Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

po wysłaniu paczki wszystko zależy od kuriera, którzy jak wiadomo w firmie Masterlink najlepsi nie są...

Daerdin... zgadzam się z tobą w całej rozciągłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:12, Daerdin napisał:

> Sorry za 2 post, ale boże, wy naprawdę nei umiecie czytać :/
Przepraszam, ale czego nie przeczytałem? Tego, co było na screenie gościa, który złozył zamówienie
wczoraj i dzisiaj do niego poszła paczka? Czy może informacji w moich zamówieniach, w których
jest data zamówienia z grudnia i zamówienie dopiero w trakcie realizacji?


Chodzi o to, że paczki zostały wysłane do tych co do dnia wczorajszego zamówili grę, czyli jeśli zamawiałeś w grudniu to do Ciebie też została wysłana. Jak jest w praktyce nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:26, alistair napisał:

> > Sorry za 2 post, ale boże, wy naprawdę nei umiecie czytać :/
> Przepraszam, ale czego nie przeczytałem? Tego, co było na screenie gościa, który złozył
zamówienie
> wczoraj i dzisiaj do niego poszła paczka? Czy może informacji w moich zamówieniach, w
których
> jest data zamówienia z grudnia i zamówienie dopiero w trakcie realizacji?

Chodzi o to, że paczki zostały wysłane do tych co do dnia wczorajszego zamówili grę, czyli
jeśli zamawiałeś w grudniu to do Ciebie też została wysłana. Jak jest w praktyce nie wiem

no właśnie nie została bo moja karta zamówienia nie wygląda tak jak kolegi wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:12, Daerdin napisał:

> Sorry za 2 post, ale boże, wy naprawdę nei umiecie czytać :/
Przepraszam, ale czego nie przeczytałem? Tego, co było na screenie gościa, który złozył zamówienie
wczoraj i dzisiaj do niego poszła paczka? Czy może informacji w moich zamówieniach, w których
jest data zamówienia z grudnia i zamówienie dopiero w trakcie realizacji?


yhh.. nie o to chodzi. On zamówił wczoraj i jeszczw czoraj zmieścił się w limicie tego że dostanie 5/6 a to że u niego paczka została szyciej wysłana niż do Ciebie/do mnie to już dzieło przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz blizej premiery, to da sie wyczuc nawet w powietrzu i na stronie sklep.gram.pl tym bardziej, ze cena Heroes V zostala obnizona do 90 zlotych! A nie jak bylo wczesniej 100.

Pojawia sie zatem pytanie czy Ci, ktorzy zamowili wczesniej za 100 lecz nie doplacili wPLN sa o 10 zlotych w tyl? Sam nie moge tego stwierdzic, bo ja doplacalem maxymalna ilosc wirtualnych. Tak czy siak najnizsza cena to 80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2006 o 18:32, Mike1292 napisał:


yhh.. nie o to chodzi. On zamówił wczoraj i jeszczw czoraj zmieścił się w limicie tego że dostanie
5/6 a to że u niego paczka została szyciej wysłana niż do Ciebie/do mnie to już dzieło przypadku


primo... nie wierze w przypadek... a druga sprawa, że przecież zamówienie samo się nie pakuje i ktoś musi wybrać zamówienie, które zostanie zapakowane, zaadresowane i nadane kurierowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:36, zardzel napisał:


> > > yhh.. nie o to chodzi. On zamówił wczoraj i jeszczw czoraj zmieścił się w limicie tego
że dostanie
> 5/6 a to że u niego paczka została szyciej wysłana niż do Ciebie/do mnie to już dzieło
przypadku

primo... nie wierze w przypadek... a druga sprawa, że przecież zamówienie samo się nie pakuje
i ktoś musi wybrać zamówienie, które zostanie zapakowane, zaadresowane i nadane kurierowi...


Boże ale wy robicie problemy. Koleś miał szczęście że wzięli jego adres i już, może niektóry też dzisiaj dostaną potiwrdzenia(w końcu to trochę trwa) A wy z jednego dnia różnicy robicie aferę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:38, morthi napisał:

nie bojmy sie:) na pewno dostaniemy gre 6 czerwca :) niektorzy szczesliwcy moze juz 5 :)

ja się niczego nie boje :d wiem ze dostaniemy, ale niesprawiedliwości mnie razi... zamowiłem pół roku temu, to chyba miałem prawo oczekiwać, że będe "załatwiony" w pierwszej kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:39, zardzel napisał:

> nie bojmy sie:) na pewno dostaniemy gre 6 czerwca :) niektorzy szczesliwcy moze juz 5
:)
ja się niczego nie boje :d wiem ze dostaniemy, ale niesprawiedliwości mnie razi... zamowiłem
pół roku temu, to chyba miałem prawo oczekiwać, że będe "załatwiony" w pierwszej kolejności...


Widocznie CEDP wychodzi z założenia że jak tak długo czekasz wytrzymasz jeden dzień dłużej, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 18:39, zardzel napisał:

> nie bojmy sie:) na pewno dostaniemy gre 6 czerwca :) niektorzy szczesliwcy moze juz 5
:)
ja się niczego nie boje :d wiem ze dostaniemy, ale niesprawiedliwości mnie razi... zamowiłem
pół roku temu, to chyba miałem prawo oczekiwać, że będe "załatwiony" w pierwszej kolejności...


prawo oczekiwać to ty móżesz mieć względem tego że paczkę dostaniesz na dwa dni przed premierą. koniec i kropka. a robienie przez trzy strony awantury w oparciu o jeden niesprawdzony post, że niby wysłali wpierw tym którzy zamowili na końcu jest po pierwsze bzdurą na patyku i tylko dowodem że jedyne czego tutaj szukasz to nie heroes ale okazja do zrobienia zamieszania.

kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj(1.06.2006) i dziś(2.06.2006) została moja poaczka wysłana. Mam takie dowas pytanie czy kurier mi przywiezie jutro czy w poniedziałek? Czy mieliście juz takie sytuacje ze w piatek wam wysyłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 15:43, Evil Khan napisał:

> > > nom jeszcze 6 dni :D:D:D ps. sa geforce6600 na agp ??
> > Są takie - sam mam :)
> >
> a ile taki mniej wiecej kosztuje ??

6600
http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=3132
6600 GT
http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2971

Czyli za 400-500 zł możesz mieć już wypasioną grafikę. Ja mam wersję 6600 i jestem bardzo zadowolony.
Wszytskie gry na full detalach chodzą płynnie. no... opócz Bet On Soldiers ale ta gra jest
poprostu nie dopracowana...

i jaka radzisz wybrac z tych http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=3132 odpadaja 2 najdrozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ja zamówiłem 27.12.2005 i co? Jeszcze nie zostało wysłane! Coś mi zdaje, że dostane tę grę po premierze, bo do mojej miejscowości straaaasznie długo przesyłki dochodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować