Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Lepiej żeby gra była już spaczowana do 1.1 :) Ale nie będę płakać jak nie będzie spaczowana. Żeby tylko działała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:32, The.Vinci napisał:

Heh, będzie nowe demo! http://homm5.gram.pl/


ok juz to dali, przed chwilą tego nie było.
no to fajnie ciekawe czy poprawili tekst czytany z mówionym.
Ale tak na poważnie LINDA mi tam niepasuje. Koniec i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:06, dylandog napisał:

> Heh, będzie nowe demo! http://homm5.gram.pl/

?

No piszą że możźe wyjdzie demo Version 2. Może nawet w tym tygodniu, w nim będzie wszystko co będzie w ostatecznej wersji w 99,9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:11, Tokagero napisał:

> > Heh, będzie nowe demo! http://homm5.gram.pl/
>
> ?
No piszą że możźe wyjdzie demo Version 2. Może nawet w tym tygodniu, w nim będzie wszystko
co będzie w ostatecznej wersji w 99,9 %



tylko po co to ściagac (tak jak ja 7h.) skoro za 14dni będe miał pełną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:18, morthi napisał:

by sie przekonac jak to bedzie wygladac :)


niby masz racje, tylko czy zmienisz swą decyzje co do zakupu bo ja nie
a demko przeszedłem już kilka razy, jak by dali inne mapki to owszem czemu nie, już zasysam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:23, dylandog napisał:

> by sie przekonac jak to bedzie wygladac :)

niby masz racje, tylko czy zmienisz swą decyzje co do zakupu bo ja nie
a demko przeszedłem już kilka razy, jak by dali inne mapki to owszem czemu nie, już zasysam.


absolutnie :) choc mam 3 zamowienia herosow :D pierwsze anulowalo sie :D jakos niewiem dlaczego :) przy drugim mialem blad autryzacji :) dopiero 3 okazalo sie dobre :) i czeka gotowe na wysylke :)

rzecz jasna EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 17:32, morthi napisał:

absolutnie :) choc mam 3 zamowienia herosow :D pierwsze anulowalo sie :D jakos niewiem dlaczego
:) przy drugim mialem blad autryzacji :) dopiero 3 okazalo sie dobre :) i czeka gotowe na wysylke
:)

rzecz jasna EK :)

A nie martwisz sie że mogą ci trzy gry przysłac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 16:38, morthi napisał:

tak :) jestem tego absolutnie pewien :) w edycji kolekcjonerskiej beda 3 mapy extra :) aczkolwiek
dziwnym trafem na gram.pl w edycji standardowej tez sa one dodane (wiec nie wiem o czym to

> swiadczy) i na pewno bedzie specjalny slad za bohaterem :)
No właśnie ja też nie.A czy nie sa to przypadkiem mapy do III lub IV? Raz już przedstawiłem ten problem, na który odpowiedź zna chyba tylko cdproject, ale jakoś nie chce sie tą wiedzą podzielić.(A ja akurat chcę wiedzieć wszystko o polskim wydaniu gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:43, Tuddrussel napisał:

Odpowiedz na Twoje pytanie - NIE.


O to chodziło. Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Już się nie mogę doczekać dostawy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak myślicie, jak będzie wygądać kwestia klanów HoMM 5? Pomyślałem sobie, że skoro szarpnę się na oryginałkę za stówę, to mogłbym się nią pobawic choćby w taki właśnie sposób, jak przynależenie do klanu i gra przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sam stworzysz forumowo-gramowy klan - jako temat na tym forum (już jakiś klan do jakiejś gry tu istniał, czy sitnieje).


Kiedyś należałem do klanu Worms 3D (Skorpions3D, czy jakoś tak). Ale: 1) Nigdy za dobry nie byłem, 2) po prostu jakoś czasu nie miałem, wymaga to systematycznego pojawiania się na spotkanich klanowych, a tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakto właśnie będzie, ale mam nadzieję na dobry i sprawiedliwy system oraz organizację turniejów. W H3 byłem bdb niechcąc się chwalić, ale piątki nie znam jeszcze tak dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:34, Mike1292 napisał:

> > A możesz mi powiedzieć jak się ma sprawa z tymi Waszymi mailami dotyczącymi realizacji

> zamówienia?
> > Czy zakończyliście już ich rozsyłanie, czy może nadal stopniowo to robicie. Bo z
tego
> co widzę,
> > to zdecydowana większość osób już jes otrzymała, a ja nadal nic nie mam i nie wiem
czy
> robić
> > przelew, bo obawiam się o realizację tego mojego zamówienia;> > > > Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia, napisz lub zadzwoń do informacji sklepu :) Ja się zajmuję

> lokalizacją i nie chcę Ci podać złych informacji.

no właśnie, czy jak ja potwierdziłem zamówienie w sklepie i piszę mi z HommV to zamówienie
niewysłąne(jeszcze) to juz mogę olać tego maila czy muszę się dowiadywać ocb.? bo u mnie w
szkrynce pusto ;(


dzięki za odp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego specjalnego śladu za bohaterem w EK, to wyczytałem na jednym z Forów, że włączenie tej opcji to kwestia edycji odpowiedniego pliku i zmiana w jednej z linijek tekstu (niezależnie od wersji gry).
Było tam nawet podane jak to zrobić, ale zweryfikować tej teorii nie ma na razie jak.

PS. Wszyscy się chwalą, że zamówili EK, to i ja się pochwalę, że zamówiłem zwykła edycję DVD - nie lubię przepłacać za zbędne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do CDP... a w zasadzie 2... czy dowiemy się kiedyś ile było sztuk EK i czy po premierze nadal będzie można ową EK zamawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmieniac mozna i podmieniac pliki tez :) tylko w jakim celu skoro mozna miec edycje kolekcjonerska i sie nie przejmowac niczym ?

skrzynki drewnianej i albumu z artworkami linijka kodu sobie nie dodasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować