Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 09:10, graczomaniak napisał:

To jak to wkońcu jest? Ten kto zamówił EK i potwierdził zamówienie dostanie gre jeszcze w maju???o.O

A ci co jescze nie potwierdzili? Nie dostałem jeszce żadnego maila z potwierdzeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna sytuacja zamówiłem sobie herosów i koszulki ( http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?z=4 ) które miały byc dostepne w maju,a dzis patrze a oni zmienili daty na lipiec i sierpień.
Bardzo ładna kolekcja wiosna/lato 2006 bardzo ładnie wam to się udało a ja musze odwołac zamówienie żeby miec herosów w dniu premiery a nie w sierpiu dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mający dostęp do pełnej wersji gry może potwierdzić, lub zaprzeczyć doniesieniom o tym, że podczas rozgrywki multiplayer (zarówno online i hot seat) często dochodzi do całkowitych zwisów systemu lub wyskakiwania do Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:25, ktosik napisał:

Czy ktoś mający dostęp do pełnej wersji gry może potwierdzić, lub zaprzeczyć doniesieniom o
tym, że podczas rozgrywki multiplayer (zarówno online i hot seat) często dochodzi do całkowitych
zwisów systemu lub wyskakiwania do Windows?



jesli ktos ma dostep to ma piracki i napewno ci nie potwierdzi bo :

primo - przyzna sie i zarobi bana
secundo - w piracie i tak, jak zawsze, multi nie działa, bo co juz bylo pisane do niego jest potrzeby klucz, a jego jakos studia cracerskie nie dają gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toteż wcale nie pytam się o wersję piracką, bo o zwisach na forum Ubisoftu piszą ludzie posiadający oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:46, ktosik napisał:

Toteż wcale nie pytam się o wersję piracką, bo o zwisach na forum Ubisoftu piszą ludzie posiadający
oryginały.

no chyba ze tak... ale to jest kolejny plus tego ze mamy z deczka przesunieta premiere... moze juzdo tego czasu jakis patch wyjdzie... sam ide poczytac bo mnie zainteresowales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mi tez przyszla wiadomosc z potwierdzeniem ale za pozno potwierdzilem :/ spoznilem sie okolo 3 dni:/ ale jak potwierdzilem to pisalo ze przesylka potwierdzona , dziekujemy itd... czy mi przyjdzie ta przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:48, zardzel napisał:

no chyba ze tak... ale to jest kolejny plus tego ze mamy z deczka przesunieta premiere...
moze juzdo tego czasu jakis patch wyjdzie... sam ide poczytac bo mnie zainteresowales...


Zakładając, że Ubisoft nie będzie robił dalej takiej łaski i patche do polskiej będą wychodzić bez opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie nie było ( szlaban ) , wiec może ktoś napisze mi w skrócie zdarzenia na forum, nowe nesy, itp. ( wiem że mógłbym oglądnąc ostatnie strony, ale jak zaczołem to zauważyłem że jest z 20 stron) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:07, Tokagero napisał:

Wczoraj mnie nie było ( szlaban ) , wiec może ktoś napisze mi w skrócie zdarzenia na forum,
nowe nesy, itp. ( wiem że mógłbym oglądnąc ostatnie strony, ale jak zaczołem to zauważyłem
że jest z 20 stron) ;)


głownie o tym kto dostał a kto nie potwierdzenie zamówienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:28, Tass napisał:

Właśnie zainstalowałem demo i niestety po pierwszej bitwie wywala mi do pulpitu :( Miał ktos
coś takiego ? Mój komp Athlon64 2800, GeForce 6600GT 512AM i najnowsze stery

cześć mam ten sam problem, tylko mnie wyrzuca do pulpitu zaraz po wczytaniu gry, niezależnie od tego czy wybieram kampanię czy pojedynczą potyczkę. szukałem na forum odpowiedzi ale nie udało mi się znaleźć. gdybyś ktoś coś wiedział na temat jak temu zaradzić to prosze o pomoc w rozwiązaniu tego roblemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:12, bartus474 napisał:

> Właśnie zainstalowałem demo i niestety po pierwszej bitwie wywala mi do pulpitu :( Miał
ktos
> coś takiego ? Mój komp Athlon64 2800, GeForce 6600GT 512AM i najnowsze stery
cześć mam ten sam problem, tylko mnie wyrzuca do pulpitu zaraz po wczytaniu gry, niezależnie
od tego czy wybieram kampanię czy pojedynczą potyczkę. szukałem na forum odpowiedzi ale nie
udało mi się znaleźć. gdybyś ktoś coś wiedział na temat jak temu zaradzić to prosze o pomoc
w rozwiązaniu tego roblemu

może zainstaluj jeszcze raz windowsa i najnowszego directX
poczym zainstaluj demo homm 5 to moze pomoze
ps. ja mam Athlon64 3000, GeForce 6600GT 1GB RAM i najnowsze stery i wszystko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko mam problemik chcialbym sobie pograc w Herosa lecz nie moge poniewaz gra uruchamia mi sie ale gdy jest pole wczytywania sie np kampani wychodzi mi do windowsa i tak ciagle
Jakby ktos wiedzial jak ten problem rozwiazac bym byl wdzieczny
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:12, bartus474 napisał:

> Właśnie zainstalowałem demo i niestety po pierwszej bitwie wywala mi do pulpitu :( Miał
ktos
> coś takiego ? Mój komp Athlon64 2800, GeForce 6600GT 512AM i najnowsze stery
cześć mam ten sam problem, tylko mnie wyrzuca do pulpitu zaraz po wczytaniu gry, niezależnie
od tego czy wybieram kampanię czy pojedynczą potyczkę. szukałem na forum odpowiedzi ale nie
udało mi się znaleźć. gdybyś ktoś coś wiedział na temat jak temu zaradzić to prosze o pomoc
w rozwiązaniu tego roblemu


ja mam chyba trochę więcej szczęścia po jakieś bitwie zamiast tekstur na drzew pojawiają mi siętekstury zamku dopasowane do drzew :/ zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość jest taka że niestety ale widziałem wersje uk h5 i wymagania spadły gra chodzi płynnie na podobnym sprzęcie jaki mam w domku amd barton 2500@3200 512mb geil, asus 6600gt abit nf7-sl
ogólnie luzik ale czekam na wersje pl narazie kaske zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz było to poruszane ale jest zbyt duzo tron by szukać a "szukaczem" nie znalazlem a wiec:

Wie ktoś gdzie zapisywane są save''y? Gram z kolegami w różnych miejscach i troche glupio zaczynać za kazdym razem od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować