Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2005 o 17:24, Rzezim napisał:

Dobrze by było aby były jakieś klarowne zasady tego preorderu bo to co się dzieje przez ostatnie
dwa dni to jakaś paranoja.


W komentarzach do nieistniejącego newsa (można tam dotrzeć przez forum) jest napisane, że to z powodu "problemów techncznych" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze poraz pierwszy w tym temacie, ale wie ktoś może czy za koszt przesyłki coś się płaci, bo nigdzie nieznalazłem informacji na ten temat. Wiadomo może też jakie są oficjane wymagania sprzętowe HOMM5

Z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:29, gorlik napisał:

Pisze poraz pierwszy w tym temacie, ale wie ktoś może czy za koszt przesyłki coś się płaci,
bo nigdzie nieznalazłem informacji na ten temat. Wiadomo może też jakie są oficjane wymagania
sprzętowe HOMM5


Za przesyłke się nie płaci. WIem bo jak zamawiałem wczoraj to był wybór kurier czy poczta.oczywiście wybrałem kuriera.Przy wybieramiu formy przesyłki (kurier czy poczta) obok pisało 0,00 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 18:03, pIERTO napisał:

tym bardzije ze CDP czyta ten watek bo nie mozna juz zamawiac przez "linki" podane powyzej...
dziwne to wszystko...


Tia, tylko jak zamawiasz przez linki to koszyk jest pusty a wPLNy znikają :-)
Ciekaw jestem, czy da się je odzyskac i czy takie zamówienie przejdzie. Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:00, Emmator napisał:

> Mam pytanie do CDP czy do dołanczanych płyt Hom&m 2 i 3 tez są objęte dożywotnią gwarancją??

A co płyty te są objęte gwarancją dożywotnią nie wiedziałem że tak jest ...


LOL gdybym to wiedział to bym sie nie pyatał --__-- nie wiem czy ja nie umiem pisac czy ty niewyraznie czytasz. Jesli to pierwsze to sorry więc powtórze pytanie:
Czy dołączone płyty Heroes of might and magic 2 oraz 3 z dodatkami też są objęte dożywotnią gwarancją? Tzn. czy jesli mi się popsują lub porysują płyty to czy mi je wymienicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Himura : ja zamowilem jak dzisiaj przez 15 czy 10 min bylo okolo 16... kelekcjonerskai wszystko jest wporzo , zadne bledy nie wyskakuja... wiec chyab pozostaje mi tylko czekac na przesylke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:07, wikweb napisał:

> > Mam pytanie do CDP czy do dołanczanych płyt Hom&m 2 i 3 tez są objęte dożywotnią
gwarancją??
>
> A co płyty te są objęte gwarancją dożywotnią nie wiedziałem że tak jest ...

LOL gdybym to wiedział to bym sie nie pyatał --__-- nie wiem czy ja nie umiem pisac czy ty
niewyraznie czytasz. Jesli to pierwsze to sorry więc powtórze pytanie:
Czy dołączone płyty Heroes of might and magic 2 oraz 3 z dodatkami też są objęte dożywotnią
gwarancją? Tzn. czy jesli mi się popsują lub porysują płyty to czy mi je wymienicie?

Ej ziomuś to chyba ty nie zrozumiałeś mnie :) zauważ że napisałeś słowo "też" to ja sie spytałem czy płyta jest na gwarancjii dożywotniej mówie o płycie HV bo nigdy o czymś takim nie słyszałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:23, lampak napisał:

W komentarzach do nieistniejącego newsa (można tam dotrzeć przez forum) jest napisane, że to
z powodu "problemów techncznych" :/


Pod warunkiem, że ma się zaznaczone komentarze. A biorąc pod uwage iż jest "oficjalny" wątek to informacje co dolega pre-orderowi też powinny w tutaj znaleść.
Cóż pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:11, pIERTO napisał:

Himura : ja zamowilem jak dzisiaj przez 15 czy 10 min bylo okolo 16... kelekcjonerskai wszystko
jest wporzo , zadne bledy nie wyskakuja... wiec chyab pozostaje mi tylko czekac na przesylke
;]


Wiesz, jak ktoś jest ułomny (czytaj: ja :-) ) i patrzy po zamowieniu do koszyka a nie do zamowien to sobie tak mysli jak zapisalem. Ehh, dzisiejszy dzien za bardzo zabiegany. Coz, swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:18, Emmator napisał:

> > > Mam pytanie do CDP czy do dołanczanych płyt Hom&m 2 i 3 tez są objęte dożywotnią

> gwarancją??
> > > > > A co płyty te są objęte gwarancją dożywotnią nie wiedziałem że tak jest ...
> > > LOL gdybym to wiedział to bym sie nie pyatał --__-- nie wiem czy ja nie umiem pisac czy
ty
> niewyraznie czytasz. Jesli to pierwsze to sorry więc powtórze pytanie:
> Czy dołączone płyty Heroes of might and magic 2 oraz 3 z dodatkami też są objęte dożywotnią

> gwarancją? Tzn. czy jesli mi się popsują lub porysują płyty to czy mi je wymienicie?
Ej ziomuś to chyba ty nie zrozumiałeś mnie :) zauważ że napisałeś słowo "też" to ja sie spytałem
czy płyta jest na gwarancjii dożywotniej mówie o płycie HV bo nigdy o czymś takim nie słyszałem
:D



No piątka jest na bank na dożywociu ale te dodatkowe płytki niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Podejrzane <_<
Albo osleplem od siedzienia przy kompie, albo nie ma pre ordera Herosow V. Przynajamniej ja go w sklepie gram.pl nie widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2005 o 21:43, wikweb napisał:

No piątka jest na bank na dożywociu ale te dodatkowe płytki niewiem

no to chociaż rozwiałeś moje wątpliwości :)) thnx może jezce jakieś info :PP może ci z cdp kiedyś ospiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:48, Lord Koniu napisał:

Hmmm. Podejrzane <_< > Albo osleplem od siedzienia przy kompie, albo nie ma pre ordera Herosow V. Przynajamniej ja
go w sklepie gram.pl nie widze :P


I na razie nei zobaczysz - CDP wstrzymał Pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:59, SpideR napisał:

Niby tak. Ale chyba przyznasz ze pozostal jakis niesmak. Jesli sie nie jest czegos pewnym to
po co obiecywac?? Tym bardziej ze jak sam mowisz czasu jeszcze troche jest.


Jasna sprawa że coś poszło nie tak i również mi się to nie podoba (sam chciałem wcześniej zamówić :)) - ale myślę że niebawem wszystko wróci do normy.
Wątpię by prędko zabrakło limitowanej dycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować