Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 13:35, Lfdracon napisał:

> Pomocy! Jam moge się podłączać do ubi.com ale jakmoj kolega chce dołączyć do gry
to ma bląd 0.2.0,WTF?!
Kolega ma grę oryginalną, spatchowaną do najnowszej wersji? I która w ogóle część?(podstawa,
Kuźnia, czy Hordy?)

Mamy obydwoje orginalne kuźnie w wersji 2.1,patcha mamy tego samego bo ja mu na plytce zanosilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak gram w Dzikie Hordy to mam to, co zostało dodane w dodatku Kuźnia Przeznaczenia?

W sensie w ogóle jak się za to zabrać - zainstalowałem Dzikie Hordy na Heroesa z poprzednim dodatkiem (Kuźnię). Z czego uruchomić grę, aby mieć wszystko? Wiem, że Hordy zawiera podstawę, ale co z I dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:26, Vaxinar napisał:

/.../ ale co z I dodatkiem?


Dodatek też zawierają jedynie kampanii nie będzie z Kuźni Przeznaczenia tak jak z podstawki :)
Poza tym wszystko jest to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale... Instalując same Dzikie Hordy mam WSZYSTKO co jest w podstawie i kuźni, prócz kampanii z kuźni i tylko kampanii z kuźni? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hordach nie ma kampanii oraz pojedynczych scenariuszy z podstawki i Kuźni. Reszta, tj. jednostki, czary etc. jest. Przy okazji, gdzieś na sieci jest mod do Hord umożliwiający zagranie w poprzednie kampanie z podstawki i Kuźni - niestety, bez sztandarowego obiektu Hord, czyli Mentora pamięci :[ niestety, link gdzieś mi przepadł. Jeśli znajdę, to wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dlaczego gdy chcę wejść na forum HoMM z kolektywu, jedyne co widzę to mój nick w nawiasie. :P
O dziwo jak nie jestem zalogowany na gramie mogę przeglądać jego zawartość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:12, Vaxinar napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale... Instalując same Dzikie Hordy mam WSZYSTKO co
jest w podstawie i kuźni, prócz kampanii z kuźni i tylko kampanii z kuźni? :>


masz wszystko tzn wszystkie ulepszenia zamki itp ale kampanie masz tylko z dzikich hord
wiec jesli chcesz grac na multi lub hot seat wystarcza Dzikie Hordy + patch 3.1 ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:52, Sheltem napisał:

Czyżby CDP spolszczyło poniższy mod, czy jest to wersja fanowska, która chyba jest dostępna
od jakiegoś czasu?

To jest fanowska wersja. Nie ma innej wersji spolszczenia tego moda.
Ponadto CDP postanowił zaimplementować to właśnie spolszczenie do oficjalnego patcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Zainstalowałem Heroes V Dzikie Hordy i ten najnowszy patch i nie mogę uruchomić gry bo wyskakuje mi błąd, że program wykonał nieprawidłową operację ;/
Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? Instalacje przebiegła bez problemów więc nie wiem co jest a grę instalowałem na systemie operacyjnym Windows Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 11:55, Revar napisał:

Pytanko.Gdzie znajde Edytor Map,bo chciałbym się troche pbawić.Z góry dzięki :).

<folder, gdzie zainstalowałeś grę>/bin/editor.exe
Jeśli dobrze pamiętam (a nie mogę niestety tego sprawdzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 19:33, Iverson7 napisał:

Mam problem z gra multi.Mianowicie niemam wyswietlonego zadnego servera.Czy to trzeba
jakies patche sciagnac?jesli tak to prosze o link.


Chyba jesli chcesz grac na serwerach Ubi.com to trzeba tez sie zarejestrowac(szczegolow nie znam bo nie gram w multi online)
a linki do patchow do podstawki i kuzni sa w pierwszym poscie na kazdej stronie tego tematu.
Liste patchow do Hord ( do podstawki i kuzni tez tak mozesz znalezc)
http://www.gram.pl/gra_8gzeJ,5_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Dzikie_Hordy.html
i wez zakladke pliki.
Jesli masz neostrade to radze szukac patchow na innych serwerach, bo paru uzytkownikow neostrady przy sciaganiu z gram.pl plikow ma transfer baaardzo kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh. 4 scenariusz 4 kampanii, kiedy pojawia sie Kujin z Gotaiem i idą na atak zamku inferno już nie wyrabiam. :C
Próbowałem przejść tą walke sposobem Bospera, wg. którego można zatrzymać szamanke i przekazać 900sztuk cyklopów od Gotaia. Niestety nie działa to na patchu 3.1.1, na którym gram.. Jest jakiś jeszcze inny sposób prócz reinstalkii? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mały problem!

Mój ojciec lat 52 dzięki moim staramiom tak polubił Heroes 5 że przechodzi go po raz 3 na trudnym poziomie i ma mały problem!
Podstawka przy wszystkich patchach Chodzi bez problemu bez płyty ale przy dodatkach z płytą w napędzie pojawił się taki problem, że po ok. 10-15 minutach obraz się zwiesza i wywala grę informując o rozłączeniu z akceleratorem grafiki.
Nie wiem co się dzieje bo nigdy to się nie zdarzało!
Mój komp: Athlon 2800+, Radeon 1950 Pro, 1776 DDR1 Ram.

Bardzo proszę o jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post jest już nieważny, bo skończyłem Dzikie Hordy. Reinstall. :)
Muszę przyznać, że największe wrażenie zawarła na mnie sama kampania. W porównaniu z krótkimi misjami z podstawki i dodatku, te z DH naprawdę są długie.;P Jedna misja zajmowała mi średnio 2-3 godz. ;]
Poza tym fajna rzecz z tym Dark Messiah Mod. Warto zagrać, zwłaszcza po ukończeniu zwykłego DMa, żeby zoabczyć jak to wygląda w świecie Hirołsów.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem do HoMM:Dzikie Hordy. Kiedy chce zainstalować patcha to wyskakuje błąd w którym pisz, że gra jest nie zainstalowana.. ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszał może ktoś z was, czy nie ma jakiś infromacji, że będzie Heroes of might and magic VI oraz kto będzie jej porducentem?

Naprawdę ciężko jest cokolwiek znaleźć w internecie, efekt podobny jak po premierze H4 z 2 dodatkami o H5 info było bardzo późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować