Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 12:29, Patren napisał:

>> jak już ktoś wcześniej napisał nawet jeśli ma ktoświadomo wersje pirackąto niebardzo
jest co
> pisać bo dostanie bana

No wiem, ale niekoniecznie muszą to być odczucia kogoś z tego forum...ktoś może znaleźć opinie
na jakiś zagranicznych serwisach i zacytować je tu...ja jestem Herosomaniakiem na głodzie ;)


sie wie!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zabije...., kumpel zaproponował mi pirata Heroes V, a ja odmówiłem, wiem że gdyby nie odmówił to bym dostał tu bana i byłbym piratem, ale jednak nie zobaczę gry ( chyba że u kumpla) aż do 5 czerwca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:31, Tokagero napisał:

Chyba się zabije...., kumpel zaproponował mi pirata Heroes V, a ja odmówiłem, wiem że gdyby
nie odmówił to bym dostał tu bana i byłbym piratem, ale jednak nie zobaczę gry ( chyba że u
kumpla) aż do 5 czerwca :(


skond ja znam ten ból, ale ja widziałem wygląda miodzio!! i jak wspominałem wymaganie sąchyba mniejsze bo chodzi o wiele płynniej od dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy zna ktoś jakiś dobrą stronkę(darmową) żeby mi tłumaczyła z angielskiego na polski?? A tak w ogóle to Heroes V też nie jest bez błędów wystarczy wejść na forum z oficjalnej strony. Ale miejmy nadzieję że gdy wyjdzie polska wersja to może już będzie jakiś patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po długiej umysłowej walce z samym sobą podjełem ... ważna decyje co do.. Heroes pięć.. postanowiłem ją kupić .. i potwierdziłem zamówienie...

co do Heroes 5... zmieniłem lekko zdanie o niej i po deemie... bardziej mi sie podoba.. ale musze tak sobie usiaść do wersji PL.. hmm ona chyba juz jest tutaj gdzies nie? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie któś już o to pytał tutaj ale jakoś nie bardzo mi się chce kopać po takim stosie postów więc zapytam i liczę na cierpliwość ludzką i dobre serce:

czy w opcji rozgrywki hot seat bedzie duel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:48, VrOObel69 napisał:

pewnie któś już o to pytał tutaj ale jakoś nie bardzo mi się chce kopać po takim stosie postów
więc zapytam i liczę na cierpliwość ludzką i dobre serce:

czy w opcji rozgrywki hot seat bedzie duel??

W podstawówce na 99% nie. W patchu lub w dodatku może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:26, Patren napisał:

Ech, wkurza mnie to, że za granicą już sobie grają, ćwiczą się w multiplayerze, sprawdzają
strategie, taktyki, stają się coraz lepsi a my czekamy...oni już mają nawet turnieje ;(
Kiedy my zaczniemy grać na mp to tamci będą nad nami mieli parę tygodni przewagi więc będziemy
mogli łatwo przegrać i stracić rangę (a o ile mi wiadomo takowe są w HoMMV)...albo będziemy
grali tylko z Polakami do czasu kiedy również będziemy całkiem dobzi :P


cieszmy się tym że piraci wcale nie będą mieli lepiej a wręcz przeciwnie ani teraz ani później niepobawią się w trybie multi :p i dobrze im tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 12:50, 4YoU napisał:

> czy w opcji rozgrywki hot seat bedzie duel??
W podstawówce na 99% nie. W patchu lub w dodatku może.


dzięki za info !
tego się obawiałem właśnie :(((( bardzo się obszerny zapowiada ten dodatek ;)) wszystko co bardzo przyciągające na dłużej to chcą dać w dodatku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:15, krakers81 napisał:

co z wersjąw języku angielskim czy można jużjądostać w polsce miała być taka opcja w gram.pl

opcja jest ale nie wiadomo czy ktoś już ją dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiedź pewnego pana z angielskie forum brzmi (szybko tłumaczona) jest mniej czrów di eksploracji mapy ale nie ma systemu podziału na magię ognia wody itd tylko czarną, światła, niszczącą i jeszcze jakąś co czyni łatwiejsze do zrozumienia to z czym mamy do czynienia i ogólnie pojawia się wiele głosów że grafika jest dobra cały interfejs jest przystępny że ktoś napisał ze kochał odmienność nie było w nim morali i że jest bardzo szczęśliwy że wykonano tyle rzeczy żeby każda z ras była inna i że to miało dla niego znaczenie bo to było ulubione miasto a teraz ma wrażenie że "ulubione miasto" znaczy coś więcej. Ktoś pisze że gra jest piękna ze względu na artystyczny punkt widzenia że każdy bohater czy jednostka jest wyjątkowa. jeszcze ktoś inny że naprawde podoba mu sięsystem umiejętności i to że może golądć jak jednostki wykonują swoje "specjalne ruchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:26, Bartek.N napisał:

wypowiedź pewnego pana z angielskie forum brzmi (szybko tłumaczona) jest mniej czrów di eksploracji
mapy ale nie ma systemu podziału na magię ognia wody itd tylko czarną, światła, niszczącą i
jeszcze jakąś co czyni łatwiejsze do zrozumienia to z czym mamy do czynienia i ogólnie pojawia
się wiele głosów że grafika jest dobra cały interfejs jest przystępny że ktoś napisał ze kochał
odmienność nie było w nim morali i że jest bardzo szczęśliwy że wykonano tyle rzeczy żeby każda
z ras była inna i że to miało dla niego znaczenie bo to było ulubione miasto a teraz ma wrażenie
że "ulubione miasto" znaczy coś więcej. Ktoś pisze że gra jest piękna ze względu na artystyczny
punkt widzenia że każdy bohater czy jednostka jest wyjątkowa. jeszcze ktoś inny że naprawde
podoba mu sięsystem umiejętności i to że może golądć jak jednostki wykonują swoje "specjalne
ruchy"


nic tylko czekac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do cda. W wersji kolekcjonerskiej sa dodatkowe 3 mapy (6+3) ale w sklepie pisze ze w wersji zwyklej sa rowniez dodatkowe mapy. czy jak zamowilem ta zwykla wersje to tez bede mial 6 map + 3 dodatkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście niepodoba mi się fakt że czary można żucać tylko jak jest ruch zawodnika a nie tak jak w 3 podczas własnej kolejki
z czarami teżdziwnie wygląda wolałem podział z h3. prostsz i bardziej przystępny.
masz daną specjalizację w czarach i wszystko co się nauczyłeś (chodzi o czary) zależało od poziomu umiejętności z daych czarów, a tu zauważam że do każdej dziedziny czarów sąjakieś podatkowe specjalne umiejętności trochę dziwne zobaczymy jak po dłuższym graniu się to sprawdzi puki co dziwota i denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:40, davis87 napisał:

mam pytanie do cda. W wersji kolekcjonerskiej sa dodatkowe 3 mapy (6+3) ale w sklepie pisze
ze w wersji zwyklej sa rowniez dodatkowe mapy. czy jak zamowilem ta zwykla wersje to tez bede
mial 6 map + 3 dodatkowe??


Do CD-Action masz pytanie czy do CD-Project? ;P
Ale tak ogólnie to ja również chciałbym wiedzieć o co chodzi z tymi mapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:45, Piotero159 napisał:

może mi ktoś powiedzieć ile płyt CD będzie w edycji standardowej?, bo jakoś nigdzie nie moge
tego znaleźć?

opowie ktoś z łaski swej ?


myślę zże z 4 napewno ale ręki uciąć sobie niedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować