Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Wersja Unofficial była nieoficjalną i DM Mod był wersją kinową.

W Kolekcji Wszech Czasów DM Mod jest w pełnej polskiej wersji językowej.

Wersję instalacyjną oficjalnego (pełnego polskiego) wydania DM Mod możecie pobrać np. stąd:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1949

Kolekcja Wszech Czasów zawiera Dzikie Hordy z patchem 3.1 (oficjalnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już przeszedłem tego moda - mapka dosyć prosta, ale fajna (szczególnie jeśli zna się fabułę Dark Messiaha).

z poważniejszych błędów to:
- wrogowie byli oznaczeni jako AI 4, AI5 itd.
- w zadaniu pobocznym, gdy Phenrig wysyła Saretha po "skruszony pierścień" w zamian za jednostki Inferno - pierścień strzeżony przez żywiołaki powietrza jest tak umiejscowiony na mapie, że nijak nie da się do niego dotrzeć (do żywiołaków również) - na zboczu góry :/

ogólnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypiętym poście jest 6 patchy do Edycji Kolekcjonerskiej. Czy mogę zauktalizować grę bezpośrednio z wersji 1.0 na 1.6 czy mam przechodzić kolejno przez wszystkie patche? Które wyjście jest lepsze (bezpieczniejsze) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Zastanawiam się nad kupnem tej gry ale nie wiem czy wybrać wersje podstawową czy któryś z dodatków. Jakie wyjście jest najlepsze.
Czy w Dzikich Chordach jest rasa która doszła we wcześniejszym dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Dzikie Hordy. Mają wszystko z podstawki i Kuźni poza kampaniami i mapami. A te można dossać z błogosławieństwem Ubisoftu w formie modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak, pomoże ktoś? ;>

W przypiętym poście jest 6 patchy do Edycji Kolekcjonerskiej. Czy mogę zaktualizować grę bezpośrednio z wersji 1.0 na 1.6 czy mam przechodzić kolejno przez wszystkie patche? Które wyjście jest lepsze (bezpieczniejsze) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:04, Gumiś2 napisał:

To jak, pomoże ktoś? ;>

Przecież masz napisaną kolejność instalacji:

1. (1.0 -1.1)
2. (1.1 – 1.11)
3. (1.11 – 1.4)
4. (1.4 – 1.41)
5. (1.41 – 1.5)
6. (1.5 - 1.6)

Instalujesz tak jak masz podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:17, Gumiś2 napisał:

A jak z save''ami? Normalnie będą chodzić?


Zbyt dużo zmian, więc nie powinny. Przestałem grać przy 1.5, ale wątpię, żeby od tego czasu coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:17, Gumiś2 napisał:

A jak z save''ami? Normalnie będą chodzić?

Save''y z wcześniejszych wersji chodzić będą, ale może się zdarzyć że aktualna mapa nie będzie się chciała zakończyć pomimo wypełnienia wszystkich zadań. Najlepiej po wgraniu poprawki wgrać save i zrobic restart misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 08:57, luzac napisał:

Bierz Dzikie Hordy. Mają wszystko z podstawki i Kuźni poza kampaniami i mapami. A te
można dossać z błogosławieństwem Ubisoftu w formie modów.


słuchajcie go bo mądrze gada - sam ma tylko Dzikie Hordy i mam w nich WSZYSTKO ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały bug dla osób pracujących nad nieoficjalnym patchem. Tydzień Borsuka jest opisany mniej więcej tak: "W tym tygodniu lepiej nie być drzewem". Jak dla mnie, to chyba komuś się zwierzaki pomyliły ;] IMO powinno być Tydzień Bobra.
Pozdro, a teraz wracam do Las vs Pieklo - dobry scenariusz, w cholerę trudny, szczególnie na heroicznym ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałbym pomocy w dwoch rzeczach zajnstlowałem dodatek do heroes 5 dzikie hordy nie da sie go odpalic to chyba sterownik dajcie mi link do odpowiedzniego z gory dziekuje

ps podobny problem mam w world of warcraft wszystkozainstlowałem i wszystkie patch i nic dajci mi linki jesli mozecie do tych sterownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 22:02, orzech76 napisał:

/.../


Po półgodzinnej próbie rozszyfrowania co napisałeś, pytam: o jakie sterowniki ci chodzi? Jeżeli do karty graficznej, to sprawdź jaki masz rodzaj karty i ściągnij sterowniki ze strony producenta, bo my raczej nie jesteśmy wróżkami, a zgadywać nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 17:07, Madok1 napisał:

Czemu gra mnie się nie chce uruchomić taki błąd wyskakuje.


Zainstaluj najnowszego directx''a lub tego co jest dołączony na płycie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie jak zmusić Krwawe Furie i Dziewice aby po ataku zostały na swoim miejscu a nie wracały jak to mają w zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować