Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Markal musi miec ten kij w ekwipunku (moze nawet zalozony na postaci?) i musi wejsc do miasta i przy opuszczaniu ekranu miasta, wyskoczy ekran z zapytaniem czy chcesz przemienic miasto. Cos w tym guscie chyba bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 16:23, Sarinew napisał:

Markal musi miec ten kij w ekwipunku (moze nawet zalozony na postaci?) i musi wejsc do
miasta i przy opuszczaniu ekranu miasta, wyskoczy ekran z zapytaniem czy chcesz przemienic
miasto. Cos w tym guscie chyba bylo.

I mi to nie wyskakuje... kolejna sprawa to smoki kościane, mam ich 9 i za Chiny nie mogę znaleźć więcej...... proszę o pomoc, wersja gry - 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 16:37, Adamak napisał:

I mi to nie wyskakuje... kolejna sprawa to smoki kościane, mam ich 9 i za Chiny nie mogę
znaleźć więcej...... proszę o pomoc, wersja gry - 1.6


Te informacje są z innych for, bo dawno grałem i takich szczegółów nie pamiętam.

A ile masz złota bo przemiana miasta kosztuje 10 tys. złota.

Kościane Smoki są rozsiane po Archipelagu wysp na północ od Lorekeep, oraz w rejonie 1 miasta Czarodziejów gdy robisz desant, m przyłącza się ok 17 sztuk.

legenda do zdjecia ( zaznaczam jako Spoiler ;p)

Spoiler

Kił piekieł (1)
Peleryna cienia śmierci (2)
Pierścień nieskruszonych (3)
Kościane smoki (4)
Podziemia (5)



[URL= http://img96.imageshack.us/i/h5k3inwazja.jpg/][IMG] http://img96.imageshack.us/img96/7462/h5k3inwazja.th.jpg[/IMG][/URL]

A na kodach się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 17:03, Adamak napisał:

Dodaj ten obrazek do forum i gdzie sa te smoki? Nigdzie ich nie ma...


Zapomniałem, że to forum ma taką funkcję.

Smoki mają być pod 4(na obrazku)
- na Archipelagu wysp na północ od Lorekeep,
- oraz w rejonie 1 miasta Czarodziejów gdy robisz desant,

20100107170623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 17:07, Sarinew napisał:

> Dodaj ten obrazek do forum i gdzie sa te smoki? Nigdzie ich nie ma...

Zapomniałem, że to forum ma taką funkcję.

Smoki mają być pod 4(na obrazku)
- na Archipelagu wysp na północ od Lorekeep,
- oraz w rejonie 1 miasta Czarodziejów gdy robisz desant,

Odbiłem jedno miasto, które mi orange przejął, ale... no udało sie je przemienic, ale po smokach ani widu ani slychu. Od wczoraj mecze te mapke i juz nie zalezy mi na tych pobocznych questach, zeby znowu wedrowac przez cala mapke i przemieniac miasta. Chce smoki, nie ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz juz zadanie na szukanie smokow? Ja jakos nie mialem problemow z zebraniem smokow, dawno grałem wiec ich polozenia nie znam. Przesledz cala mape i podziemia(jesli jakies są), musza gdzies byc. Chyba, ze komputer je zniszczyl, ale raczej nie powinnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 17:22, Sarinew napisał:

A masz juz zadanie na szukanie smokow? Ja jakos nie mialem problemow z zebraniem smokow,
dawno grałem wiec ich polozenia nie znam. Przesledz cala mape i podziemia(jesli jakies
są), musza gdzies byc. Chyba, ze komputer je zniszczyl, ale raczej nie powinnien.

Komputer je zniszczył widać... restartować mapki nie chce, co teraz? Kody mi też nie dzałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 100% pewności czy smoki mogły zostać zniszczone, jeśli faktycznie nie chcesz powtarzać mapy od początku to może sprobuj zagrac z starszych sejwow z poczatkow misji, jesli masz.
Mozesz tez sciagnac "profil" z odblokowanymi wszystkimi kampaniami. I wtedy bedzie mogl wybrac nastepna misje. Ale wtedy stracisz kilka przerywnikow z tej misji. Chyba, ze beda w podgladzie przerywnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem smoki dzięki przemienieniu tytanów... obejrzałem sobie na youtube filmik ze zdobycia 1000 szkieletów, bo mi się nie chciało ich zbierać (bo łuczników pewnie by komputer nie zaakceptował?) i udało mi się przemienić 2 z 4 miast. To najsilniejsze najdłużej było w moim posiadaniiu i było podbite przed zdobiciem kija, może to tego wina? Anyway, poda ktoś filmik z cutscenki jak się przemienia Srebrne Miasta na Necropolis? Byłbym wdzięczny... bo nie umiem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że uznało takie smoki, bo "ponoć" gra woli te z mapy. Co do szkieletow-lucznikow to nie mam pewnosci czy uznaloby, ale raczej tak.
Jesli juz przeszedles ta misje, to sprawdz "historie przerywnikow/cutscenek", bo gra, ma cos takiego, ze mozna odtworzyc przerywniki na silniku gry, wybierajac ktoras tam opcje w menu glownym, ale dokladne polozenia nie pamietam, bo w H5 dawno temu gralem. Sa nawet cutscenki, ktorych sie nie widzialo w czasie normalnej gry.
(przynajmniej takie cos jest w podstawowej grze, bo w dodatku KP nie widzialem czegos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 17:06, Sarinew napisał:

To fajnie, że uznało takie smoki, bo "ponoć" gra woli te z mapy. Co do szkieletow-lucznikow
to nie mam pewnosci czy uznaloby, ale raczej tak.
Jesli juz przeszedles ta misje, to sprawdz "historie przerywnikow/cutscenek", bo gra,
ma cos takiego, ze mozna odtworzyc przerywniki na silniku gry, wybierajac ktoras tam
opcje w menu glownym, ale dokladne polozenia nie pamietam, bo w H5 dawno temu gralem.
Sa nawet cutscenki, ktorych sie nie widzialo w czasie normalnej gry.
(przynajmniej takie cos jest w podstawowej grze, bo w dodatku KP nie widzialem czegos
takiego)

Dzięki! Chyba jednak nie ma cutscenki do "przemienionych miast" , bo były rzeczywiście nawet te, których ja nie widziałem w grze, patrz ta o szkieletach... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś mody odblokowujące kampanie z podstawki i Kuźni w Dzikich Hordach? Interesuje mnie link, daaawno zgubiłem :<

Ponadto chętnie się dowiem, czy to jednak legalne, czy niezbyt-niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziękować dziękować. Twórcom to nie przeszkadza? Fani używają tego powszechnie, nawet nie posiadając oryginalnych pudeł od podstawki i dodatku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować