Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A propo kunkuru Heroeów 5 map czy mogą być mapy z dodatków do drugiej heroes2 prins of loyality , częścii trzeciej Armageddon''s Blade i Shadow of Death bo mam pare dobrych map nad którymi siedziałem sporo czasu i nikt oprucz mnie i kolesia niegrał a mapy są naprawde dobre i chciałbym żeby sie znalazły na krąrzku z mapami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:35, Taykun napisał:

A propo kunkuru Heroeów 5 map czy mogą być mapy z dodatków do drugiej heroes2 prins of loyality
, częścii trzeciej Armageddon''s Blade i Shadow of Death bo mam pare dobrych map nad którymi
siedziałem sporo czasu i nikt oprucz mnie i kolesia niegrał a mapy są naprawde dobre i chciałbym
żeby sie znalazły na krąrzku z mapami .


Niestety nie, mapy mogą być tylko z podstawowych wersji Herosów, czyli np. Succession Wars, Restoration Of Erathia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:33, Pawcio765 napisał:

> Dzisiaj nagram program z Hypera to wrzuce na Rapida. Czy jest na to zapotrzebowanie, czy
lepiej
> się nie męczyć.
aha jeszcze jedno jak jutro już bedziesz mial to jak najszypciej a mozesz około napisać kiedy
bedziesz miał??

Wielkie dzięki. Mapka jest wypasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a jak oceniacie umiejetnosci ktore sie pojawiaja w grze?? bo wszyscy pyszcza na lewo i prawo ze za malo czarow bo tylko 40 i wogole lipa.... a tych umiejetnosci i skili wszystkich jest od cholery.... az sie zastanawiam ile roznorodnych buildow bohatera da sie zrobic w oparciu o nie.... ja mysle ze ilosc jest optymalna zeby zbytnio nie pogmatwac a jednoczesnie zachowac roznorodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 23:52, Hermes600 napisał:

bo wszyscy pyszcza na lewo i prawo ze za malo czarow bo tylko 40

Ja tam wolę jak jest mniej czarów ale za to różnorodnych i dających jakieś konkretne efekty, a nie 100 przy czym połowa praktycznie się od siebie nie różni.
Np. w H4 było wg mnie tych czarów zdecydowanie za dużo (a do tego jeszcze sterty zwoi).
Odpowiadała mi ilość czarów w H2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:40, P@blo napisał:

> > Hehehe u mnie wyszystko gra! Nawet ani razu i się nie zawiesiła, po prostu nic. Świetna

> giera
> > :)
>
>
> a może masz pare keyów?? dasz mi klucz do bety??
ja moge Ci oddac klucz. podaj tylko swoje gg


serio? dzienki napisz mi na gg 4631163 ;-D (wreszcie sobie zagram:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:19, Ninja Seba napisał:

Tylko czekaj aż dostaniesz ostrzeżenie od modka za wklejanie bez przerwy tego samego obrazka
na dodatek nie związanego z tematem...



sorry nie wiedziałem ;-c , myslałem że to miejsce na logo jeste albo coś. dzienki że mi powiedziałeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:03, colosimo napisał:

A ciekawe jakie będą końcowe minimalne wymagania HOMM V.


no ja mysle ze az tak duzo sie to nie zmieni w stosunku do bety.... 512 ramu napewno.... procek zostanie min 2 gb bo przeciez juz w tym momencie kazda nowa gierka dopiero na takim chodzi bez przyciecia (nie mowie ze nie da sie zagrac na wolniejszym ale zeby sie nie cielo albo nie zwalnialo i wczytywalo sie normalnie to wlasnie taki) no i grafa jakas klasy radka X600.... i wtedy mozna detale ystawic na high i normalnie idzie..... tylko kod zostanie zoptymalizowany na tyle ze nie bedzie przyciec wynikajacych nie z winy sprzetu tylko gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:03, colosimo napisał:

A ciekawe jakie będą końcowe minimalne wymagania HOMM V.


Trochę niższe niż bety, bo zostaną wyłączone procedury debagujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:40, misioo napisał:

Kurde, coś ta beta mnie nie przekonała :\ Pole walki wydaje mi się za małe nieco, i zamiast
kwadratów chyba wolałbym tradycyjne sześciokąty.


Pola pozostaną kwadratowe, zaś pole walki w wersji "release" będzie większe o dwa pola w każdą stronę od pola walki z bety (czyli będzie 10x12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 12:41, Ururam Tururam napisał:

Pola pozostaną kwadratowe, zaś pole walki w wersji "release" będzie większe o dwa pola w każdą
stronę od pola walki z bety (czyli będzie 10x12).


very good news :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 03:25, A-cis napisał:

> bo wszyscy pyszcza na lewo i prawo ze za malo czarow bo tylko 40
Ja tam wolę jak jest mniej czarów ale za to różnorodnych i dających jakieś konkretne efekty,
a nie 100 przy czym połowa praktycznie się od siebie nie różni.
Np. w H4 było wg mnie tych czarów zdecydowanie za dużo (a do tego jeszcze sterty zwoi).
Odpowiadała mi ilość czarów w H2.


W HoMM IV w ogóle robił się bajzel w księdze zaklęć, bo gra tam wrzucała jeszcze eliksiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 03:25, A-cis napisał:

> bo wszyscy pyszcza na lewo i prawo ze za malo czarow bo tylko 40
Ja tam wolę jak jest mniej czarów ale za to różnorodnych i dających jakieś konkretne efekty,
a nie 100 przy czym połowa praktycznie się od siebie nie różni.
Np. w H4 było wg mnie tych czarów zdecydowanie za dużo (a do tego jeszcze sterty zwoi).
Odpowiadała mi ilość czarów w H2.

najlepiej żeby czar miał jakiś bardziej inny efekt.bo w Heroes III jest uleczenie i rozproszenie.w uleczeniu usuwasz negatywne opinioe zaklęć a w rozproszeniu wszystkie jakie ma jednostka.to bezsens.a w HOMMV jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 12:39, Ururam Tururam napisał:

> A ciekawe jakie będą końcowe minimalne wymagania HOMM V.

Trochę niższe niż bety, bo zostaną wyłączone procedury debagujące.

Czy mógłbyś jeszcze nam powiedzieć skąd posiadasz taką informację(stronę lub forum)?!
Bo też bym się cieszył,ale wolę mieć 100% pewności niż potemwkurzać się że zaś jest takie małe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować