Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Co do poradnoka rto można jeszcze być abonentem Neostrady, wejść na Nesotrada World, i sprawidzć czy nie ma tam poradnika do DK. Poradnioki tam zamieszczone sią całkowicie legalne, jak na wielką firmę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:33, Bayuer napisał:

Poradnik znajdziesz na gry-online.pl. Ale będziesz musiał za niego zapłacić. Alternatywny
sposobem dla ubogich jak zwykle są torrenty... Na jakimś widziałem ten poradnik.

pozdrawiam


A tam odrazu torrenty czy tam GOL...kiedys znalazlem (gram w ToE od premiery tj jakos od listopada 2007) calkiem przyjemny poradnik na gry.wp ale mie korzystalem z niego bo to nie w moim zwyczaju wiec nie wiem jakiej jest jakosci ale polecam dla lazy graczy ;)
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,27,12571,1226&ticket=3939591335672862W7 9P9sxqNquTU7Cwucbe3gFgisGXdyLn7yYkUTv4Syiuje58tnkOLMHXlN5Cf49NnHfK%2BUVVghQyrPGu8zDz LR71MRRySm521r7qX4fivL94cgCrM9juCCcIqBeaxCYe

enjoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:10, SimoNeeN napisał:

gram w ToE od premiery tj jakos od listopada 2007


Tyle że ta gra w Polsce wyszła w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:27, Lfdracon napisał:

> gram w ToE od premiery tj jakos od listopada 2007

Tyle że ta gra w Polsce wyszła w styczniu...


Mógł sprowadzić z Zagranicy tak jak ja, albo Download z To*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kampanią w podstawowym Heroesie. Chciałem zacząc grac od nowa i już byłem w piątej misji pierwszej kampanii, ale występje tu pewien bug. Jak grałem kiedyś to po zdobyciu miasta, wróg atakował mnie po 3-4 dniach, teraz mineły mi już 2 miesiące i Agraela nawet nie widac. Czy wszystko jest w porządku?? Jeśli tak to ile mam czekać?? Jeśli nie to jak to naprawic??

PS. Jeśli ten problem był już poruszany na forum to najmocniej przepraszam, ale za dużo stron jest do przeszukania. Dziękuje za wyrozumiałość

PS2. Mam wersje 1.6, jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam w tej misji trzeba przejść na drugą stronę rzeki, korzystając z Butów Lewitacji (czy jakoś tak;)) i dopiero wtedy zaatakuje Agrael. Miasta atakować nie może ze względu na zniszczony most;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:56, Rafal G napisał:

O ile dobrze pamiętam w tej misji trzeba przejść na drugą stronę rzeki, korzystając z
Butów Lewitacji (czy jakoś tak;)) i dopiero wtedy zaatakuje Agrael. Miasta atakować nie
może ze względu na zniszczony most;)


Tą misje juz przeszedłem ;] Chodziło mi o następną misję, w której Izabela jest w więzieniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 14:26, juzio07 napisał:

Tą misje juz przeszedłem ;] Chodziło mi o następną misję, w której Izabela jest w więzieniu
;]


W taki razie to jakiś błąd gry. Pierwszy atak demonów powinien nastąpić w kilka dni po zajęciu miasta. Niestety jedynym rozwiązaniem tego problemu jest rozegranie misji od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 12:46, juzio07 napisał:

Mam wersje 1.6, jakby co


Ja polecam rozegrać kampanię na patchu 1.5 bo 1.6 wprowadza kilka bugów, np. nie można wchodzić do świątyń bo komputer nie skończy ruchu (uciążliwe w 1 misji inferno) i zmian utrudniających zaliczenie wszystkich celów misji (zmiana systemu nekromancji utrudnia zdobycie wymaganej liczby szkieletów w kampanii nekromantów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:48, Nufiko napisał:

> Mam wersje 1.6, jakby co

Ja polecam rozegrać kampanię na patchu 1.5 bo 1.6 wprowadza kilka bugów, np. nie można
wchodzić do świątyń bo komputer nie skończy ruchu (uciążliwe w 1 misji inferno) i zmian
utrudniających zaliczenie wszystkich celów misji (zmiana systemu nekromancji utrudnia
zdobycie wymaganej liczby szkieletów w kampanii nekromantów)


A idzie jakoś zmienic wersje gry, bez reinstalacji jej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:52, juzio07 napisał:

/ciach/


Trzeba by zmieniać plik data.exe, albo coś w tym stylu. W każdym razie nie radzę, bo jeśli nie jesteś zaawansowanym informatykiem, dobrze znającym się na programowaniu, lub okropnie zapalonym moderem, nie masz szans usunąć patcha, a co gorsza możesz sobie zniszczyć grę. Jeśli zaś kompletnie nie masz pojęcia o komputerze, masz je tylko o grach to nawet teoretycznie zniszczyć komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 14:36, Rosomk napisał:

Jej,czemu Arantir jest taki brzydki?

Kwestia gustu. Z pretensjami do concept artistów i tych, którzy ten wygląd akceptowały :P

Dnia 24.02.2008 o 14:36, Rosomk napisał:

I gdzie jest Raelag?

SPOILER
Pod koniec HoF Tieru wysłał go z "jakąś" misją. Wiadomo tylko, że swoje poszukiwania zaczyna od Wolnych Miast (na wschód od Imperium Gryfa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.02.2008 o 14:44, windows00 napisał:

> I gdzie jest Raelag?
SPOILER
Pod koniec HoF Tieru wysłał go z "jakąś" misją. Wiadomo tylko, że swoje poszukiwania
zaczyna od Wolnych Miast (na wschód od Imperium Gryfa).

Wiem,ze Tieru go tam wysłał ale dlaczego nie ma go w dodatku.a skoro to ostatni dodatek a następną częścią będzie heroes kingdoms to czy jeszcze o nim usłyszymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:00, Rosomk napisał:

a następną częścią będzie heroes kingdoms to czy jeszcze o nim usłyszymy?


Jakie Heroes Kingdoms? O tym browserowym potworku mówicie? ;] Toż to żadna kontynuacja. HoMM5 zbyt dobrze się sprzedał (znana marka w końcu), to i HoMM6 będzie. ;) Musi być, bo Dark Messiah też się głupio kończy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:03, Adham napisał:

> a następną częścią będzie heroes kingdoms to czy jeszcze o nim usłyszymy?

Jakie Heroes Kingdoms? O tym browserowym potworku mówicie? ;] Toż to żadna kontynuacja.
HoMM5 zbyt dobrze się sprzedał (znana marka w końcu), to i HoMM6 będzie. ;) Musi być,
bo Dark Messiah też się głupio kończy. ;P

Uch,to dobrze.Bo już się bałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:00, Rosomk napisał:

Wiem,ze Tieru go tam wysłał ale dlaczego nie ma go w dodatku

To pytanie do twórców fabuły, a nie do nas.

Dnia 24.02.2008 o 21:00, Rosomk napisał:

a skoro to ostatni dodatek

Nie pamiętam żadnych stuprocentowych informacji, że to ostatni dodatek.
Co prawda wielu (w tym ja) jest przekonanych, że nie będzie więcej dodatków, ale jednoznacznego stanowiska Ubi nie było.

Dnia 24.02.2008 o 21:00, Rosomk napisał:

a następną częścią będzie heroes kingdoms to czy jeszcze o nim usłyszymy?

Skąd pomysł, że Kingdoms to następna część? ;>
To tylko materiał promocyjny, coś jak Wiedźmin na komórki. Jakoś nikt tego Wiedźmina nie łączy fabularnie z komputerową grą...

Adham
Tam od razu głupio :P
W sumie to standardowo się kończy. Mnie jednak bardziej ciekawi które z zakończeń wybiorą do dalszego prowadzenia opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:15, windows00 napisał:

do dalszego prowadzenia opowieści.


No, i właśnie o to mi chodziło pisząc ''głupio'', kapitanie emo. ;> Chociaż fabuła będzie standardowo o walce z demonami, wiec pewnie jakieś negatywne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER (pewnie nie, ale może jednak coś się tu wkradnie)

Dnia 24.02.2008 o 21:17, Adham napisał:

No, i właśnie o to mi chodziło pisząc ''głupio'', kapitanie emo. ;> Chociaż fabuła
będzie standardowo o walce z demonami, wiec pewnie jakieś negatywne. ;)

"I tu bym polemizował...", że tak pozwolę sobie zacytować znajomego ;P
Złe zakończenie głosi wieczne panowanie Mrocznego Mesjasza nad światem i jakoś nie widzę tam miejsca na żadną opozycję. Czyli nudy panie.
Natomiast po zapieczętowaniu więzienia Demonów zawsze może w przyszłości znaleźć się szaleniec, który spróbuje to więzienie otworzyć i już mamy fabułkę. Po wielu próbach dobro pokona szaleńca, ale zdąży on "uszkodzić" więzy i uwolni Demony. I wracamy do punktu wyjścia :P
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:00, windows00 napisał:

SPOILER


Nawet nie strasz takimi historiami;) Ewentualnych szaleńców mam szczerą nadzieję spotkać nie wcześniej niż w okolicach części ósmej;) W szóstce ma być coś świeżego! Skrytym (i nie tylko) wyznawcom demonów, mówię zdecydowane NIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować