Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 20:30, Rzezim napisał:

> To nie sciema tylko fakty :

Rozwine o co mi chodziło z marketingowo ściemo.
HIV ma niezbyt korzystno opinie wśród części graczy, jest to gra, która budzi dość duże kontrowersje.
Fakt.
Gracze, który lubią HIV też lubią HIII (przynajmniej ja takim jestem).
Z marketingowego punktu widzenia było by wysoce niekoszystne odwoływanie się do gry, która
budzi duże kontrowersje gdyż może mieć to przekład na sprzedaż. Lepiej jest się odwołaś go
gry, ktora budzi mniejsze kontrowersje a tako jest HIII.
W HV na pewno będzie część rozwiązać(choćby kwardraciki) z HIV, ale nie będzie się o tym głośno
mówiło wynika to z zdania powyżej.

--> CaRoSh nie bardzo wiem co mi próbujesz imputować.


Nie wydaje wam się skrót HIV jakiś dziwny? mi się troche z AIDS kojarzy, moze dlatego nikt nie lubi ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 00:09, wikweb napisał:

Nie wydaje wam się skrót HIV jakiś dziwny? mi się troche z AIDS kojarzy, moze dlatego nikt nie lubi ... :/

Kurcze ... nie dopatrzyłem się tego :)
No, teraz dla mnie jest wszystko jasne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 20:30, Rzezim napisał:

> To nie sciema tylko fakty :

Rozwine o co mi chodziło z marketingowo ściemo.
HIV ma niezbyt korzystno opinie wśród części graczy, jest to gra, która budzi dość duże kontrowersje.
Fakt.
Gracze, który lubią HIV też lubią HIII (przynajmniej ja takim jestem).
Z marketingowego punktu widzenia było by wysoce niekoszystne odwoływanie się do gry, która
budzi duże kontrowersje gdyż może mieć to przekład na sprzedaż. Lepiej jest się odwołaś go
gry, ktora budzi mniejsze kontrowersje a tako jest HIII.

bzdura.. chcesz zeby Ci powolutku i starannie ktos wypisal wszystkie podobienstwa homm5tki do homm3 albo homm4... nie ma mowy.. nie mam az tyle wolnego czasu
powiem tylko niektore podobienstwa i roznice (ktore rzucaja sie na pierwszy rzut oka):
-brak wyborow jednostek
-brak podzialow ze wzgledu na rodzaj magii
-brak karawany (ktora uwazam za duzy plus homm4)
-brak przemieszczania sie jednostek samoistnie po mapie
-brak codziennej rekrutacji
-brak systemu walki z homm4
-brak bohatera na polu bitwy
-jest 7 jednostek w miescie
a zreszta po co sie mecze.. przeciez to dobrze wiesz no nie?

Dnia 22.12.2005 o 20:30, Rzezim napisał:

W HV na pewno będzie część rozwiązać(choćby kwardraciki) z HIV, ale nie będzie się o tym głośno
mówiło wynika to z zdania powyżej.

ales sie uczepil tych kwadratow co? Porownaj sobie te swoje kwadraty i powiedz tak szczerze czy w homm4 dalo sie w ogole rozroznic te kwadraty (nie to co w 4) i marketing nie ma tutaj nic do gadania.. pomysli z 3ki wziely gore bo przypadly one bardziej do gustu niz te z 4rki.. a to ze wiekszosc sie z Toba nie zgadza.. coz.. nie przejmuj sie... czulem sie tak samo jak wybierali mi prezydenta ;p

Dnia 22.12.2005 o 20:30, Rzezim napisał:


--> CaRoSh nie bardzo wiem co mi próbujesz imputować.

To ze piszesz bez wiekszej znajomosci tego co bedzie w homm5 i czepiasz sie byle piarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać 28 stron...

Jeśli ktoś jest na bieżąco to może mi powie czym się różni wersja zwykła DVD od kolekcjonerskiej DVD. To znaczy... oprócz różnicy 60 PLN w cenie ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:54, HumanGhost napisał:

Zawartością. Edycja kolekcjonerska prócz gry i instrukcji zawierać ma drewniany kuferek, mapę
świata gry i niew pamiętam czy coś tam jeszcze.


rozszerzona instrukcje do gry
bonusowy DVD z materialami o tym jak powstawala gra i takie tam bzdety

ale to obecnie zniknelo ze strony, takze zawartosc moze sie zmienic od tej z pierwotnej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:07, Michał N napisał:

Z tym lubieniem mów za siebie. Moim zdaniem HOMM V to marketingowa ściema


Niemówmy niczego 3mieśące za wcześnie, jak HOMM5 wyjdzie to każdy zobaczy i powie swoje zdanie na temat gry, a zresztą nie musi grać odrazu w pełną wesjie gry, może zagrać w Demko i też bedzie wiedział czy ta gra mu się podoba. A co najwarzniejsze niewyciągajmy pochopnych wnisków zbut wcześnie, bo może okazać się że 5część Heroesów bedzie wielkim hitem 2006roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


bo może okazać się że 5część Heroesów bedzie wielkim hitem 2006roku.

Ba to będzie wielki hit takie rzeczy się wie tak sie wiedzialo takie rzeczy przed powstaniem 4ki że klapa aczkolwiek ma swoich zwolenników ta gra więc nawet jeśli by była beznadziejna (niewierze w to) to i tak część ludzi i tak ją pokocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:34, Lisuu napisał:

> > > Rzecz gustu. Spróbuj w III unieszkodliwić wrogiego bohatera podczas walki.
Jeżeli
> ma dużo many i wytrzymałe jednostki(np. minotaury, czarne smok- wszystkie jednostki z
tego
> zamku,chyba Loch) to możesz mu naskakać. Iinne Zamki nie są tak wytrzymałe. Zresztą jest
taka
> misja w "odrzodzeniu" , gdzie ostatnią walkę trzeba wygrać z Arlachem Władca na 20 levelu
i
> ok 100 many.Próbowałem kilkoma armiami i zawsze mnie dziesiątkował.

Hmm... Wszystko zależy od taktyki. Tu nie chodzi o to żeby kliknąć w automatyczną walke albo
lecieć np. troglodytami na tytany albo inaczej :> (przykład nie odnoszący się do powyższego)
Fakt, faktem chodzi o rozwinięcie bohatera. Ale np. Władysław Jagiełło nie walczył w bitwie
pod Grunwaldem.

Stary masz rację, sprawdzałe w podręczniku. Władysław Jagiełło nie walczył w bitwie.." jeno stał na wzgórku irzucał czary na kotłuj ace się w dolinie zastępy elfów, orków i gnomów." HE HE HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:31, alibi100 napisał:

Heroes 5 sobie napewno zamówie gdzieś tak tydzień przed premierą jestem fanem tej serri i
grałem w każdą częśc tej gry



No tak bo nic nietracimy zamawiając gre 3 mieśące wczesniej a nawet 2 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:33, gorlik napisał:

No tak bo nic nietracimy zamawiając gre 3 mieśące wczesniej a nawet 2 dni przed premierą.

Jak to nie ? Przecież z tego co było w opisie każdy egzemplarz wersji limitowanej ma mieć swój własny numer :D Mam nadzieję zmieścić się w pierwszej 50-tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:45, SwenG napisał:

> No tak bo nic nietracimy zamawiając gre 3 mieśące wczesniej a nawet 2 dni przed premierą.

Jak to nie ? Przecież z tego co było w opisie każdy egzemplarz wersji limitowanej ma mieć swój
własny numer :D Mam nadzieję zmieścić się w pierwszej 50-tce ;)


A co da ten numerek i miejsce w pierwszej 50, jakieś bonusy, nagrody czy coś, bo chyba coś przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:50, gorlik napisał:

A co da ten numerek i miejsce w pierwszej 50, jakieś bonusy, nagrody czy coś, bo chyba coś
przegapiłem.

Nic poza satysfakcją. Tak samo zresztą jak cała wersja limiowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Co wg. was mogliby wyrzucić z ed. kolekcjonerskiej (oczywiście tylko w ostateczności. chociarz lepiej żeby nic nie wyrzucali). dla mnie mogłaby to być poszerzona instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:34, Lex napisał:

Hej
Co wg. was mogliby wyrzucić z ed. kolekcjonerskiej (oczywiście tylko w ostateczności. chociarz
lepiej żeby nic nie wyrzucali). dla mnie mogłaby to być poszerzona instrukcja.


Poco wogule coś wyrzucać nielepiej dodawać, mogłeś napisać żeby coś dodali bo odejmować nikt nielubi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:36, gorlik napisał:

Poco wogule coś wyrzucać nielepiej dodawać, mogłeś napisać żeby coś dodali bo odejmować nikt
nielubi.;)


chodzi mi o to gdyby już coś musieli wyrzucić gdyby Ubi Soft mocno naciskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować