Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 14:03, Tobijas napisał:

A ile osób bedzie mogło grać na jednym kompie (tryb gry hot-seat)

Chyba 8, bo pamiętam że kiedyś ktoś napisał że największe mapy są na 8 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:03, Tobijas napisał:

A ile osób bedzie mogło grać na jednym kompie (tryb gry hot-seat)


przynajmniej 6 (zeby kazdy mial inne miasto) a moze 8 (zeby bylo fajnie) =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze do wyboru na początku beda rózne kampanie?? Np. Bede mógł sobie wybrać Nekropolis, Inefrno albo Haven???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:35, graczomaniak napisał:

Czy w grze do wyboru na początku beda rózne kampanie?? Np. Bede mógł sobie wybrać Nekropolis,
Inefrno albo Haven???:)


Nie będziesz musiał na początku zagrac Haven później Inferno i tak dalej . Widziałem gdzieś jak to idzie po koleji ale już nie pamiętam Sylvan chyba jest ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność kampanii to: Haven --> Inferno --> Necropolis --> Dungeon --> Sylvan --> Academy
Każda frakcja ma pięć misji, trzy pierwsze misje Haven są tutorialowe...w demie jest piąta (ostatnia) misja Haven i pierwsza Inferno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze bo nikt mi nieodpowiedział :/ spóźniłem się z potwierdzeniem zamówienia Herosów o 3 dni , 8 dni od dostania e-maila . Potwierdziłem że zamówiłem Heroesa V dopiero dzisiaj i pisało coś "dziękujemy za potwierdzenie itd..." Czy Heroes V trafi do moich rąk czy nie? Bo ponoc po 5 dniach niepotwierdzenia zamówienia wszystko sie anuluje , a ja po 8 potwierdziłem i pisało , że kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:48, Patren napisał:

Kolejność kampanii to: Haven --> Inferno --> Necropolis --> Dungeon --> Sylvan
--> Academy
Każda frakcja ma pięć misji, trzy pierwsze misje Haven są tutorialowe...w demie jest piąta
(ostatnia) misja Haven i pierwsza Inferno :)


Łeeee... :( czyli nie bedzie mozna zaczac np od srodkowej? Ech, no coraz mniej mi sie to podoba, by zagrac moim ulubionym zamkiem Academy bede musial przejsc cala reszte kampanii;( juz bym wolal rozwiazanie jak z Herosow III. Ach ten Nival, tylko namieszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą. Sam chciałbym zagrać Nekropolis, a nie przechodzic pierwsze misji żeby do neigo dojść. Może sie da tak jak napisałem wyżej, żew bedzie mozna wybrac misto w zwykłym trybie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcecie sobie pograć inną frakcją to bierzecie sobie pojedyńczy scenariusz albo gracie w multi i już
Mi tam się bardzo podoba to rozwiązanie...zresztą już kiedyś o tym pisałem...dzięki temu cała fabuła jest spójniejsza i ciekawsza i musisz poznać każdą frakcję co też jest dla mnie plusem...ale to już kwestia gustu...jednemu się to podoba, drugiemu nie, a Nival i Ubi nie dogodzą wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh czyli można bedzie wybrac sobie miasto w osobnym trybie. Bardzo sie z tego cieszę :)).

PS. Dla mnie jest tylko jedno pytanie. Czy HOMM 5 przbije grywalność HOMM 3??? - bo grafiką już przebił.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktoś mi powiedziec... czy bedą wszystkie budowle jakie były w h3 w h 5 ? tj arena walk... targowisko.. magiczne kamienie... (te juz widziałem) i czy.. bedą mosty ?... ehh czy bedą te wszystkie inne budowle..

bardzo szkoda ze jest tyle tylko zamków ile jest :(( mam nadzieje ze dodadza minimum dwa.. w dodatkach a obiecuje przed świadkami ze kupie nastepną złotą edycje z dwoma dodatkami :)) + jakimiś gratisami od CDP :P bo to jest jedyna gra którą warto kupic jako oryginał za własne pieniadze... każdą inną zasponsiruje mnie babcia :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 15:01, graczomaniak napisał:

Heh czyli można bedzie wybrac sobie miasto w osobnym trybie. Bardzo sie z tego cieszę :)).


PS. Dla mnie jest tylko jedno pytanie. Czy HOMM 5 przbije grywalność HOMM 3??? - bo grafiką
już przebił.:))


Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo...demo przykuło wiele osób ( w tym mnie :P) to co dopiero full wersja, z multi, hot-seat, dodatkami i z mapami (a może i kampaniami) stworzonymi przez fanów (kiedy już będzie edytor)...o tak, ta gra ma szanse przebić tą grywalność z HoMMIII a przynajmniej się z nią zrównać...tak będzie według mnie :)...swoją drogą nie mogę się doczekać turnieji w multi...i moglibyśmy się -wszyscy forumowicze- spiknąć na jakiś duelek albo 8-osobową mapę na multi ;]...miło by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mozna było to ktoś kto ma szybki inetrnet mógłby założyć serwer tylko dla formuowiczów (o ile coś takiego bedzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam wiadomość. Terz nie wiem w co wieżyć. Czy w to, ze wysyłka jest 5 czerwca, czy w to (patrz screen) :


PS. Sorki za drugi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez to tak bardzo nie przeszkadza jak bede chcial pograc mojim zamkiem ulubionym[academy]to zagram w pojedynczy scenariusz kampanie sa fajne ale czesciej chyba bede gral w multi i pojedynczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 15:08, Chester001 napisał:

czy moze ktoś mi powiedziec... czy bedą wszystkie budowle jakie były w h3 w h 5 ? tj arena
walk... targowisko.. magiczne kamienie... (te juz widziałem) i czy.. bedą mosty ?... ehh czy
bedą te wszystkie inne budowle..

bardzo szkoda ze jest tyle tylko zamków ile jest :(( mam nadzieje ze dodadza minimum dwa..
w dodatkach a obiecuje przed świadkami ze kupie nastepną złotą edycje z dwoma dodatkami :))
+ jakimiś gratisami od CDP :P bo to jest jedyna gra którą warto kupic jako oryginał za własne
pieniadze... każdą inną zasponsiruje mnie babcia :PP


Targowisko, gildie magów, stocznie, cytadela--> zamek itp., Rada miasta-->Kapitol itp., budynki z jednostkami, budynki dające specjalne zdolności jednostkom, specjalne budynki dla każdej z frakcji, budynek od Łez Ashy (czyli danwgo Graala)...tak, będą chyba wszystkie :)
Co masz na myśli mówiąc mosty? bo na mapie to mosty są i to takie fajne, długie, np. nad lawą xD...chyba, że chodzi Ci o coś innego
Coraz więcej pogłosek mówi, że w dodatku będzie jedna nowa frakcja (krasnoludy!jupi!)...zapewne jeszcze w następnym dodatku dadzą kolejną frakcję...np. barbarzyńców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 15:14, graczomaniak napisał:

Terz


Mała poprawka, nie chodziło mi tu o teŻ tylko o Teraz.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tam poprostu jeszcze nie zmienili (lenie :P)...ta data jest już dość długi czas tam..prawdzia data to 8 czerwca...pre-orderowcy dosatję 6 czerwca a wysyłka zostaje wysłana 5 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować