Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 11:23, Dawidi7 napisał:

Nie wiem czy juz było to poruszane ale jest zbyt duzo tron by szukać a "szukaczem" nie znalazlem
a wiec:

Wie ktoś gdzie zapisywane są save''y? Gram z kolegami w różnych miejscach i troche glupio zaczynać
za kazdym razem od nowa...


przypuszczam że tam gdzie większość gier w dokument@settings w twoim profilu
ale mogę się mylić bo niesprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:23, Dawidi7 napisał:

Nie wiem czy juz było to poruszane ale jest zbyt duzo tron by szukać a "szukaczem" nie znalazlem
a wiec:

Wie ktoś gdzie zapisywane są save''y? Gram z kolegami w różnych miejscach i troche glupio zaczynać
za kazdym razem od nowa...


przeciez w demie sa 2 misje wiec t nie ma chyba znaczenia gdzie sa savy ? przejscie tych 2 misji nie zabiera za wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:11, zardzel napisał:

> Wczoraj mnie nie było ( szlaban ) , wiec może ktoś napisze mi w skrócie zdarzenia na forum,

> nowe nesy, itp. ( wiem że mógłbym oglądnąc ostatnie strony, ale jak zaczołem to zauważyłem

> że jest z 20 stron) ;)

głownie o tym kto dostał a kto nie potwierdzenie zamówienia ;]

CO ?! Jakie potwirdzenie, ja nie dotałem, ale i tak przecież miało przyjśc dopiero około 1 czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 23:23, Konrad1990 napisał:

słowo "bynajmniej" oznacza zaprzeczenie, chyba chodzło Ci o "przynajmniej" =]


Chyba tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 11:31, Tokagero napisał:

CO ?! Jakie potwirdzenie, ja nie dotałem, ale i tak przecież miało przyjśc dopiero około 1
czerwca!


Ja też nie dostałem. Ci co dostali to zamówili w grudniu więc dość wcześnie. Ja zamówiłem duuużo później, więc to może dlatego...może ci którzy nie dostali neich powiedzą kiedy zamówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:36, LordOfUndeads napisał:


> CO ?! Jakie potwirdzenie, ja nie dotałem, ale i tak przecież miało przyjśc dopiero około
1
> czerwca!

Ja też nie dostałem. Ci co dostali to zamówili w grudniu więc dość wcześnie. Ja zamówiłem duuużo
później, więc to może dlatego...może ci którzy nie dostali neich powiedzą kiedy zamówili.

JA zamówiłem 16 kwietnia ( tak naprawde to zamówiłem se 16Lutwgo, ale zmieniłem później na EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:36, LordOfUndeads napisał:


> CO ?! Jakie potwirdzenie, ja nie dotałem, ale i tak przecież miało przyjśc dopiero około
1
> czerwca!

Ja też nie dostałem. Ci co dostali to zamówili w grudniu więc dość wcześnie. Ja zamówiłem duuużo
później, więc to może dlatego...może ci którzy nie dostali neich powiedzą kiedy zamówili.


Hm... nie chcę Cię martwić, ale ja zamówiłem w czwartek, czyli przed wczoraj, a maila o potwierdzenie zamówienia już dostałem (wczoraj wieczorem - piątek).
Więc chyba nie o datę zamówienia tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się, jeżeli wszystko dobrze pójdzie za 2 tygodnie i 3 dni gra będzie w moich i waszych rękach.

Poza tym potwierdzenie ma dojść najpóźniej 5 dni przed wysyłką. Mają czas do 31 maja. Może po prostu nie wytłoczyli jeszcze tylu egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł już ktoś może jakieś opinie na temat HoMMV ? Miło by było poczytać jakie są odczucia tych co już mają to co my mieć będziemy za 17 dni ;]
A więc prosilbym o nadsyłanie tych tekstów jeśli ktoś znajdzie

A co do potwierdzenia to mi przyszło wczoraj a grę zamówiłem w styczniu...Ci, którzy nie dostali nie powinni się martwić bo w przeciągu paru dni napewno dostaniecie tego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:19, Patren napisał:

Znalazł już ktoś może jakieś opinie na temat HoMMV ? Miło by było poczytać jakie są odczucia
tych co już mają to co my mieć będziemy za 17 dni ;]
A więc prosilbym o nadsyłanie tych tekstów jeśli ktoś znajdzie

A co do potwierdzenia to mi przyszło wczoraj a grę zamówiłem w styczniu...Ci, którzy nie dostali
nie powinni się martwić bo w przeciągu paru dni napewno dostaniecie tego maila :)


jak już ktoś wcześniej napisał nawet jeśli ma ktoświadomo wersje pirackąto niebardzo jest co pisać bo dostanie bana ale widziałem i słyszałem opinie
grafika poprawiona względem demo mniejesze wymagania a opinie o grywalności?? niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszą że z niecierpliwością czekają na premiere polską cośmi sięniechce wierzyć tacy zapaleńcy jak my nieskusili siężeby choć zobaczyć jak wygląda i działa
ja równieżjestem za orginałami i sam czekam na premiere i fundusze
ale korci jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wkurza mnie to, że za granicą już sobie grają, ćwiczą się w multiplayerze, sprawdzają strategie, taktyki, stają się coraz lepsi a my czekamy...oni już mają nawet turnieje ;(
Kiedy my zaczniemy grać na mp to tamci będą nad nami mieli parę tygodni przewagi więc będziemy mogli łatwo przegrać i stracić rangę (a o ile mi wiadomo takowe są w HoMMV)...albo będziemy grali tylko z Polakami do czasu kiedy również będziemy całkiem dobzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> jak już ktoś wcześniej napisał nawet jeśli ma ktoświadomo wersje pirackąto niebardzo jest co

Dnia 20.05.2006 o 12:22, krakers81 napisał:

pisać bo dostanie bana


No wiem, ale niekoniecznie muszą to być odczucia kogoś z tego forum...ktoś może znaleźć opinie na jakiś zagranicznych serwisach i zacytować je tu...ja jestem Herosomaniakiem na głodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktośsłyszał albo wie czy będzie możliwość w pojedyńczych misjach wybór innego zamku??
w H3 zawsze grałem necromantą a nowe jednostki wyglądają extra!!! ciekawe tylko jak sprawują się w pojedynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować