Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 22:15, moonman napisał:

> Starczy już... nie rzucaj narzędziami tortur/egzekucji i ciesz się swoją gierką do woli...

> Piratów tu nie ma więc nie musisz krzyczeć :P

hehe dobre! Ale On jest z PiSu bo ciągle walczy :)

Dokładnie... trochę właśnie przypomina takiego PiSowca :D
Znam nawet takiego jednego, co jest w młodzieżówce... kiedy Tusk przyjechał do nas do szkoły, to zaczął na się do niego pluć (znaczy ten gość do Tuska, a nie odwrotnie ;] )... potem został troszkę przetyrany i wyśmiany przez całą zgromadzoną w sali publikę, do której sam należał :)

Koniec z tym off-topem :P

Żeby nie było... herosiki 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:11, drapichrust7 napisał:

Zapytam z ciekawości:
Ile osób posiada w kolekcji pierwsze polskie wydanie HoM&M III wydane nakładem nieistniejącego
już dziś Mirage?


ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:41, Tokagero napisał:

A co to ten nakład Mirage ?

byl wydany w pudelku tekturowym z tloczonymi literami :) i do tego instrukcje i drzewka rozwoju miast :)

zamieszcze kiedys zdjecia :D jak do domu dotre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:44, morthi napisał:

zamieszcze kiedys zdjecia :D jak do domu dotre :)

A co ty się do siedziby UBI wybierasz żeby NAM oddało płytkę z muzyczką, z gry. Cóż za poświęcenie. ŻARTOWAŁEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie zamieszanie co do pudelka ?? Jak na forum oficjalnym Ubi wszyscy chcieli zamawiac polska wersje dla pudelka :)

A potem zniklo na jakis czas :(((

Co bedziecie trzymac w pudelku, bo ja jeszcze nie myslalem... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 22:11, drapichrust7 napisał:

Zapytam z ciekawości:
Ile osób posiada w kolekcji pierwsze polskie wydanie HoM&M III wydane nakładem nieistniejącego
już dziś Mirage?


Podobnie jak Morthi ja też mam to wydanie HoM&M III. Pamiętam, że specjalnie wracałem z wakacji, żeby kupić i pograć choć przez te dwa dni, przed kolejnym wyjazdem... To były czasy... A terez... Nie muszę się nawet nigdzie ruszać. Po prostu będę siedział w domu uczył się do sesji, aż tu nagle zadzwoni dzwonek do drzwi za którymi zobaczę kuriera, uściskam go (choć po dłuższym namyślę wątpię, bo widzę, że PiS czuwa) i będę grał, grał, grał, grał i grał:-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś potwierdziłem kupno HoMM V to będę go miał jutro, 1czerwca? (pięc dni przed premierą), czy 5 czerwca? Bo połapć się nie idzie...

z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym wydaniu podobała mi się bardzo obszerna instrukcja.
Był tam opis wszystkich czarów, jednostek, bohaterów i nie tylko.
Mam obawy, że CD-Projekt nie uraczy nas tak udanym manual''em, a przynajmniej nie w wersji papierowej.
Ale zobaczymy...

Kontynuacja wspoinek:
Ktoś pamięta za ile kupił tamto wydanie HoM&M III??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 06:37, drapichrust7 napisał:

W tamtym wydaniu podobała mi się bardzo obszerna instrukcja.
Był tam opis wszystkich czarów, jednostek, bohaterów i nie tylko.
Mam obawy, że CD-Projekt nie uraczy nas tak udanym manual''em, a przynajmniej nie w wersji
papierowej.
Ale zobaczymy...

Kontynuacja wspoinek:
Ktoś pamięta za ile kupił tamto wydanie HoM&M III??


150 zl :) a pozniej armagedons blade za 80 :) i shadow czhyba tez za okolo 100 :)

kupa forsy :D

heroskow 2 kupilem za 150 a pozniej zgubilem plyty :D i musialem kupic raz jeszcze :) i dziei temu mam dwie instrukcje i dwa pudelka :) ale druga wersja kosztowala mnie tylko 99 zl imiala juz price''a w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie przysłali reklamę tegoż kolekcjonerskiego wydania i powiem, że jest to dosyć ładne i kuszące,(ta skrzyneczka stylizowana na skarbnicę średnioweiczną - niezłe !!) ale gdyby tak robili wtedy z trzecią częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:33, Harmegidon napisał:

A mnie przysłali reklamę tegoż kolekcjonerskiego wydania i powiem, że jest to dosyć ładne i
kuszące,(ta skrzyneczka stylizowana na skarbnicę średnioweiczną - niezłe !!) ale gdyby tak
robili wtedy z trzecią częścią.

:D he he :d wtedy byly czasy kiedy instrukcje zaczely wygladac w miare ladnie a nie takie badziewne kserowki :D - instrukcja do h1 polska to taka broszura :) w porownaniu do angielskiej..szkda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 05:29, s2nto napisał:

Jeśli dziś potwierdziłem kupno HoMM V to będę go miał jutro, 1czerwca? (pięc dni przed premierą),
czy 5 czerwca? Bo połapć się nie idzie...

z góry dzięki za odp.

Po pierwsze jutro jest 24 maja, a nie 1 czerwca. Po drugie będziesz go miał 6 czerwca jeśli zamówiłeś kurierem lub 8 czerwca(lub nawet 9,10 czerwca) jeśli zamówiłeś pocztą. Nie musisz dziękować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiem kilka słów zachęt dla NAS, tych którzy czekają na polską premiere i nie wchodzą na torrenty by bezczelnie ściągnąć sobie piracką wersję HoM&MV:
1) Możemy się nazwać fanami Heroes of Might and Magic i każdy to o NAS może powiedzieć. Bo gdyby np. taki Fabrycy przyszedł do Waszego domu i zobaczył piracką wersję HoM&MV a ty byś mu powiedział że jesteś fanem tej wielkiej sagi to raczej to wątpie czy by się cieszył już prędzej zadzwonił by na policję. Ale gdyby zauważył skrzyneczke(lub digi-pack) HoM&MV to nawet byś mu nie musiał tego mówić i on by się cieszył że przyszedł do fana, a nie złodzieja.
2) Nie musimy się martwić o cracki i seriale(złodzieje tak).
3) Możemy spokojnie patchować sobie gry(piraci nie), mając pewność że później będzie nam działać i to jeszcze lepiej.
4) Możemy(będziemy mogli{8 czerwca})spokojnie grać w trybie multiplayer(złodzieje nie).
5) Możemy podziwiać wspaniałą polską wersję językową bez przeszkód(piraci=złodzieje nie, gdyż MY tego im NIE przegramy i NIE damy do internetu, co nie?)
6) Możemy spokojnie wypowiadać się na forach mówiąc że mamy orginał(piraci muszą kłamać).
7) Możemy spokojnie brać udział w turniejach(piraci nie).
To narazie tyle. Mam nadzieję że poprawiłem WAM humor i dalej razem poczekamy na premierę. A piraci niech nam skoczą w 4 litery(tam gdzie światło nie dochodzi). Wiecie co mam na myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:34, morthi napisał:

:D he he :d wtedy byly czasy kiedy instrukcje zaczely wygladac w miare ladnie a nie takie badziewne
kserowki :D - instrukcja do h1 polska to taka broszura :) w porownaniu do angielskiej..szkda...

Mnie zaś nie interesuje czy instrukcja jest taka czy taka, chociaż jak będzie ładna to się nie obrażę.
Nie mniej jednak dałem do zrozumienia, że potencjał Herosów zpadł po trzeciej części.

P.S.-----> A ta skrzyneczka jest drewniana czy tylko nałożyliście taki gradient na tekturę, bo jakoś ze zdjęcia na sto procent nie mogę wywnioskować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walory estetyczne sie licza :) szczegolnie ze dolaczony byl orginal po angielsku :) polska instrukcja jest zle przetlumaczona ma braki (wiele fragmentow zupelnie pominieto) i wyglada po prostu koszmarnie :)

na szczescie te czasy odeszly w niepamiec :) i teraz dystrybutorzy dbaja o nas graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo piratów - był kiedyś taki teleturniej Piraci Show - fajny teskt piosenki był = "lPłyną piraci-piraći, płyną piraci piraći itd.....z fajnym rytmem taktu.

P.S. Tym razem bez postskriptum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:49, 4YoU napisał:

A teraz powiem kilka słów zachęt dla NAS, tych którzy czekają na polską premiere i nie wchodzą
na torrenty by bezczelnie ściągnąć sobie piracką wersję HoM&MV:
1) Możemy się nazwać fanami Heroes of Might and Magic i każdy to o NAS może powiedzieć. Bo
gdyby np. taki Fabrycy przyszedł do Waszego domu i zobaczył piracką wersję HoM&MV a ty byś
mu powiedział że jesteś fanem tej wielkiej sagi to raczej to wątpie czy by się cieszył już
prędzej zadzwonił by na policję. Ale gdyby zauważył skrzyneczke(lub digi-pack) HoM&MV to nawet
byś mu nie musiał tego mówić i on by się cieszył że przyszedł do fana, a nie złodzieja.
2) Nie musimy się martwić o cracki i seriale(złodzieje tak).
3) Możemy spokojnie patchować sobie gry(piraci nie), mając pewność że później będzie nam działać
i to jeszcze lepiej.
4) Możemy(będziemy mogli{8 czerwca})spokojnie grać w trybie multiplayer(złodzieje nie).
5) Możemy podziwiać wspaniałą polską wersję językową bez przeszkód(piraci=złodzieje nie, gdyż
MY tego im NIE przegramy i NIE damy do internetu, co nie?)
6) Możemy spokojnie wypowiadać się na forach mówiąc że mamy orginał(piraci muszą kłamać).
7) Możemy spokojnie brać udział w turniejach(piraci nie).
To narazie tyle. Mam nadzieję że poprawiłem WAM humor i dalej razem poczekamy na premierę.
A piraci niech nam skoczą w 4 litery(tam gdzie światło nie dochodzi). Wiecie co mam na myśli
;-)



ale piraci nie ryzykuja, ze wyrzuca poltora stowy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować