Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A czy mógłby mi jeszcze ktoś powiedzieć czy mogę do zamówienia EK dorzucić jeszcze inne produkty i skorzystać z darmowego transportu? Czy też zamówienie innych produktów będzie oddzielnym zamówieniem i będę musiał płacić za przesyłkę?

Jeśli ktoś już o to pytał to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:29, graczomaniak napisał:

JEst napisane, że jak zamówisz produkt ponad 150 zł to dostajesz gratis przesyłke.:))


A... Dzięki za odpowiedź. Muszę uważniej czytać...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:44, Andriejev napisał:

Hmmm Ponowie pytanie, czy gra ma jakakolwiek szanse odpalic na notebooku????


Nie wiem, ale na razie to na tym forum ludzie pisali chyba wyłącznie o problemach z odpalaniem HoM&M V na notebookach. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny kwiatek, właśnie potwierdziłem zamówienie, mam nadzieje że nie popełniłem błędu. Potwierdzenie miało przyjść 5 dni przed datą wysyłki, czyli 1 czerwca a nie 21 maja, no więc o co chodzi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 22:23, Przemek t74 napisał:

Ładny kwiatek, właśnie potwierdziłem zamówienie, mam nadzieje że nie popełniłem błędu. Potwierdzenie
miało przyjść 5 dni przed datą wysyłki, czyli 1 czerwca a nie 21 maja, no więc o co chodzi
?????


ja właśnie też potwierdziłem jakieś dwa dni temu więc to tylko raczej chwyt marketingowy z tym 5 dni przed wysyłką, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jednak to będzie początek czerwca, ale może (O NAIWNOŚCI SŁODKA) CDP sprawi nam mega niespodziankę wysyłając wcześniej ............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:44, Andriejev napisał:

Hmmm Ponowie pytanie, czy gra ma jakakolwiek szanse odpalic na notebooku????

Zależy od notebooka - jeżeli spełnia minimalne wymagania i nie ma chipsetów Intela, to powinno pójść.
Ech, tak zabreać Heresa V nad morze...

A tak z innej beczki - to sprawdziełem i polska wersja EK tym różni się od angielskiej, że my mamy szkatułkę, Heresa III (nie II) oraz film o powstawaniu polskiej wersji. I to mieliby od nas sprowadzać i dlatego nie ma soundtracka... To naprawdę maniacy by musieli być, płacić 160 zł, żeby kupić szkatułkę, bo Heroesa III już zapewne mają, a polska wersja gry ich nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisywałam w przeglądarkę, aby nie zadawać tego samego pytania po raz drugi, ale nie znalazłam - pytanie jest takie - jak podzielić jednostki na kilka slotów? mam przykladowo 200 kościanych łuczników i chcę podzielić na 4 sloty po 50 jednostek, jak to zrobić? w poprzednich częściach to było takie proste... a teraz nie mam pojęcia zielonego jak to się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 00:09, sukkubus napisał:

wpisywałam w przeglądarkę, aby nie zadawać tego samego pytania po raz drugi, ale nie znalazłam
- pytanie jest takie - jak podzielić jednostki na kilka slotów? mam przykladowo 200 kościanych
łuczników i chcę podzielić na 4 sloty po 50 jednostek, jak to zrobić? w poprzednich częściach
to było takie proste... a teraz nie mam pojęcia zielonego jak to się robi :(



uzyj schift...przytrzymaj przy dzieleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 07:05, Mithrandirpl napisał:


ja bym dal 9:)
dlatego 9 ze zamalo mapek;/
co do innych mapek to: (za grafike 9+, dzwiek 10:) , interfejs 9, grywalnosc 10) nie wiem co to Replayability??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez wahahnia dalbym 10 jesli byloby conajmniej 30 mapek ( wkazdym badzrazie wiecej niz w heroesie 4) a i zapomnialbym o edytorze map bez niego tez nie mozebyc 10!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 08:57, davis87 napisał:

co to Replayability??

Czy w grę można grać wiele razy bez znużenia. Biorąc pod uwagę to, ile razy przeszzedłem demko, dałbym 10 :)

I nie pisz pogrubionymi literami! One służą do podkreślania czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie davisem nie przejmuje - po prostu nie odpowiadam na jego posty :) moze gdyby tak wszyscy zrobili tochlopak przestalby pisac w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 09:15, lampak napisał:

> co to Replayability??
Czy w grę można grać wiele razy bez znużenia. Biorąc pod uwagę to, ile razy przeszzedłem demko,
dałbym 10 :)

I nie pisz pogrubionymi literami! One służą do podkreślania czegoś.


Juz kilka mu o tym pisalo, ale on trwa przy swoim ... to jak walka z wiatrakami ... chyba, ze dostalby osta od moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować