Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam jako że jestem tutaj nowy mam prośbę ;)
1.Czy ktoś przeszedł kampanie podstawki na poziome heroicznym na najnowszym patchu?
2.Nie mogę przejść misji lochu z pokonaniem klanu blizny duszy proszę o rady:P
Raelag i kobieta są maxymalnie wyexpieni.
Skille Raelaga:
-Zniewalająca magia
-Eksperecka obrona
-Eksperecka magia zniszczenia
-lepsze szczęście
-lepszy talent magiczny
-oświecenie

Zdolności:
-Witalność
-Moc wytrzymałości
-Mistrz lodu
-Mistrz ognia
-Szczęście żołnierza
-regeneracja many
-kapryśna mana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam All... Kurde mam mały Dylemat otóż gram w H5 od niedawna i i gram w kampanii zwykłego H5 i nie moge rozgryść 2 misji :D ma się tam 7 dni na zdobycie czegos tam z łócznikami ale że tak powiem.. Nie wyrabiam... brakuje mi kroków ;/ to jets jakas konkretna twierdza czy trzeba po prostu all wieżyczki z łucznikami pozaliczać ??

Dzieki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba zająć zamek znajdujący się 3-4 dni od punktu startu po lewej stronie mapy w zamku o ile dobrze pamiętam jest tylko wieża łuczników

Dnia 18.06.2009 o 18:40, Braveheart napisał:

Witam All... Kurde mam mały Dylemat otóż gram w H5 od niedawna i i gram w kampanii zwykłego
H5 i nie moge rozgryść 2 misji :D ma się tam 7 dni na zdobycie czegos tam z łócznikami
ale że tak powiem.. Nie wyrabiam... brakuje mi kroków ;/ to jets jakas konkretna twierdza
czy trzeba po prostu all wieżyczki z łucznikami pozaliczać ??

Dzieki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:38, Ostrowiak napisał:

Gonisz do wieży i lecisz przed siebie. Na najbliższym zakręcie w lewo, można tam dojść
w 3 dni :)


Hehe Dzięki wielkie ale jakoś właśnie jeszcze zanim napisałeś to właśnie mnie coś podkusiło zeby iśc na lewo i właśnie widziałem ten zamek ::) ju z jestem w 4 misji wiec jak bym coś jeszcze potrz3bował to wiem do kogo pisac :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem pakiet HoMM V na Steamie. Wszystko działa ładnie tylko czy jest jakiś sposób na spolonizowanie gry? Wiem, że są na tym forum osoby, które bawił się w poprawki językowe to może i całość napisów można podmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:37, Lailonn napisał:

Właśnie kupiłem pakiet HoMM V na Steamie. Wszystko działa ładnie tylko czy jest jakiś
sposób na spolonizowanie gry? Wiem, że są na tym forum osoby, które bawił się w poprawki
językowe to może i całość napisów można podmienić?

Możesz spróbować podmienić pliki texts.pak z folderów data(w przypadku Kuźni Przeznaczenia/Hammers of Fate folder dataa1). Nie wiem, co z tego wyjdzie, nie daję gwarancji że zadziała, tym bardziej że nie jestem z ekipy zajmującej się polonizacją i poprawkami. Na wszelki wypadek zrób kopię zapasową swoich oryginalnych plików texts.

http://w524.wrzuta.pl/plik/6KrRgqf7yYe/texts <- moje pliki tekstowe z niespatchowanej gry. Jak ktoś będzie miał dobre serce to wrzuci Ci spatchowaną, mi się po prostu nie chce teraz ponowne ściągać pięciu patchy do podstawki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze dawno się w to nie bawiłem i zapomniałem jak to się wklepywało kod internetowy..
z tyłu instrukcji mam 19 znaków, a w grze mogę wpisać tylko 18.
jak to jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:37, Lailonn napisał:

Właśnie kupiłem pakiet HoMM V na Steamie. Wszystko działa ładnie tylko czy jest jakiś
sposób na spolonizowanie gry? Wiem, że są na tym forum osoby, które bawił się w poprawki
językowe to może i całość napisów można podmienić?

masz tu ode mnie pliki tekstowe ze spatchowanej podstawki
skoro Lfdracon tak sądzi to może zadziała

http://rapidshare.com/files/250063790/data.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:24, Lailonn napisał:

Dzięki a masz może pliki z Dzikich Hord v3.1 ? Bo to głównie w te kampanię chcę grać.

niestety posiadam tylko podstawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki (chyba) nietypowy problem. W ostatniej misji pierwszej kampanii (Upadek króla). Mam problem ze znalezieniem tej łzy Asha ;/ Znalazłem i odwiedziłem 3 obeliski, ale zamiast mapy do artefaktu, mam niebieskie tło i na środku mały rysuneczek przedstawiajacy (przynajmniej tak mi się wydaję) poszukiwany artefakt. Czy to tak ma być czy ja coś zle robie ? Kopałem praktycznie wszędzie, a bez mapy to i tak bez sensu. Wie ktos cos na ten temat ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 13:46, Fragles213 napisał:

A ja mam taki (chyba) nietypowy problem. W ostatniej misji pierwszej kampanii (Upadek
króla). Mam problem ze znalezieniem tej łzy Asha ;/ Znalazłem i odwiedziłem 3 obeliski,
ale zamiast mapy do artefaktu, mam niebieskie tło i na środku mały rysuneczek przedstawiajacy
(przynajmniej tak mi się wydaję) poszukiwany artefakt. Czy to tak ma być czy ja coś zle
robie ? Kopałem praktycznie wszędzie, a bez mapy to i tak bez sensu. Wie ktos cos na
ten temat ? Pozdrawiam :)


Zamiast niebieskiego tła powinien być widok terenu z góry w niebieskich odcieniach, może twoja karta ma problem z shaderami (zainstaluj patche jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 18:10, Nufiko napisał:

Zamiast niebieskiego tła powinien być widok terenu z góry w niebieskich odcieniach, może
twoja karta ma problem z shaderami (zainstaluj patche jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)


Karte mam dobrą. Włączyłem misję od początku i wszystko jest jak powinno ;)
Teraz sie męcze z kampanią inferno, ale to juz inna bajka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w grze własnej zrobić by mieć sojusz? Chciałem ustalić żeby były flagi tego samego koloru ale nie idzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:07, Infes napisał:

Jak w grze własnej zrobić by mieć sojusz? Chciałem ustalić żeby były flagi tego samego
koloru ale nie idzie :-/


Trzeba wybrać mapę z sojuszem (nazwane są zazwyczaj 2v2 lub podobnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:07, Infes napisał:

Jak w grze własnej zrobić by mieć sojusz? Chciałem ustalić żeby były flagi tego samego
koloru ale nie idzie :-/


Jeżeli chcesz ustawić drużyny na własnej mapie wchodzisz w edytorze w zakładkę Adventure Map Properities następnie zakładka Teams i zaznaczasz drużyny . Co do kolorów to niemożna ustawić dwóch tych samych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił już może ktoś Heroes V od Ubisoftu (razem w pakiecie z The Settlers Narodziny imperium) za bodajże 69zł? Jeśli tak to byłbym wdzięczy za jakieś informacje odnośnie jakości wydania tego pakietu. Chodzi mi głównie o to czy jest tam jakaś grubsza instrukcja i czy gra została już spatchowana do najnowszej wersji a jeśli nie to czy nie ma problemów z aplikacją patchy od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
mam problem z kampanią Dzikie Hordy (v.3.1), kampania: Na ratunek (Zehir), misja pierwsza: Mroczne ścieżki i czyny (lub podstępki) - poziom CIĘŻKI

miałem już trzy podejścia - i zawsze wykańcza mnie Vayshan.
próbowałem najpierw armią Akademii, później armią Mrocznych Elfów - zdobywam bez problemu dwa miasta wroga - po czym przeważnie dochodzi do walki z Vayshanem, który ma znacznie silniejszą armię niż moja. (poziomy bohaterów w okolicach 16lvl).

- jak najlepiej rozwijać Zehira na tej mapie (ja głównie szedłem w magię przywołania + żywiołaki ognia)
- czy olać akademię i nastawić się na rozbudowę zdobytych Lochów?
- czy korzystać z cotygodniowej dostawy golemów, kosztem doświadczenia?
itd.


help plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować