodzi o Heroes
V , ale czy bylaby szansa żebyś troche polobbował wprowadzenia w grze możliwości doboru budowli
i jednostek dostepnych w miastach???


Na to jest już za późno. Kwestia miast i jednostek w nich jest zamknięta definitywnie od ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a wiecie może czy do tych herosów 5 jako prezent dodają podstwakę 3, czy 3 razem z dodatkami? Bo właśnie miałem kupić sobie trójkę, ale jak ma być dodana do piątki razem z dodatkami to się nie opłaca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 13:35, misioo napisał:

Ej a wiecie może czy do tych herosów 5 jako prezent dodają podstwakę 3, czy 3 razem z dodatkami?
Bo właśnie miałem kupić sobie trójkę, ale jak ma być dodana do piątki razem z dodatkami to
się nie opłaca ;]


do h5 będzie dodana homm3 - odrodzenie erathii czyli tylko podstawka bez dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Bo gdzieś wyczytałem że ma być dodana złota edycja, w więc jak mniemam z dodatkami. Ale nie pamiętam gdzie to wyczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:10, misioo napisał:

Jesteś pewny? Bo gdzieś wyczytałem że ma być dodana złota edycja, w więc jak mniemam z dodatkami.
Ale nie pamiętam gdzie to wyczytałem...


http://homm5.gram.pl/index.php?subaction=showfull&id=1137165883&archive=&start_from=&ucat=&
tutaj nic nie pisze o złotej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:10, misioo napisał:

Jesteś pewny? Bo gdzieś wyczytałem że ma być dodana złota edycja, w więc jak mniemam z dodatkami.
Ale nie pamiętam gdzie to wyczytałem...


masz koleś nieaktualne informacje. do herosów 5 będzie dodane HoMM 3 Odrodzenie erathii (bez żadnych dodatków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 13:13, Ururam Tururam napisał:

> Pytanie do Ururam Tururam - wiemy że jesteś oficjalnym helperem jesli chodzi o
Heroes
> V , ale czy bylaby szansa żebyś troche polobbował wprowadzenia w grze możliwości doboru
budowli
> i jednostek dostepnych w miastach???

Na to jest już za późno. Kwestia miast i jednostek w nich jest zamknięta definitywnie od ponad
pół roku.


Chociaż programiści żałują, że nie stworzyli do końca dobrego systemu magii i umiejętności - tak jak mówią na filmie, że bohaterowie dobrych stron mogą uczyć się czarnej magii i na odwrót. Myślę, że ewentualny dodatek/dodatki będą zawierały nie tylko nowe jednostki, miasta, ale także polepszały cały system gry, jakto jest w przypadku WoW, GW, DoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi jeszcze raz te linki zkórych mozna sobie sciągnąc te łatki do heroa < stępień -oko> coś mi tu smierdzi okiem > a tak na serio to plz podajcie mi linki do tych patch wszytskie jakie zancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować