Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

odezwal by sie ktos z CDProjekt a nie siedza cicho i denerwuja ludzi

jak nie bede mial szansy zamowic najade na siedzibe CDProjekt nima szans bez walki sie nie poddamy rozwalimy ten Wasz zamek armia dzielnych fanow Heresow ktorzy niemogli zamowic tak jak ja Edycji kolekcjonerskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosh... ale jojczycie, to jedynie problem techniczny, premiera nie odbywa sie za tydzien tylko za 3 miesiace, jak nie zozycie zamowieniea dzis czy jutro to za tydzien
dodajcie sobie do listy zyczen i wam przyjdzie mail jak gra sie pojawi w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nto chyba ni jest tak ze nie ma... bo nie mozna zmowic zadnej z wersji... klopoty ech... oby i oby do jutra do 15.30 wystarczylo kolekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:24, pIERTO napisał:

to nie jest problem kiedy... tylko czy zamowie ed. kolekt...


na pewno akurat dla Ciebie nie starczy - wejdziesz, jak ktoś będzie brał ostatnio :].

CDP wyraźnie pisało kilka stron wcześniej, że nie przewidują limitu w najlbiższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mozna mowic ze sie nie licza... maja klopoty techniczne... ale fakt faktem mogliby napisac kiedy zamierzaja wznowic... czy mamy czy nie siedziec przyklejeni do monitorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 12:05, Destro napisał:

> No to się wczoraj nie doczekaliśmy newsa. Może dziś się wezmą za jakies info dla wytęsknionych

> fanów. :-D

dziś ruszamy z pre-orderami. A na rozgrzewkę mała niespodzianka (załaczony obrazek)...



Jakoś dziwnym trafeł zgadłem, że będzie to zestaw wszystkich poprzednich herosów od 1 do 3 :].

Mam nadzieję, że będą się ładnie komponowały obok box''u DVD z HoM&M 1 i 2, które dostałem przy premierze wersji nr 4 :]

Osobiście wolałbym, aby herosi 1,2,3 byli w wersji kolekcjonerskiej, a w podstawowej rozszerzona instrukcja, ale pewnie niejednemu się to spodoba.


Tak czy siak pozostaje mi wam kolejny raz pogratulować tak duże wydanie - nie wiem czy na zachodzie również podobne przewidują (jak to było ostatnio w przypadku aoe3: ce) czy część rzeczy była własną inwencją, ale za 120zł taki zestawik - hoho :).


BTW - będę baaardzo zdziwiony jeśli teraz Empiki będę oblegane przez fanów po premierze gry.

Przy Age of Empires III niestety Empik wam nieco dorównał, bo obniżył cenę do 120zł i dodał 100-stronnicową książeczkę "The Art of Age of Empires" (nota bene z oryginalnej wersji kolekcjonerskiej).

Jednak teraz to moga najwyżej dodrukować koszulki dla "pierwszych 80 kupców".
Chyba, że nie macie wyłącznosci na takie gadżety jak "Making of", mapa świata i skrzyneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 17:17, Michał N napisał:

liczą , nie liczą ale chyba mają nas gdzieś bo żadnych nowych informacji terminów


Ludzie - uspokujcie się troche.

Rozumiem, że temperamenta grają, jakżeście zobaczyli wspaniały zestaw, ale nie musiecie mieć tego zaraz - zresztą dowiecie się kiedy będzie pre-order, do marca i tak będzie sporo czasu, a to w gestii CDP, żeby wydać odpowiednio dużą liczbę kolekcjonerskich.
Myślisz, że nie mają nic lepszego do roboty niż chuchać i dmuchać na jaknajszybsze informacje o pre-orderze?

Przecież jeśli będzie jutro to też zamówicie i nic się nie zmieni. A ty zamiast się cieszyć, że takie fajne wydanie od razu, to od razu w dół popadasz.

Gry, to nie cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować