Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 14:36, koniczyn napisał:

> A możesz mi powiedzieć jak się ma sprawa z tymi Waszymi mailami dotyczącymi realizacji
zamówienia?
> Czy zakończyliście już ich rozsyłanie, czy może nadal stopniowo to robicie. Bo z tego
co widzę,
> to zdecydowana większość osób już jes otrzymała, a ja nadal nic nie mam i nie wiem czy
robić
> przelew, bo obawiam się o realizację tego mojego zamówienia;> >
Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia, napisz lub zadzwoń do informacji sklepu :) Ja się zajmuję
lokalizacją i nie chcę Ci podać złych informacji.


no właśnie, czy jak ja potwierdziłem zamówienie w sklepie i piszę mi z HommV to zamówienie niewysłąne(jeszcze) to juz mogę olać tego maila czy muszę się dowiadywać ocb.? bo u mnie w szkrynce pusto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:35, Evil Khan napisał:

> 10 000 :D
Co 10 tys ?
Kolekcjonerskiej edycji tyle jest ?

Nie to temat ma 10 000 postów ;) Nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:52, morthi napisał:

beda 3 mapy extra do singla i specjalny slad za bohaterem :)


Morthi,czy jesteś tego absolutnie pewien?Bo ja już o to pytałem cd project(na forum) i nie dostałem odpowiedzi.Czy ktoś to potwierdził oficjalnie?(tzn. ten dodatek do EK pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:38, boogie85 napisał:

> > 10 000 :D
> Co 10 tys ?
> Kolekcjonerskiej edycji tyle jest ?
Nie to temat ma 10 000 postów ;) Nieźle

acha :)
A ile ma być egzepmlarzy EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:08, morthi napisał:

niektorzy lubia miec gry w orginale po angielsku :) wiec nie widze w tym niczego dziwnego :)
ja jednak czekam na polska wersje :) by pasowala do mojej kolekcji :)



Tez czekam na polska wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:06, Tuddrussel napisał:

/../ zapewnic gwarancje dostawy w terminie [dla wszystkich zamowien zaplaconych].


Chwila, chwilunia. To znaczy, że Ci którzy zamówili grę za pobraniem u kuriera moga spodziewać sie trudności z dostawą w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drugą ważną uwage
Skąd będzie się ściągac pathe ? Wiem że ci z wersją ang. pewnie z Ubi.com , a my? Bo, jeśli sie nie myle, to w Heroes V nie ma urządzenia do sprawdzania aktulanych pathy i ich ściągania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:59, HumanGhost napisał:

> /../ zapewnic gwarancje dostawy w terminie [dla wszystkich zamowien zaplaconych].

Chwila, chwilunia. To znaczy, że Ci którzy zamówili grę za pobraniem u kuriera moga spodziewać
sie trudności z dostawą w terminie?

Chyba nie, ale jest takie przysłowie : "Przezorny zawsze ubezpieczony".Pewnie nie chcą miec później afer z dostawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:04, Tokagero napisał:

Mam drugą ważną uwage
Skąd będzie się ściągac pathe ? Wiem że ci z wersją ang. pewnie z Ubi.com , a my? Bo, jeśli
sie nie myle, to w Heroes V nie ma urządzenia do sprawdzania aktulanych pathy i ich ściągania?


Taka funkcja zostanie dodana w patchu 1.1. natomiast czekam ciagle na potwierdzenie, czy nasza gra będzie już wydana w wersji 1.1, czy nie. Patch na bank znajdzie się na Gram.pl tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:33, morthi napisał:

wystarczy ignorowac :) przestanie :) to najsilniejsza bron :)



spoko to poprostyu moj styl:) tak samo pisze przez gg. i jak wyjdzie heroes to nawet nie bede wchodzil na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:06, Tokagero napisał:

Chyba nie, ale jest takie przysłowie : "Przezorny zawsze ubezpieczony".Pewnie nie chcą miec później afer z dostawami.


Wiesz, tylko, że w ofercie jest jak byk: dostawa na dwa dni przed premierą dla przesyłek kurierskich. Nie ma nic o sposobie płatności.
Odpowie ktoś na postawione wyżej pytanie? Co to za kręcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:46, tkoeman napisał:

> beda 3 mapy extra do singla i specjalny slad za bohaterem :)

Morthi,czy jesteś tego absolutnie pewien?Bo ja już o to pytałem cd project(na forum) i nie
dostałem odpowiedzi.Czy ktoś to potwierdził oficjalnie?(tzn. ten dodatek do EK pl)


tak :) jestem tego absolutnie pewien :) w edycji kolekcjonerskiej beda 3 mapy extra :) aczkolwiek dziwnym trafem na gram.pl w edycji standardowej tez sa one dodane (wiec nie wiem o czym to swiadczy) i na pewno bedzie specjalny slad za bohaterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozatym co to za pretensje jak sie nie podoba to wara!! zyje w polsce jest to wolny kraj wiec moge robc co mi sie podoba!! pogrubione litery wogole nie przeszkadzaja, sa wieksze i lepiej je widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha :) a nie mowilem ze polska wersja ma szanse byc wypuszczona juz zauktualizowana ilepsza od pelnego wydania angielskiego :) wlasnie ze wzgledu na prawie miesieczna roznice w treminie wydania ?:)

coz :D moze imusimy czekac ale dostaniemy gre pozbawiona wszelkich bledow dotychczas wykrytych i nic nie bedzie nam(oby) psulo radosci z grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:59, HumanGhost napisał:

> /../ zapewnic gwarancje dostawy w terminie [dla wszystkich zamowien zaplaconych].

Chwila, chwilunia. To znaczy, że Ci którzy zamówili grę za pobraniem u kuriera moga spodziewać
sie trudności z dostawą w terminie?


Odpowiedz na Twoje pytanie - NIE. Mail zostal wyslany do wszystkich ktorzy zamowili grę,
wiec takze do osob, ktore wybraly przesylke za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:40, morthi napisał:

ha :) a nie mowilem ze polska wersja ma szanse byc wypuszczona juz zauktualizowana ilepsza
od pelnego wydania angielskiego :) wlasnie ze wzgledu na prawie miesieczna roznice w treminie wydania ?:)

Ale nic nie jest pewne. Raczej się nie zdążą, przecież już niemal za chwilę Heroes V PL idzie do tłoczni. Nie ma siły, żeby się wyrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:08, isildur-ps napisał:

> A zcy możecie mi powiedzieć jak mniejwięcej będzie działał Hirołs na takiej konfiguracji?:

> AMD Athlon XP 2600+ 1.92 GHz, 758 RAM 266 MHz, GeForce FX5200 128 VRAM 128-bit, Płyta
Asus
> A7N8X Deluxe.
Na low i medium detail w rozdzielczości 1024x768 bez problemu. Jedyne przycięcia mogą być przy
obrocie kamerą.



Zainstalowałem demko, i z radością stwierdziłem, że chodzi mi w max detalach. Nie wiem jak, ale mi się to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować