Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 11:52, greg123 napisał:

Czy w Homm V bedzie możliwość gry w trybie hotseat, czyli dwie osoby graja na jednym kompie?


Tak. W becie jest nawet taka opcja, ale zablokowana. Można ją odblokować, ale to już wielokrotnie było opisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:54, Arclight napisał:

> Czy w Homm V bedzie możliwość gry w trybie hotseat, czyli dwie osoby graja na jednym kompie?


Tak. W becie jest nawet taka opcja, ale zablokowana. Można ją odblokować, ale to już wielokrotnie
było opisywane.



a skąd wziąść bete?? albo kluczyk bo ściąglem z fileplanet ale nie wiem co z key''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś ta beta mnie nie przekonała :\ Pole walki wydaje mi się za małe nieco, i zamiast kwadratów chyba wolałbym tradycyjne sześciokąty. I nie wiem jak wybrać z której strony jednostki mają zaatakować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:40, misioo napisał:

Kurde, coś ta beta mnie nie przekonała :\ Pole walki wydaje mi się za małe nieco, i zamiast
kwadratów chyba wolałbym tradycyjne sześciokąty. I nie wiem jak wybrać z której strony jednostki
mają zaatakować :/

boże świety......... tak samo wybierasz kierynek ataku jak w h 3.. jesli chodzi o ten element to.. no nieee .. po prostu ręce opadają... :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to może wina tego że gram bez patcha, albo co, w każdym razie u mnie się NIE DA wybrać z której strony mają zaatakować... serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:22, Lex napisał:

2 seria kluczy została rozdana. pozostaje c błagać innych aby ci kluczyk odstąpili


błagam odstąp mi klucz!!!!!!!!!!!!!!! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:05, Therror napisał:

Hehehe u mnie wyszystko gra! Nawet ani razu i się nie zawiesiła, po prostu nic. Świetna giera
:)



a może masz pare keyów?? dasz mi klucz do bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:06, rafal1310 napisał:


błagam odstąp mi klucz!!!!!!!!!!!!!!! ;-D


sam gram więc zgłoś się po 24 marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:13, Lex napisał:

>
> błagam odstąp mi klucz!!!!!!!!!!!!!!! ;-D
>


sam gram więc zgłoś się po 24 marca :D



ja mam jeden zapasowy klucz ale nie wiem czemu mialbym ci go odstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:50, misioo napisał:

No, to może wina tego że gram bez patcha, albo co, w każdym razie u mnie się NIE DA wybrać
z której strony mają zaatakować... serio

Bez patcha też da się wybrać, z której strony ma zaatakować. Zawsze możesz próbować wcześniej obrócić kamerą jak nie potrafisz normalnie wybrać kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co to nadal bez klucza:
"Ubisoft have given us a limited number of Beta keys for their upcoming title Heroes of Might and Magic V.

The massive turn-based strategy series has seen Nival Interactive take up the torch for developing the game and fans of the series have been getting excited about the new take on the game, meaning the Beta has been much sought-after.

If you would like a key for the beta simply e-mail in your request to competitions@multiplay.co.uk and we''ll mail you back your key and a link to download the client."


Po polsku. Teoretycznie wystarczy tylko wysłać maila z prośbą (oczywiście po angielsku) na competitions@multiplay.co.uk a oni Co odeślą maila z kluczem i linkiem do klienta bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:07, rafal1310 napisał:

> Hehehe u mnie wyszystko gra! Nawet ani razu i się nie zawiesiła, po prostu nic. Świetna
giera
> :)


a może masz pare keyów?? dasz mi klucz do bety??

ja moge Ci oddac klucz. podaj tylko swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha!
PIII 800MHz, 512 sdram 133, geforce 4 mx 440 64mb, winXPsp1, najnowsze forceware, D9.0c
Beta śmiga mi jak ta lala:p no może przesadzam, miasta są albo czarne albo zniekształcone, jednak coś za coś, da się grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować