Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

z Didivorem prowadzimy bardzo bliska wspolprace nad nofficialem (od pierwszej wersji) wiec sie nie mart - wszystko zostalo uwzglednione...

unofficial patch 3.0A zostanie wlaczony w calosci do oficjalnego patcha 3.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam informację: W drugiej misji kampanii orków każdy z dołączających do nas bohaterów ma na imię "NoName". Liczę (mam nadzieję?), iż zostanie to poprawione w patch''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:26, nazgul47 napisał:

Mam informację: W drugiej misji kampanii orków każdy z dołączających do nas bohaterów
ma na imię "NoName". Liczę (mam nadzieję?), iż zostanie to poprawione w patch''ach.


Jeśli możesz, nazgul47 daj screena i udostępnij Save''a, bo obecnie w kampanię nie gram ;) Jeśli to zrobisz, to na pewno pomożesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cdp/ubi ostro pogrywa... najpierw tyle czekania... a teraz spolszczenie morthego nie zostalo ujete... poradnik tylko w ZE...

ale moglo byc zawsze gorzej ...np. jak w przypadku h4 - brak multiplayera po premierze :))
nie wiem czy miłośnicy innych serii byli tak wystawiani na próby :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazgul47, wyślij Save na www.sendspace.com i daj tu linka.

Udało mi się na szybkości odpalić wskazaną przez ciebie kampanię z konsoli kodów i bohaterka, którą mam na początku, Kunji, miała swoje imię normalnie napisane. Nie wiem, jak reszta ekipy, dlatego potrzebuję save ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za DoublePosta, ale opcja Edit na tym forum jest jakaś dziwna i po czasie znika :( Błąd wskazany przez nazgula udało mi się naprawić, po prostu Ubi lub CDP zgubiło pliki z imionami bohaterów, więc gra, nie mogąc znaleźć pliku wstawiała NoName. Wystarczyło dorobić te pliki i już powinno wszystko działać, ale na wszelki wypadek czekam na savey od nazgula, by upewnić się na 100%, czy wszystko będzie działać :)

I po raz kolejny trzeba pochwalić Nival za wspaniały język oparty na XMLu, w którym stworzono wszystko w grze, dzięki czemu gracze mogą sami grę poprawiać lub tworzyć, a jedyne co potrzebne to Notatnik i TotalCommander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak milo ze potrafisz to wszystko zrobic ;)

tutaj jeszcze jeden maly bug - nie zgadzaja sie opisy (talent vs zdolnosc :/ )
oraz sama zdolnosc w opisie

20080202123043

20080202123147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:24, moonman napisał:

poradnik do Dzikich Hord???


ja mam "zwykłe" Hordy i tam była tylko instrukcja


Tak. Jest poradnik do "Dzikich Hord".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już przeszedł drugą kampanię w Dzikich Hordach? Mam problem z misją drugą. Dotarłam do trzech bohaterów , do dwóch pozostałych nie mogę. Proszę o wskazówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że...
Ukończyłem podstawową wersję (mam EK) na bardzo
fajnych statach (prawie każda postać ma wszystkich atrybutów
po 40+), ale mi się save''y znikły z dvd, którego zrobiłem przed
formatem (BurnerXP - giń wstrętny programie!). No tak więc
nie mam fajnych postaci i jakoś mój zapał osłabł. Ale po dłuższym czasie
zastanawiam się czy jak zainstaluję kuźnie przeznaczenie, a potem dzikie
hordy to czy będę mógł grać w nowe kampanie bez przechodzenia tych
podstawowych? I czy ewentualnie jak w tych nowych kampaniach
są stare postacie (Godryk, Zefir itd.) to czy będą one zaczynały
od 1 lvl? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania w każdej części jest niezależna. Nie musisz mieć ukończonej kampanii podstawowej, żeby grać w Kuźnię - musisz mieć tylko zainstalowaną podstawkę. Do Hord nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej części. A bohaterowie z umiejętnościami, które im nabiłeś, nie przechodzą do kampanii w kolejnych dodatkach. Postać, którą znamy z wcześniejszych kampanii, jest rozwinięta automatycznie - ma określony poziom i talenty, niezależnie od tego, jak grałeś w innych częściach. Może mówię trochę zawile, więc reasumując: nie musisz mieć save''a z kampanią podstawki, żeby grać w Kuźnię; postać nie przechodzi do innych kampanii, zaczynasz z określonymi talentami - możesz je zmienić u nauczyciela pamięci(tylko w Dzikich Hordach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 17:10, elka111 napisał:

Czy ktoś już przeszedł drugą kampanię w Dzikich Hordach? Mam problem z misją drugą. Dotarłam
do trzech bohaterów , do dwóch pozostałych nie mogę. Proszę o wskazówki!!!

Gdyż jeden znajduje się na wyspie(trzeba tam dopłynąć statkiem, nie ma portalu), na północnym wschodzie(powinien być tam bohater lochów(przed garnizonem), którego będziesz musiała pokonać). Tam znajdziesz wodza kolejnego klanu, a żeby dostać się do ostatniego wodza(w mieście na wyspie) musisz zbudować statek i popłynąć na południe, aż będzie dało się wysiąść i znajdziesz ostatniego wodza.

Trochę to zawiłe wiem, sam miałem problem szczególnie z ostatnim wodzem do którego nie mogłem dotrzeć, ale się w końcu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mieście była stocznia? Nie zauważyłem. Kupiłem amulet i okręt po prostu przywołałem. Jedyny problem miałem ze znalezieniem brzegu. Jest to tylko mały skrawek na południowym krańcu wyspy, który ciężko wypatrzeć... przynajmniej w moim przypadku :p

BTW. Wczoraj ukończyłem Dzikie Hordy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:44, Lfdracon napisał:

W mieście była stocznia? Nie zauważyłem. Kupiłem amulet i okręt po prostu przywołałem.
Jedyny problem miałem ze znalezieniem brzegu. Jest to tylko mały skrawek na południowym
krańcu wyspy, który ciężko wypatrzeć... przynajmniej w moim przypadku :p

BTW. Wczoraj ukończyłem Dzikie Hordy! :D

Jest brzeg do wsiadania zaraz koło miasta na wyspie(północny, wschód) i da się tam wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pragnę poinformować, że prace nad Unofficial Patchem v3.0A dobiegły końca i patch zostaje wydany szerokiej społeczności graczy. Teraz można powiedzieć, że Dzikie Hordy są najlepiej zlokalizowaną wersją Heroes V, jaka kiedykolwiek została wydana. Wykonana praca przez ludzi pracujących nad projektem była gigantyczna, o czym świadczy poprawienie ponad 3100 plików (!!!).

Patch usuwa naprawdę niesamowitą ilość błędów i pozwala cieszyć się rozgrywką. Błędy, których niestety w Hordach jest tradycyjnie bardzo dużo zostały myślę skutecznie wytępione. Jeśli jednak jakieś znajdziecie, napiszcie tu o tym. :) Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was do pobierania, grania i testowania:

http://members.lycos.co.uk/homam/download.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 17:06, DiDivor napisał:

/.../


Nareszcie! Najmilsza chwila dzisiejszego dnia. :)
Biorę się za testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie:) Miejmy nadzieję, że już kolejne błędy się nie pojawią...

Jest jednak jeszcze druga strona medalu. Kto w CDP dopuścił do tego, że aż tyle trzeba było poprawiać?! Ponad trzy tysiące plików to ilość zatrważająca, jak na firmę, która uważa się za lidera na rynku gier w Polsce...

Podziękowania i ukłony dla ekipy UO patcha za Waszą pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować